Задоволена і як запакували і як швидко відправили, зі мною дуже швидко звʼязалися.Шафа сподобалась, дуже швидко збираєтьсясама з інструкцією зібрала все сама.
Є деякі нюанси недолік щось із різьбою на ручці від шафи, не змогла її прикрутити через це, нова пошта трошки затримала доставку але це з їх боку був недолік, тому на оцінку це ніяк не впливає, тому що дуже задоволена, шафою, окрема вдячність що прийняли замовлення на вихідних і одразу звʼязалися і відправили
Шафа дійсно хороша. Були питання , щодо кольору та оригіналу шафи .Тому уточнюйте деталі перед замовленням шафи. Але менеджер все швидко вирішив. І шафа прийшла саме того кольору , який замовили . Дякую ще раз за допомогу. Приємно , що є такі добросовісні магазини. Упакування на всі 100 балів. Нічого ніде не пошкоджено. Всі деталі в наявності .
Є деякі нюанси недолік щось із різьбою на ручці від шафи, не змогла її прикрутити через це, нова пошта трошки затримала доставку але це з їх боку був недолік, тому на оцінку це ніяк не впливає, тому що дуже задоволена, шафою, окрема вдячність що прийняли замовлення на вихідних і одразу звʼязалися і відправили