- Євгенія С***Відгук від покупця. Продавець: Termol
чудова сумка
- Продавець Termol
Дякуємо за відгук!
- Людмила З***Відгук від покупця. Продавець: Termol
Переноска супер, якісна, зручна і ціна доступна
Киця теж зацінила)- Переваги:
- Якісь, ціна
- Недоліки:
- Немає
- Продавець Termol
Дуже вдячні вам за відгук
- Віта Щ***Відгук від покупця. Продавець: Termol
Дуже задоволена цією покупкою. Якість просто чудова!!!
- Переваги:
- Ціна. Якість.
- Недоліки:
- Немає.
- Продавець Termol
Вітаємо. Дуже вдячні Вам за відгук і покупку. Нехай радує на совість!
- Світлана В***Відгук від покупця. Продавець: Termol
Для нашої собані 3,4 кг підійшла, є ще місце, ми обирали просторий транспорт), у якому можна прилягти на всю довжину і солодко подрімати або зручно сидіти і спостерігати довкола. Нашій красуні вже 12 років, знає толк у сумках. Їй комфортно. Доставка супершвидка. Працівники дуже уважні.
- Переваги:
- Стильна, зручна, жорстке дно, є карабін для безпеки, карман
- Недоліки:
- Як опція, можливість усередині обирати колір (для світлих собачок-дівчаток)
- Продавець Termol
Дуже вам вдячні за відгук!
- Катерина Г***Відгук від покупця. Продавець: Termol
Приємно вражена чудовою якістю!Подяка виробнику!Для кішки 3 кг підійшла ідеально.Надійна,красива ,зручна!
- Продавець Termol
Дуже вам дякуємо за відгук! Нам, як виробникам, це дуже важливо і приємно! Нехай радує на совість!
- ЄвгеніяВідгук від покупця. Продавець: Termol
Дуже гарна сумка для собані 5 кг.
- Продавець Termol
Дякуємо за відгук!
- Наталія Ц***Відгук від покупця. Продавець: Termol
Дякую продавцю. Сумка дуже якісна. Вже випробувала подорож 10 годин автобусом. Киця почувалася відмінно. Тепло, хватає місця. І огляд для киці-супер. Для мене також було дуже комфортно з такою сумочкою.Навіть були компліменти. Дуже дякую. Рекомендую однозначно!!!
- Переваги:
- Тверде дно. Тепла. Зручна.
- Недоліки:
- Немає
- Продавець Termol
Вітаємо! Дуже вам вдячні за відгук! Нехай служить вам та вашому улюбленцю на совість!
- Татьяна Т***Відгук від покупця. Продавець: Termol
Дякую, сумка гарна! Кішкою перевірена!
- Продавець Termol
Дякуємо
- Анна П***Відгук від покупця. Продавець: Termol
Супер сумка! Зручна і легка.
Гарна якість,приємний вигляд, ідеальна для тваринок . Рекомендую всім, хто дбає про комфорт тваринки.- Недоліки:
- Немає
- Продавець Termol
Дякуємо за відгук!!! Нехай радує довго!
