Картка Rozetka

Відгуки покупців про Струни для гітари D'Addario XL Nickel Wound Medium Top / Heavy Bottom (11-52) (EXL116)

Код:  459774534
Оцінка користувачів 5/5
на основі 5 відгуків
  • 5 зiрок
    5 оцінок
  • 4 зiрок
    0 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
Фотографії та відео покупців
  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Даніел Ф***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Відіграв вже 4 концерти, строй тримають добре, підтягуються легко. Одним словом рекомендую) Додав відео де зіграв з цими струнами

    Переваги:
    Супер!
    Недоліки:
    Немає
  • Сергій
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Хотел чуть большее натяжение в строе Ми, только немного переборщил.
    Порожек в кашу.
    Анкер в шоке.

    Переваги:
    Наконец-то третья струна не болтается
    Недоліки:
    Погнул гитару
  • Денис И***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
  • Игорь Г***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Качество хорошее, долго служат, полностью устраивают

    Переваги:
    Хороший товар. Своих денег стоит
    Недоліки:
    Нет
  • Вова Н***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    D'addario есть D'addario. Отличные струны.
    Второстепенные впечатления: это кайф после 10-46, все время играл 10-46 в Drop C, и тут через год понял что нужно что-то пожёстче. В Drop C бомба, в Drop A играть можно, но советую брать чуть потолще. :)

    Переваги:
    Звонкие и недорогие.
    Недоліки:
    Не-ту.
    • Антон

      Для дроп С краще взяти ці струни D'Addario EXL145

    • Тарас Н***

      Яка мензура у вашої гітари?