- Вадим Д***Відгук від покупця. Продавець: Monika&Marvin. Обсяг/Об'єм: 450 мл
Дуже гарна
- Светлана К***Відгук від покупця. Продавець: Monika&Marvin. Обсяг/Об'єм: 450 мл
Хорошая миска. Красивый пластик. Удобный размер.
- Светлана К***Відгук від покупця. Продавець: Monika&Marvin. Обсяг/Об'єм: 450 мл
Миска красивая, хорошего качества.
- Недоліки:
- Прислали не тот цвет!
- ОленаВідгук від покупця. Продавець: Monika&Marvin. Обсяг/Об'єм: 450 мл
Замість цієї позиції отримала геть іншу: не подвійну, а одинарну...
- Переваги:
- Другий раз роблю замовлення в цій
компанії - завжди радують подарунковими смаколиками для хвостатих ( і не хвостатих)...(( - Недоліки:
- Не отримала бажаного товару.
