- Тетяна С***Відгук від покупця. Продавець: ASTS. Колір: Бордовий. Розмір: 41
Дякую!
- Продавець ASTS
Дякуємо за відгук! Носіть із задоволенням!
- Сергій Ч***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний. Розмір: 38
Розлізлись по подошві через 2 місяці використання. З гарантією я так розумію теж пролетіли. На розетці тільки 14 днів повернення. Як би купували в магазині ще можливо було би щось повернути/ремонтувати. (магазини дають гарантію на сезон)
- Переваги:
- Дизайн.
- Недоліки:
- Неякісні
Відповідність повноті
Середнє
Відповідність розміру
Відповідає
Комфортне для температури до
0°C
- Людмила Л***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний. Розмір: 37
Уже много лет покупаю и ношу обувь Rieker. Но именно эти полусапожки мне не подошли. Выбрала эту модель полусапог, так как они выглядят аккуратно - и на работу можно одеть, и просто так. К сожалению, не обратила внимания на подошву. Она тонкая. Мерзнут ноги. Верх полусапог прилегает не плотно. От этого, в моем случае, идет напряжение и болят лодыжки. Возможно эта модель обуви рассчитана на то, что брюки заправляются в обувь, но мне так не удобно.
- Переваги:
- Элегантные
- Недоліки:
- Тонкая подошва. Мерзнут ноги.
Відповідність повноті
Вузьке
Комфортне для температури до
+5°C
- Артем Ч***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний. Розмір: 38
#МойЛук Давно покупаем обувь фирмы Rieker, перед заказом сходила жена в магазин и посмотрела в "живую" данную модель. Размер 38
- Переваги:
- цена, качество
Відповідність повноті
Середнє
Відповідність розміру
Відповідає
Комфортне для температури до
0°C
- Ольга С***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний. Розмір: 39
Довольна покупкой, спасибо продавцу и производителю
- Переваги:
- Очень комфортные и лёгкие
- Недоліки:
- ЭКО КОЖА
Відповідність підйому
Середній
