- Тетяна Г***Відгук від покупця. Продавець: Termol
Класна сумка, в ній багато місця для собаки, можна ще покласти ковдру або подушечку для комфорту (я спеціально замовила більшу сумку для своєї собачки 6,5кг). Носити зручно на плечі. Є карабін щоб прикріпити до нашийника.
- Переваги:
- Зручна ручка, комфортна для собачки
- Продавець Termol
Дякуємо вам за замовлення і відгук. Нехай покупка радує довгі роки!
- наталья О***Відгук від покупця. Продавець: Termol
Сумка удобная.но кот открывает головой змейка.есои хочет вырваться.крепление хотелось бы покрепче. Чтоб не сбежал
- Продавець Termol
Дякуємо за відгук. Будемо приймати міри зі змійкою!
- Анна Л***Відгук від покупця. Продавець: Termol
Гарна якість і ціна приємна ))
- Продавець Termol
Дуже вдячні вам за відгук!
- Ольга С***Відгук від покупця. Продавець: Termol
Сумка непогана, Але я б не сказала, що до 15 кг, скорiше до 10. I ще було б добре додати короткi ручки.
- Переваги:
- Зроблена якiсно
- Недоліки:
- Нема коротких ручок
- Продавець Termol
Дякуємо за відгук.
- Олександра Г***Відгук від покупця. Продавець: Termol
сумка супер !
- Продавець Termol
Дякуємо
