Що таке нумератори

Апарат, який має назву нумератор, добре знайомий офісним працівникам. Цей пристрій наносить порядковий чи будь-який інший номер на поверхні. Здебільшого використовуються для різних документацій. Також можуть бути залучені в парках атракціонів для того, щоб позначити такою печаткою номер квитка. Галузей і сфер, в яких вони застосовуються, просто величезна кількість. У зв'язку з цим, їх можна назвати незамінними та практично універсальними пристроями.

Вони також називаються штемпельною продукцією. Звичайно, переважно на них можна натрапити в діловодстві, однак, як уже стало зрозуміло, обмежувати цей предмет не варто, бо застосування йому знайдеться скрізь. Переважно такий відбиток відкладається на звичайному папері. Останнім часом більш прогресивні моделі працюють із різними матеріалами, не обмежуючи користувача.

Здебільшого можна натрапити на ручні нумератори. Вони практичні та зручні. Верхня частина сконструйована у такий спосіб, щоб сприяти комфортному застосуванню. Не натирають руку навіть під час постійного натискання. Принцип роботи таких підвидів дуже схожий на традиційну печатку, яка увійшла в побут трохи раніше. Особливість полягає в тому, що числа доводиться міняти самостійно. Це, звичайно, триває певний час. Цей мінус цілком компенсується порівняно недорогою вартістю, або, можна навіть сказати, дешевиною. Перевагою заведено вважати простоту. Привести агрегат у дію зможе навіть найменш досвідчений користувач. Також йому характерна легка вага.

Більш прогресивні девайси називаються автоматичними. Їх застосовують у разі великих обсягів нанесення. У такому разі просто бракує часу для виконання подібної операції вручну. Механізм влаштований у такий спосіб, що з кожним натисканням число змінюється саме. Також у них можна встановлювати різні режими, які допомагають полегшити офісний побут кожного працівника, який працює з документацією, особливо бухгалтерією. Можна виставляти цифри залежно від потреб. Наприклад, якщо папери зазвичай не нумеруються понад 6, то можна обмежити діапазон друковних цифр до шести.

Попри назву, нумератори також чудово підходять для перенесення букв. У цьому разі стануть у пригоді такі потрібні комплектуючі, як каса. Це невелика дошка з певною кількістю опуклих символів. Коштують вони порівняно недорого, але зазвичай продаються в комплекті. Є моделі з вбудованою касою, що неабияк допоможе заощадити час на зайві операції, з огляду на відгуки у всесвітній електронній павутині.

Класифікація за матеріалами та як обрати

Що стосується конструкції, вона не настільки складна, наскільки здається на перший погляд. Система досить нехитра. Друкувальний стрижень наносить потрібну інформацію на піднесену поверхню. Це виконується невеликим натисканням на верхівку.

Заговоривши про будову, складно залишити поза увагою чинник витратних матеріалів. Як і у всій продукції, вони мають велику вагу у формуванні предмета. Також цей критерій безпосередньо впливає на якість і цінову політику.

Вони бувають металевими. Такі нумератори стійкі до зношення та є більш довговічними, ніж їхні аналоги. Вони порівняно важкі. Мають міцний корпус, який не схильний до механічних пошкоджень і максимально міцний. Під час транспортування господареві нема про що хвилюватися. Робоча система й механізми ідеально захищені металом, пошкодження якого зводяться максимум до вм'ятин.

Як обрати елемент — вирішувати виключно потенційному власнику. Варто звертати увагу на всі критерії, описані вище. Не треба нехтувати непопулярними різновидами. До них належить напівавтоматика.

Напівавтоматичні пристрої мають схожі технічні властивості з переліченими вище аналогами. Немає автоматичної зміни, що цілком компенсовано наявністю штемпельної подушки. Вона надійно оберігає штемпельну фарбу, немов під захистом. Цей функціонал оберігає апарат від протікання й завжди забезпечить власнику якісний друк і бездоганну нумерацію. Останнім часом саме такий тип має найбільший попит і популярність. Хоча найбільші продажі зроблені, звичайно, на 6-розрядній варіації. Бувають нумератори, які мають і 20-кратний розряд, однак їхня вартість відповідна.

Уже декілька років триває суперечка. Полягає вона в конкуренції між двома відомими брендами. Кожному офісному працівнику, який мусить обирати цю продукцію, доводиться вирішувати, що краще: reiner чи trodat. Професіонали досі не мають відповіді на це запитання.