Що таке штампи стандартні

В наші дні жодний підприємець або контора не може обійтися без стандартних штампів, які підтверджували б достовірність документації і спрощували роботу. Це зумовлене гострою необхідністю в підтвердженні документів. Процес посвідчення важливих паперів може здійснюватися працівниками будь-якого рівня, починаючи від нижчих ланок робочого ланцюга, закінчуючи важливими начальниками. Необхідність цього пристрою найгостріше виникає у великих конторах або біржах. У цих випадках круговорот документації неймовірно великий. У ситуаціях, коли неможливо обійтися комп'ютерним запевненням у роботу вступає традиційне штампування.

Що стосується конструкційних особливостей, то тут усе так само просто, як і на перший погляд. Виробники намагаються робити процес штампування максимально комфортним і зручним. У зв'язку з чим верхня ручка робиться трохи опуклою для більшої практичності. Також для того, щоб під час численного натискання вона не натирала кисть і не викликала незручностей подібного роду. Виділяють два види простих штампів:

  • Стандартні штампи. Це штампи прямокутної форми, з автоматичним оснащенням, які містять у собі тільки необхідну, стандартну інформацію. У таких штампів відсутні логотипи або складні емблеми. Використовуються тільки строгі кліше, наприклад, «копія достовірна», «сплачено», «згідно з оригіналом» тощо. У комплекті йде синій колір подушки, але за потреби може замінватися на будь-який інший. Стандартна вага такого штампа становить приблизно 60 г. Виготовляється в найрізноманітніших дизайнах і колірних гамах.
  • Обладнання для круглих штампів. Необхідні для засвідчення й підтвердження автентичності документів. Мають відповідно форму кола, діаметр якого становить 42 мм, а вага 107 г. Як матеріал для виробництва використовують пластик.

Як зробити правильний вибір

Перед тим, як вибрати — потрібно ознайомитися з усіма технічними характеристиками та параметрами предмета, щоб уникнути неприємних сюрпризів. Для великих промислових масштабів треба звернути увагу на більш продуктивні, відповідно, і великі модифікації товарного ряду.

Для правильного зберігання і транспортування штампу найкраще вибирати конструкції з навертальною кришкою. Це зручний і практичний спосіб уберегти предмет від механічних зовнішніх і внутрішніх пошкоджень.

У нинішньому діловодстві затребуваними є автоматичні пристрої. Вони не вимагають особливо дбайливого догляду та за допомогою свого робочого механізму дають змогу прискорити роботу, підвищити якість відбитка та полегшити зберігання і транспортування.

Важливий реквізит печатки або штампа — це штемпельна подушечка, яка зроблена з поролону та просочується спеціальною фарбою. У роботі з автоматичними штампувальними апаратами окрема подушечка не потрібна, оскільки уже входить у комплект із печаткою. До плюсів автоматичної оснастки можна віднести відносну компактність і комфортне транспортування, а відсутність окремої штемпельної подушечки виключає варіанти забруднити фарбою якісь документи, робочу поверхню або одяг. Для великої й частої роботи зі штампуванням — автоматичний пристрій є чудовим варіантом.

Щодо штампельної фарби — більшість виготовлена на водній основі. Застосовувана до більшості видів паперу. Але якщо ви хочете поставити печатку на глянцевому папері, радимо використовувати фарбу на етиловому спирті. Так вона не змаститься й не змиється з гладкої поверхні аркуша. А ось для флеш-штампів краще вибирати масляні фарби.

Також потрібно зазначити, що у разі замовлення стандартний штамп має бути офіційно завірений і ліцензований органами влади. Без цього штамп буде недійсним.  

Якщо користувач не має достатньої кількості знань, є сенс звернутися до відгуків досвідчених користувачів або фахівців. Найчастіше цей чинник допомагає визначитися з цільовим призначенням предмета. Ще вони зможуть вказати на певні дефекти або нюанси, які непомітні з першого погляду.  Також завдяки оцінкам і відгукам ви можете визначити якісну модель штампа та деталей, які його доповнюють.

Показати ще 54 товари