Сушарка для взуття — впевненість у комфорті завтрашнього дня

Справжній must-have холодного сезону — електрична сушарка для взуття, яка виконує вкрай важливу функцію. Цей надзвичайно корисний девайс міцно увійшов у сучасне життя, даючи змогу наводити лад із промоклими кросівками, черевиками, чоботами та іншими відповідними виробами. З його допомогою можна легко і досить швидко висушувати все необхідне. Мінімум зусиль — й улюблені туфельки або, наприклад, практичні мокасини знову готові до завтрашнього дня. Все, що потрібно, — це на кілька годин (іноді — на всю ніч, залежно від того, наскільки сильно промок виріб) увімкнути електросушарку зі взуттям, і вона повертає початковий вигляд. Завдяки продуманій конструкції прилад абсолютно безпечний для самих виробів, людини й довкілля.

Які сушарки для взуття пропонує інтернет-магазин ROZETKA

На сайті можна купити сушарку для взуття, яка повною мірою відповідатиме індивідуальним потребам і уподобанням. Класичний варіант — це пристрої з двох частин, які поміщаються всередину кожного виробу. Нагрівальні елементи з’єднані шнуром, бувають у формі металевих пластин, гнучких кілець із дроту й пластикових колодок. Також пропонуються інноваційні моделі, серед яких сушарка-килимок для взуття й різноманітні підставки. Всі вони умовно поділяються на дві групи:

  • стаціонарні,
  • портативні.

Перші використовуються в домашніх умовах, являють собою своєрідні вертикальні стенди зі сталевими трубками, з таймером, із вентилятором та іншими особливостями. Вони підходять для висушування не тільки взуття, причому відразу декількох пар, а й головних уборів, рукавичок та інших предметів гардероба. Також їхні переваги — у наявності змінних насадок, можливості обирати температуру підігріву, добрій потужності. Портативна електросушарка для взуття вирізняється невеликими розмірами, мобільністю та зручністю використання, спрощеним функціоналом і привабливішим цінником.

Що треба враховувати під час вибору

Розміщення сучасної сушарки для взуття можливе:

  • підлогове — стаціонарний прилад установлюється на рівну поверхню, зазвичай на підлогу у ванній кімнаті;
  • настінне — зручна полиця з неіржавкої сталі, вигідне рішення для організації невикористовуваного простору та незамінний варіант для невеликих квартир;
  • усередині взуття — традиційна модель для швидшого сушіння зсередини.

Усі пристрої бувають різними за формою, кольором, розміром. Здебільшого вони класичні, довгасті, мають оптимальний розмір від 10 до 15 см, підходять як для дорослого, так і для дитячого взуття. Колірні рішення можуть бути найрізноманітнішими — від скромних і універсальних, які доповнюють будь-який інтер'єр, до яскравих і виразних. Також електросушарки для взуття різняться за типом нагрівання:

  • ультрафіолетові — завдяки спеціальному опроміненню додатково знищують бактерії, що викликають неприємний запах, грибок стоп і нігтів, тому називаються антибактеріальними та протигрибковими;
  • інфрачервоні — вирізняються нагрівальними елементами з технологічного карбонового матеріалу, забезпечують прискорене висушування завдяки інфрачервоним променям;
  • повітряні — характеризуються особливою конструкцією у формі двох трубок на платформі, з яких надходить нагріте повітря (взуття надягається на трубки для обдування теплим повітряним потоком і швидкого усунення вологи).

Також під час вибору важливо вивчити функціонал товарів, що цікавлять. Сучасні вироби вдосконалені та можуть виконувати навіть непрості завдання. Найпоширенішими є моделі з ультрафіолетом і з озоном — ефективні засоби проти різного виду бактерій. Вельми оригінальні прилади, які не просто усувають неприємний запах, а й надають будь-якого аромату. Докладний опис сушарок для взуття дає змогу уточнити всі деталі та зробити правильний вибір.

Показати ще 60 товарів