Картка Rozetka

Відгуки покупців про Безпровідна Мишка ATTACK SHARK X11 Чорна 2.4G/Bluetooth/Провід, Сенсор PAW3311 22000 DPI

Код:  453124184
Оцінка користувачів 4.48/5
на основі 732 відгуки
  • 5 зiрок
    549 оцінок
  • 4 зiрок
    66 оцінок
  • 3 зiрок
    34 оцінок
  • 2 зiрок
    26 оцінок
  • 1 зiрок
    40 оцінок
Фотографії та відео покупців
  • Максим К***
    Відгук від покупця. Продавець: DEV1CE. Колір: Чорний

    Мишка гарна. Вміє з'єднуватися як за допомогою дроту, що йде в комплекті, так і за допомогою адаптера. А ще можна дорого-богато під'єднатись до ноута через Bluetooth. Акумулятор заряджається через док-станцію, що дозволяє підзаряджати мишу в будь-який час, коли з нею не працюють. Запах дешевого пластику відсутній, маніпулятор виготовлений і зібраний добротно, якісно. Окрема подяка DEV1CE за швидке відправлення замовленого товару! В наш непростий час дуже приємно, що люди продовжують працювати сумлінно і чесно. Отримав своє замовлення точно у зазначений день. Продавця однозначно рекомендую!

    Переваги:
    Розмір, зручність, варіативність підключення.
    Недоліки:
    Наразі не виявлені.
  • Андрій Ш***
    Відгук від покупця. Продавець: DEV1CE. Колір: Чорний

    Порівняно з моєю старою це небо і земля чудова мишка

    Переваги:
    Наявність софту для налаштування
    Недоліки:
    Не виявлено
  • Іван Т***
    Відгук від покупця. Продавець: DEV1CE. Колір: Білий

    Все добре мишка працює дуже добро

    Переваги:
    Мишка дуже довго тримає час
    Недоліки:
    Немає
  • Илья
    Відгук від покупця. Продавець: DEV1CE. Колір: Білий

    Отлично,все целое,советую

  • ВМ
    Відгук від покупця. Продавець: DEV1CE. Колір: Чорний

    все ок, 2га миша від акул, дуже задоволений

  • Ігор П***
    Відгук від покупця. Продавець: DEV1CE. Колір: Чорний

    Все пройшло відмінно.
    Товар відповідає опису

  • Богдан М***
    Відгук від покупця. Продавець: DEV1CE. Колір: Чорний

    Гарна миша з трьома типами підключень. У режимі 2.4 гц затримку не помітив. Прийшла швидко (за добу). Клік не гучний і не тихий, середній.

    Недоліки:
    На можна вимкнути на підсвітку на станції заряджання. Також, не знайшов посилання на макрос для налаштування біндів, тож довелось гуглити.
    • Владислав

      Щоб вимкнути підсвітку на станції, треба знизу зажати кнопку

  • Ольга К***
    Відгук від покупця. Продавець: DEV1CE. Колір: Білий

    Дякую за якість та сервіс

  • Артем Л***
    Відгук від покупця. Продавець: DEV1CE. Колір: Білий

    Надіслали швидко,та все гарно працює

  • Артем Р***
    Відгук від покупця. Продавець: DEV1CE. Колір: Білий

    Чудова мишка!

  • Дмитро Ф***
    Відгук від покупця. Продавець: DEV1CE. Колір: Білий

    Мышка огонь, доставили на следующий день после заказа. Комплектация отличная, плюсом было 2 стикерпака.

    Переваги:
    Цена, качество, комплектация
    Недоліки:
    Наклейки на мышке быстро отклеваются, но не беда. Всё остальное супер
  • Светлана Ф***
    Відгук від покупця. Продавець: DEV1CE. Колір: Чорний

    подключилась и работает мышка

    Переваги:
    работает
    Недоліки:
    нет
  • Станіслав Г***
    Відгук від покупця. Продавець: DEV1CE. Колір: Білий

    Швидка доставка, відмінна якість

  • Андрій
    Відгук від покупця. Продавець: DEV1CE. Колір: Чорний

    Доброго дня всім , замовив "Attack shark x11" , задоволений на всі 100% (до цього була "game pro gm365") , такої якості від китайського бренду я не чекав , це неймовірно . Якщо обирати між гризунами цього бюджету , то це один з найкращих .В комплекті : миша , гріпси , 2 листа наліпок , інструкція , кабель , док-станція .
    Для цієї миши є свій софт для налаштування .

    P.s. якщо треба вимкнути підсвітку на док-станції затримайте кнопку.

    Переваги:
    Якість, гріпси , сенсор paw 3311 , збірка, док станція.
  • Илья Х***
    Відгук від покупця. Продавець: DEV1CE. Колір: Білий

    Мне мышка понравилась

  • Олег Ш***
    Відгук від покупця. Продавець: DEV1CE. Колір: Білий

    Заказывал на подарок к Рождеству. Заказывал именно белую, но что первый раз что второй раз пришла черная. Может кто то на складе будет смотреть не только на упаковку но и на артикул?!

