- ОльгаВідгук від покупця. Продавець: OnlyDez
Товар відповідає пред'явленому. Все сподобалося. Вогники не дуже яскраві, а ніжні кольори те, що потрібно для кімнати. Пакування гарне, кожна ниточка окремо скручена, тому було зручно розмотуввти
- Переваги:
- Колір, пакування.
- Недоліки:
- Відсутні
- Продавець OnlyDez
Вітаю, Ольга! Дякуємо за такий розвернутий відгук! "Все сподобалося" - це найкращі слова для нас! Бажаємо, щоб приємне світло від гірлянди створювало затишну атмосферу у вашому домі! Ще раз дякуємо за теплі слова!
- Андрій К***Відгук від покупця. Продавець: OnlyDez
Все добре. Дякую.
- Продавець OnlyDez
Добрий день, Андрій. Щиро дякуємо за 5 зірочок для світлодіодної гірлянди штори 3х3 м та високу оцінку для нашого магазину! Ми завжди працюємо для вас! Бажаємо затишку та тепла ваші оселі!
- Анжела Ш***Відгук від покупця. Продавець: OnlyDez
Прислали швидко. Відповідає опису. Навіть після свят, використовуємо як додаткове освітлення
- Недоліки:
- Немає
- Продавець OnlyDez
Анжела, доброго дня! Як же приємно отримувати такі відгуки! Ми раді, що гірлянда приносить вам задоволення не тільки на свята, але й кожен день! Розуміємо, як важливо зараз, щоб в домі був затишок та тепло. Щиро вдячні, що знайшли час та поділились своїм враженням!
- вадВідгук від покупця. Продавець: OnlyDez
відмінна гірлянда
- Продавець OnlyDez
Вітаємо. Дякуємо за найвищу оцінку для нашої гірлянди. Ваш відгук стимулює нас працювати ще краще! Бажаємо, щоб гірлянда довго та якісно освітлювала вашу оселю, даруючи тепло та затишок!
- ОксанаВідгук від покупця. Продавець: OnlyDez
Шахраї, або повністю неадекватні. Я такого давно не бачила. Лишили мене гірлянди і на Різдво і на Новий рік, і ДОСІ (сьогодні 12 січня) навіть не повернули нещасні 300 грн!
Вперше за 4 роки захотіла святкову атмосферу, взяла гірлянду шоб в блекаути гарно було. В мене 28го було Різдво. Обстрілюють Київ, темрява, відкриваю гірлянду - брак. "Святкую" з ліхтариком. Присилаю відео браку - ні вибачення!, ні що далі, тупо "вишліть гірлянду". Уже ого сервіс . Я зразу висилаю, вони отримують 30.12, і ВСЕ!!! Нічого взамін не висилають, і гроші теж собі лишили. А для мене 300 грн це гроші! І мені ніколи 31го бігати шукати гірлянду. Бо я на роботі! А вони - ні . У них уже вихідні . Дякую ДТЕК, шо мали вирубити світло в Новий рік в 23.00 і не вимкнули. А "економічний фронт" у нас тіки гуляти може. А виконати свою роботу за 300 грн вони не здатні.- Недоліки:
- Цей магазин суцільний недолік
- Продавець OnlyDez
Дуже дякуємо, що написали нам про ситуацію — і особливо за те, що поділилися своїми емоціями та очікуваннями від святкової атмосфери. Розуміємо, наскільки це болісно: чекати гірлянду саме до Різдва та Нового року, а в результаті залишитися без неї в темряві та блекаутах. Це дійсно неприємно і засмучує, нам дуже шкода, що так вийшло!
Ви абсолютно праві: відео браку ви надіслали, гірлянду відправили назад 30.12, і з нашого боку сталося затримання з обробкою та поверненням коштів. Це наша помилка, і нам прикро, що ви залишилися без святкового настрою в такі важкі дні.
Зараз ми вже все перевірили і виконали повернення коштів.
Я особисто контролюю ваше питання і буду з Вами на зв'язку як мінімум поки не отримаю підтвердження, що кошти вже у Вас на картці!
Ще раз щиро вибачаємося за те, що зіпсували вам святковий настрій — ми точно не цього хотіли!
- Оксана Х***Відгук від покупця. Продавець: OnlyDez
Герлянда супер.
- Продавець OnlyDez
Оксана, доброго дня!
Дякуємо від усього серця — «Гірлянда супер» це саме те, що ми любимо чути найбільше!
Дуже раді, що вона додала вам святкового настрою та світла. Це найкраща похвала для всієї команди.
Ще раз величезне спасибі за довіру та за ваші теплі слова!
- Оксана П***Відгук від покупця. Продавець: OnlyDez
Чудова гірлянда, сподобалася всій родині. Покупкою задоволені на всі 100%
- Продавець OnlyDez
Оксана, добрий день!
Які ж чудові слова — «сподобалася всій родині» і «задоволені на всі 100%» — це те, заради чого ми працюємо, Ваше задоволення для нас найкраща нагорода!
Дуже щасливі, що вона принесла тепло і радість усій вашій родині. Дякуємо, що обрали нас і що так щиро поділилися своєю радістю
Нехай світить яскраво і створює затишок ще багато років!
- ОксанаВідгук від покупця. Продавець: OnlyDez
Гирлянда очень классная
- Продавець OnlyDez
Вітаю, Оксана! Дуже раді, що вам сподобалася гірлянда! Ми вдячні за ваш позитивний відгук та за те, що поділилися своїм досвідом використання. Наша мета - надавати якісні товари, які задовольнять ваші очікування.
- Ирина Л***Відгук від покупця. Продавець: OnlyDez
Вчасно приїхала, світить гарно, великий що можна вмикати від павербанку(при відключені світла дуже актуально)
- Переваги:
- Ціна, гарно виглядає на вікні. Комплектація як і зазначено з батарейкою для пульта.
