- Людмила К***Відгук від покупця. Продавець: Monika&Marvin
Чудово- якість, обслуговування!
- Переваги:
- Дуже гарно висушені
- Недоліки:
- Немає
- Ирина У***Відгук від покупця. Продавець: Monika&Marvin
СУПЕР!!!
- Олена З***Відгук від покупця. Продавець: Monika&Marvin
Гарні, цілі шматочки, без крихти. Все свіже, запашне. Мої собаки просто обожнюють ці смаколики. Дякую і щиро рекомендую
- Переваги:
- Свіже, запашне, цілими шматками без крихти
- Недоліки:
- Не знайшла
- Ольга В***Відгук від покупця. Продавець: Monika&Marvin
Супер. Спасибо.
- Переваги:
- Супер. Спасибо
- Піонтковська Н***Відгук від покупця. Продавець: Monika&Marvin
Рекомендації!!!!!
- Переваги:
- Казала собака що дуже смачно))
- Ольга К***Відгук від покупця. Продавець: Monika&Marvin
Найкращі смаколики для собак усіх порід!!!
- Олена З***Відгук від покупця. Продавець: Monika&Marvin
Песики були в захваті від смаколиків. Все свіженьке, пахуче, щільно запаковане. Щиро дякую за якість та турботливе пакування. Беру вже не вперше. Рекомендую!
- Переваги:
- Свіже, смачно пахне для песиків, не тверде, але саме таке щоб похрумтіти.
- Леся З***Відгук від покупця. Продавець: Monika&Marvin
Дуже гарні ласощі для собаки.
Гарно висушені. Немає запаху кишок. Мій пес смакує з задоволенням.- Переваги:
- Гарний товар. Швидке відправлення.
- Ольга К***Відгук від покупця. Продавець: Monika&Marvin
Найкрутіші смаколики! В інших магазинах не такі! Дуже усім рекомендую!
- Ольга К***Відгук від покупця. Продавець: Monika&Marvin
Відмінний смаколик!
- Ольга В***Відгук від покупця. Продавець: Monika&Marvin
Собачкам нравится. Спасибо.
- Переваги:
- Все добре
- Недоліки:
- -
- Інна Д***Відгук від покупця. Продавець: Monika&Marvin
Соковиті і хрумкі. Купую не перший раз. Дуже собаням подобаються. Шматки невеликі, зручно дозовано давати.
- Переваги:
- Без неприємного запаху !
- Людмила П***Відгук від покупця. Продавець: Monika&Marvin
Все сподобалось.Дякую за подаруночки.Буду звертатись ще.
- Ольга К***Відгук від покупця. Продавець: Monika&Marvin
Мої хвостики, а їх в мене 14, в захваті від цих натуральних смаколиків! Дуже усім рекомендую!
- Дарькина т***Відгук від покупця. Продавець: Monika&Marvin
Мої собаки не те що задоволені, вони просто в ауті від цього лакомства, ходять за нами уже півдня маршрутом тумбочка-кишки-ми-ДАЙ!!! І дуже приємні подаруночки соус і пробник корму для котиків, і господарям не забули конфетки покласти!!! Замовила ще 2кг, поки іще й ціна така приємна !!!
- Переваги:
- якість і ціна
- Недоліки:
- Немає.
- Ірина Т***Відгук від покупця. Продавець: Monika&Marvin
Большущее спасибо продавцу. За обслуживание 10 из 10! Приятное общение, быстрая доставка. Товар заказываю второй раз и в два раза больше, т. к. мои таксы в восторге. Использую в качестве поощрения, хорошее лакомство. И ещё спасибо продавцу за презент, очень трогательно)))
- Переваги:
- Удобные фракции, о вкусе)) судят собаки, а они в восторге))
- Недоліки:
- Нет
- Ірина Т***Відгук від покупця. Продавець: Monika&Marvin
Наши таксы в восторге, будем заказывать ещё. В качестве лакомства самое то!
- Переваги:
- Абсолютно натуральный продукт.
- Недоліки:
- Нет.
- Максим Р***Відгук від покупця. Продавець: Monika&Marvin
Собакам подобається
- Переваги:
- Гарна якість