  • Віта
    Відгук від покупця. Продавець: DEV1CE. Колір: Чорний

    Мишка чудова. Сину подобається. без проблем )

  • Михайло Г***
    Відгук від покупця. Продавець: DEV1CE. Колір: Чорний

    Мишка сподобалась, все прийшло в гарному стані

    Переваги:
    Легка мишка, сенсор не зриває
  • Єгор Ш***
    Відгук від покупця. Продавець: DEV1CE. Колір: Чорний

    Поки шо користуюся тільки день і все добре бачив що багато продавців не доставляють з наклейками але мені приіхало з ними

    Переваги:
    Легка приємна
    Недоліки:
    Не помітив
  • Оксана П***
    Відгук від покупця. Продавець: DEV1CE. Колір: Чорний

    Щиро дякуємо мишка чудова. Все працює ідеально. Підсвітка просто супер. Окремо дякуємо за швидку доставку. Щиро рекомендую

  • Виталик Т***
    Відгук від покупця. Продавець: DEV1CE. Колір: Білий

    Хороша мишка, дуже радий, що купив саме цю. ВСІМ РАДУ!!! мишку:

    Переваги:
    Зручна форма, гарна якість, маленька затримка кліків, у комплекті з мишкою йдуть багато корисних девайсів, відмінний софт/драйвер, Багато кнопок для налаштування миші, Мишка дешева.
    Недоліки:
    Іноді рідко зриває сенсор, мало підсвічування, Рідко але замість 1 кліка відбувається 2.
  • Матвій Б***
    Відгук від покупця. Продавець: DEV1CE. Колір: Білий

    Що робити мишка розрядилася і не заряджається

    Переваги:
    Легка
    Недоліки:
    Не заряджається
  • Михайло Р***
    Відгук від покупця. Продавець: DEV1CE. Колір: Чорний

    Хороша миш за свою ціну.

  • Ігор В***
    Відгук від покупця. Продавець: DEV1CE. Колір: Чорний

    Гарна миша

    Переваги:
    Зручна
    Недоліки:
    Приїхала без накладок
  • Мирослав Я***
    Відгук від покупця. Продавець: DEV1CE. Колір: Чорний

    мышь прикольная,удобная,но слишком часто срывает сенсор

    Недоліки:
    срыв сенсора
  • Богдан Н***
    Відгук від покупця. Продавець: DEV1CE. Колір: Чорний

    Якщо шукаєте непогану мишку за нормальну ціну, це way to go. Такод якщо не можете знгайти адаптер, він знаходиться в низу мишки.

    Переваги:
    Гарна мишка на блютузі за нормальну ціну
    Недоліки:
    не знайшов
  • Артем К***
    Відгук від покупця. Продавець: DEV1CE. Колір: Чорний

    Сьогодні забрав з пункту видачі та наче все норм все працює але є один нюанс на миші стоять дуже пагані глайди які просто не ковзають по ковру прошу відреагувати

    Переваги:
    Легка та зручна
    Недоліки:
    Пагані глайди які не ковзають по ковру
    • Продавець  DEV1CE

      Добрий день, на цій миші встановлені тефлонові глайди як на всіх інших моделях мишок, скоріш за все проблема у коврику

  • Роман О***
    Відгук від покупця. Продавець: DEV1CE. Колір: Чорний

    Мишка чудова, дуже рідко буває що в такому кольорі не брак. Затримки немає, я більш чим задоволений

  • Екатерина К***
    Відгук від покупця. Продавець: DEV1CE. Колір: Білий

    Мышка норм ничего не скрипит и за такую суму хватит на долго

    Переваги:
    За 1500 грн она топ но если брать за 3к и больше думаю нет
    Недоліки:
    Нету
  • Поліна Б***
    Відгук від покупця. Продавець: DEV1CE. Колір: Білий

    Гарний та зручний девайс. Всім задоволена, тому можу рекомендувати.

  • Дмитро
    Відгук від покупця. Продавець: DEV1CE. Колір: Чорний

    Все сподобалося

    Переваги:
    Швидка доставка, мишка не має недоліків
  • Владислав К***
    Відгук від покупця. Продавець: DEV1CE. Колір: Чорний

    Топова миша .затримки немає

    • Продавець  DEV1CE

      Дякуємо, що обрали наш магазин! Раді, що товар вам сподобався. Якщо матимете питання — завжди на зв’язку! Ваш DEV1CE

  • Ваня Ш***
    Відгук від покупця. Продавець: DEV1CE. Колір: Червоний

    Мышка за свои деньги топ, рекомендую

    Переваги:
    22к dpi, есть софт, настройка dpi под себя, удобная станция для зарядки с РГБ подсветкой (тоже настраивается)
    Недоліки:
    Бывает раз в день срывает сенсу, и просто резко вниз кидает прицел (кс2)
  • Мирослав М***
    Відгук від покупця. Продавець: DEV1CE. Колір: Білий

    Вроде забрал была нормальная , проблем не было,через 2 дня сенсор начало срывать и дергать,думал может в пк проблема или в коврике,пошел к другу проверил на чистом коврике и хорошем пк и все та же проблема,эта мышь худшее что вы можете себе приобрести,эти микросрывы и дергания это головная боль для любого,совет вам не покупайте китайское д****о на розетке а подкопите и купите что то стоющее и проверенное

    Переваги:
    легкая
    Недоліки:
    все остальное
    • Олександр Е***

      Ви пробували її заряджати?

  • Марк К***
    Відгук від покупця. Продавець: DEV1CE. Колір: Чорний

    Хорошая мышка была прожила 2-3 месяца пытаюсь зарядить не заряжается

    Переваги:
    Хорошо работала
    Недоліки:
    Сломалась
    • Продавець  DEV1CE

      Дякуємо, що обрали наш магазин!
      Цьому клієнту мишку замінили по гарантії.
      Якщо матимете питання — завжди на зв’язку! Ваш DEV1CE

  • Гринь І***
    Відгук від покупця. Продавець: DEV1CE. Колір: Чорний

    Гарна мишка, дуже зручна, користуюсь недовго, недоліків не помітив.

    Переваги:
    Дуже легка
    Недоліки:
    Не помітив
    • Продавець  DEV1CE

      Дякуємо, що обрали наш магазин! Раді, що товар вам сподобався. Якщо матимете питання — завжди на зв’язку! Ваш DEV1CE