- Недоліки:
- Дуже тонка боїшся щоб не зламати при розплутованні, мікросхема трішки пищіть, як для мене то мені не критично, її ледь чути.
- Продавець OnlyDez
Вітаю, Ірина! Дякуємо, що знайшли час та написали такий змістовний та розвернутий відгук з фото. Дуже приємно, що відмітили красу гірлянди та швидкість доставки! Ми намагаємося, щоб наші клієнти вчасно отримували свої замовлення та були задоволені співпрацею з нами! При підключені до потужного павербанку, деякі гірлянди можуть видавати ледь чутний звук, але ви праві найчастіше на нього навіть не звертаєш увагу, милуючись красою. Бажаємо, щоб гірлянда завжди дарувала вам святковий настрій!
- Ганна Р***Відгук від покупця. Продавець: OnlyDez
Неякісна, пищить при використанні, мікросхема спаяна погано
- Продавець OnlyDez
Вітаю, Ганна. Дякуємо, за зворотній зв'язок!
Деякі гірлянди дійсно можуть видавати ледь чутний писк, що пов'язано з перетворенням напруги. Цей звук настільки незначний, що його можна почути лише вночі при повній тиші. Але це лише в тому випадку, коли вона підключена до потужного блока живлення. Більшість стандартних блоків живлення видають стандартні 4-5 В та 1-2 ампер, при яких гірлянда працює безшумно. При виникненні питань пишіть одразу нам у месенджери, або телефонуйте ми на зв'язку!
- ОленаВідгук від покупця. Продавець: OnlyDez
Дуже гарна гірлянда. Швидко доставили.
- Переваги:
- Зручно вимикати пультом при потреби
- Недоліки:
- Недоліків не знайшла
- Продавець OnlyDez
Вітаю, Олена. Дуже приємно отримувати такі щирі відгуки. Дякуємо, що відмітили швидкість відправки нашого магазину. Ми розуміємо, як важливо вчасно до свят отримати гірлянду. Бажаємо, щоб вона дарувала затишок та тепло вашій оселі!
- Інна Д***Відгук від покупця. Продавець: OnlyDez
Гарна ,швидко доставили .
- Продавець OnlyDez
Вітаю, Інна. Дякуємо за ваш відгук і 5 зірочок для нашої гірлянди. Ми вдячні, що ви знайшли час та поділилися своїм враженням. Гірлянди справді чудово виглядають та дарують затишок оселі. Дуже приємно, що відмітили якість роботи нашого магазину та швидкість доставки. Бажаємо краси та затишку вашій оселі!
- Юрій С***Відгук від покупця. Продавець: OnlyDez
Гірлянда супер! Те що треба, і затишок і атмосфера. Рекомендую!
- Продавець OnlyDez
Юрій, вітаємо! Дякуємо за ваш відгук! Нам дуже приємно, що гірлянда дарує вам затишок та святкову атмосферу!
- Олена Л***Відгук від покупця. Продавець: OnlyDez
Все замечательно. Быстрая доставка качественный товар. Спасибо вам. Я очень довольна.
- Продавець OnlyDez
Доброго вечора, Олена! Дякуємо за чудовий відгук та фото ! Нам дуже приємно, що ви відзначили швидку доставку та якість нашого товару. Будемо раді бачити вас знову!
- АнастасіяВідгук від покупця. Продавець: OnlyDez
Все сподобалось , дякую
- Продавець OnlyDez
Доброго вечора,Анастасія!Щиро дякуємо за зворотний зв'язок! Ми раді, що все сподобалося. Ваша задоволеність — найкраща нагорода для нашої команди. Звертайтеся до нас ще)!
- Людмила С***Відгук від покупця. Продавець: OnlyDez
Чудові гірлянди,непомітні на шторах,можна керувати з пульта рівень освітленості та вісім режимів.Дитина задоволена.Рекомендую .
- Недоліки:
- Немає
- Продавець OnlyDez
Доброго вечора,Людмила!Дякуємо за відгук та високу оцінку! Завжди раді старатися для наших клієнтів. Бажаємо Вашій оселі завжди бути затишною та красивою)Гарного вечора!
- Елена П***Відгук від покупця. Продавець: OnlyDez
Все дуде гарно,дякую
- Продавець OnlyDez
Добрий день, Олена. Дякуємо за ваш відгук та найвищу оцінку для світлодіодної гірлянди! Бажаємо, щоб вона дарувала радість та затишок вашій оселі! В нашому магазині багато цікавих та корисних товарів. Чекаємо на вас!
- Максим Ш***Відгук від покупця. Продавець: OnlyDez
- Переваги:
- Все гарно працює, хороший вибір) Швидко приїхало. Дякую;)
- Недоліки:
- Немає
- Продавець OnlyDez
Доброго вечора,Максиме!Щиро вдячні що знайшли час залишити відгук! Раді, що все підійшло. Гарного користування!)
- Ольга К***Відгук від покупця. Продавець: OnlyDez
Дякую за таку красу,і за швидке відправлення
- Продавець OnlyDez
Вітаю, Ольга! Дуже приємно, що ви оцінили якість роботи нашого магазину та швидкість відправки! "Дякую за таку красу" - це те, що надихає нас працювати ще краще! Бажаємо затишної атмосфери вашій оселі!
- Пижук Н***Відгук від покупця. Продавець: OnlyDez
Гірлядну отримала швидко, гарна якість, приємний продавець. Дякую
- Продавець OnlyDez
Наталія, добрий день. Дякуємо за такий приємний відгук! Бажаємо, щоб ваш дім був сповнений тепла та затишку!
