- Артур Д***Відгук від покупця. Продавець: Шоптичок
Хороша термосумка, маленька, компактна, добре тримає температуру.
- Переваги:
- Тримає холод.
- Недоліки:
- Немає.
- Тимур Г***Відгук від покупця. Продавець: Шоптичок
Все как треба
- Переваги:
- Черный
- Аксьонова О***Відгук від покупця. Продавець: Шоптичок
Гарної якості
- Владислава З***Відгук від покупця. Продавець: Шоптичок
Все чудово.
