- ДенисВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
Купляв три місяці тому. Зовнішньо виглядає круто. Зручне, швидка і легка збірка. До сих пір не скрипить.
Але є але. Модель в цілому не вдала. Ось все в кріслі супер, але є моменти які просто псують всі враження від використання.
Магніти. Наче цікава ідея, але подушка під голову тримається так собі. Часто сповзає, змінюючи положення. Накладки пластикові - також на магнітах. Трішки зачепив - злетіли.
Подушка для підтримки попереку. Зручна, питань немає. Але вона зовсім ніяк не кріпиться. Час від часу встаєш з крісла і вона просто падає. Хочеш сісти назад - потрібно поправити. І це спочатку не так набридало, але з часом все більше під питанням таке рішення. Хоча б трохи більшою зробили б її, щоб вона щільно кріпилася за бічні упори.- Переваги:
- Гарний дизайн, прикольне пакування, крута комплектація. Дійсно зручне. Не скрипить.
- Недоліки:
- Магніти погано тримають деякі елементи. Подушка для підтримки попереку погано тримається і інколи потрібно її поправляти, коли встаєш з крісла.
Представник постачальникаВітаємо!
Щодо бокових накладок, радимо скористатись спеціальними гумовими прокладками, що входять до комплекту. Їх потрібно розмістити під гвинти, які фіксують спинку — це значно покращить утримання накладок.
Подушка під голову не повинна самостійно змінювати положення. Якщо вона дійсно сковзає — радимо звернутись до нашої технічної підтримки через офіційний сайт hator.gg.
Стосовно подушки для попереку — відсутність кріплення допомагає під себе налаштувати комфортну посадку, але ми обов’язково врахуємо ваш відгук у розробці майбутніх моделей.
- Сергій М***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
- Недоліки:
- Спинка зроблена з друхлявої досочки, яка скрипить в перший тиждень використання
Представник постачальникаДобрий день!
На дану модель діє гарантійний термін 24 місяці, для оперативного вирішення проблеми у Вас є можливість звернутись до нашого сервісного центру напряму для діагностики та безкоштовного обслуговування. Залишити запит до СЦ можливо через форму зворотного зв'язку, що на офіційному сайті HATOR.
- ЄвгенійВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
почало скрипіти після години користування. проблема у внутрішньому кріпленні спинки, в теорії то можна розібрати і виправити, але це не те чим хочеться займатись з новим кріслом. внутурішнє кріплення ще прикручене якимсь васею, котрий саморізи зірвав. шви також погані, багато де торчать нитки, або якась інша аномалія зі швом. магнітні кріплення відлітають при регулюванні спинки, магніти залиті клеєм, спробував то виправити, сильно не допомогло.
- Дмитро Б***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
Зручне крісло. Збірка легка і все упаковано дуже гарно, в упаковці ще додали змазку що стане у пригоді в майбутньому. Сидіти зручно (174см), з недоліків - спинка нахиляється максимум десь на 45 градусів, до цього було крісло яке нахилялось паралельно землі і було зручно що можна було лягти коли надоїло сидітии. Але у цьому кріслі є ще механізм гойдання який разом з нахилом спинки додає можливість сидіти напівлежачи.
В поперекову подушку можа було б додати магніт щоб якось кріпилась, але не критично.
Ручки регулювання дуже тяжко вставились, і то не до кінця, відчуття що погнуться чи відпадуть якщо якось не так потягнути їх- Переваги:
- Механізм нахилу і гойдання, якість матеріалів
- Недоліки:
- Максимальний нахил спинки, поперекова подушка без кріплення, ручки для механізмів
- Дмитро П***
На всіх оглядах цього крісла та навіть в описах пишуть ,що саме подушки тут з магнітним кріпленням
У Вас відрізняється комплектація,це як ?))
Просто зараз собі обираю крісло і хотів саме з подушками на магніті ,тому цікавлюсь чи вони тут дійсно є
Представник постачальникаВітаємо! Вдячні Вам за високу оцінку та вибір продукції HATOR :) Побажання користувачів будуть враховані під час роботи над новими моделями. Бажаємо довготривалого та комфортного користування!
- Марк Д***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
Крісло вогонь. По такій знижці так взагалі пушка. Дуже зручне, легка збірка. Один кайф працювати та грати за ним
Представник постачальникаВітаємо! Вдячні Вам за високу оцінку та вибір продукції HATOR :) Бажаємо довготривалого та комфортного користування!
- Іван С***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Сірий
Перевершило очікування
Представник постачальникаВітаємо! Вдячні Вам за високу оцінку та вибір продукції HATOR :) Бажаємо довготривалого та комфортного користування!
- Антон Ж***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Сірий
Крісло дуже зручне. Зборка легка, не зайняла багато часу! Дуже сподобалась подушка на магнітному кріплення.
- Переваги:
- Якість матеріалів
- Недоліки:
- Відсутні
Представник постачальникаВітаємо! Вдячні Вам за високу оцінку та вибір продукції HATOR :) Бажаємо довготривалого та комфортного користування!
- Андрій Е***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Сірий
Крісло варте коштів. Добра комплектація (ще жодного разу не зустрічав такого пакування, та інструкції в вигляді плакату, дійсно круто). Все продумано та зручно. Від подушки що підтримує поперек толку немає, подушка під голову зручна. Колеса пластикові (а вказано що прорезинені). Придбано хлопчаку 12 років, він в захваті, а це головне. Збирав доречі він його сам.
- Переваги:
- Якісні матеріали, зручне, багато регулювань.
- Недоліки:
- Колеса пластикові.
Представник постачальникаВітаємо! Вдячні Вам за високу оцінку та вибір продукції HATOR :) Бажаємо довготривалого та комфортного користування!
- СергейВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
Никогда не любил фирму Хатор и убедился почему
- Переваги:
- Из вообще нет
- Недоліки:
- Цена, качество
Представник постачальникаВітаємо!
Дякуємо за дуже насичений та конструктивний відгук. Нам дуже шкода, що ви не змогли повністю оцінити функціонал даного ігрового крісла.- Микита П***
Щось ти дивний. Тобі не подобається Хатор, ти береш Хатор, а потім ниєш, що тобі не подобається?
- Віктор Л***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Сірий
Добротне крісло як на свої гроші, не звертав би увагу на матеріал зірки так як сам матеріал пластику виглядає дуже надійно, та і загалом саме крісло, відчувається досить якісним і найдійним.
Поперекову подушку хотілось би зафіксувати, і трохи більшу + верхня подушка мабуть не всім буде зручна, якшо б була мягша, на мою думку, було б зручніше. З нюансів ще хіба те, що саме крісло досить низьке, буду шукати варіанти підняти його хоча б на 5-7 сантиметрів.
загалом рекомендую - ОлексійВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
Вчера вечером заказал кресло, сегодня днем уже приехало в Харьков. Забрал и приступил к сборке, что могу сказать:
У меня было 2 кресла Fragon x1 ( неплохое ) и Legend c магазина Jysk ( своих денег не стоит однозначно , брал 50% скидки , еще норм ), есть с чем сравнивать Hator. И так
1) Коробка , есть пластмассовые ручки, такого не было нигде, приходилось матать скотч , Hator об этом подумали , спасибо.
2) распаковка, все детали упакованы хорошо , не в мусорных пакетах как в других креслах , а когда я увидел как заморочились с упаковкой колес и накладок боковых и инструмента и болтов , мое почтение Hator, такого точно нигде не видел, даже в Кугаре
3) сборка заняла минут 20 все четко , спасибо за инструкцию , хотя пришлось пользоваться переводчиком , українську мову можно було і додати! Все на English, ну то такое. Картинки и логика есть.
4) качество материалов на уровне, кресло в меру жесткое, глубокое , механизм качания работает исправно и тихо. Отдельно радует подход к деталям , логотипы фирмы на каждой детали , будь то ножка, колеса , накладки , ручки регулировки ( которые не совсем подходят , не одеваются до конца )
5) основа под колеса не металическая , но сделана с добротного материала , тяжелая , в виду своей конструкции вряд ли уступает металлу.
6) подушка под голову , мягкая , с материала как артопедические подушки, с эффектом запоминания , подушка под поясницу , ну это провал Hator , что попало :( не аккуратный кусок поролона в ткани, явно под замену ее.
7) Что касается удобства посадки , мой вес 110 и рост 178 -, по плечам и подголовнику это крайние цифры , кто выше , уже будет не то!!! Спинка четко ложится по плечам и пояснице, ткань хорошая.
8) Пожалуй все, нужно время , пока покупке доволен и не жалею что из 4,5 вариантов выбрал Hator , все аксессуары этой фирмы на комп и колонка бт , работают исправно, от и кресло зашло!- Переваги:
- Качество, упаковка, удобство. Видно что фирма думает о покупателе. В целом классное кресло.
- Недоліки:
- Подушка под поясницу, не критично , но портит картину. Ручки регулировки высоты и качания не подходят к основанию , не одеваются до конца. Иногда поскрипывает что-то в спинке, тоже не критично.
Представник постачальникаВітаємо! Вдячні Вам за розгорнутий відгук, високу оцінку та вибір продукції HATOR :) Бажаємо довготривалого та комфортного користування!
- Микола Д***
Вирішив питання із поскрипуванням спинки? Аналогічна ситуація
- Микола Д***
Вирішив проблему із скрипом?
- Богдан К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
Вже залишав відгук та зараз додам недоліки з якими я зіткнувся:
1. Подушка для підтримки попереку не закріплюється. Коли привстаєш з крісла та сідаєш вона скочується.
2. найбільший недоліік що я знайшов це кріплення подушки підголівника. Те що це магніти то дуже круто, але те що вони дуже погано закріплені це прям дуже фатально. Коли подушка встановлена вона видає такий гвук ніби відриваєш скотч. На відео все чітко чути. Навіть не знаю що буду й робити з цим, адже використовувати так як є неможливо.- Переваги:
- Дизайн, матеріал
- Недоліки:
- Перерахую в коментарі
Представник постачальникаВітаємо! Дякуємо за відгук!
Якщо отримали бракований екземпляр, на жаль, від випадків яких ні застрахований ніхто, у Вас є можливість звернутись до магазину у строк до 14 днів з моменту придбання для оформлення процедури повного повернення та обміну крісла.
Умови обміну товару за посиланням: посилання- Олексій
Брак , у меня такого нету, звука.
- Богдан К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
Придбав дане крісло для роботи. При виборі крісла звертав увагу на механізм гойдання, матеріал та прогумовані ролики (покриття по якому буде їздити дане крісло - ламінат). Зібрав крісло за 30хв, складного нема нічого. Виготовлено на перший погляд доволі все якісно - час покаже. Великою прикрістю стали ролики, які повністю пластикові, Прогумованим і не пахне. За такі гроші дуже прикро, адже це було для мене одним із головних критеріїв. (Можливо при комплектації хтось помилився)
- Переваги:
- Якісне виконання
- Недоліки:
- Відсутні прогумовані ролики
- Дмитрий П***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
Замовляв на подарунок на новий рік кресло, приїхало з діркою, дуже сумно коли обираєш українського виробника, а тобі присилають крісло з діркой в текстильній частині.
- Недоліки:
- Брак
- Дмитро
в упор її не видно))
- Кирило
А де ви тут "дирку" бачите?
Представник постачальникаВітаємо!
На фото не бачимо жодних отворів, або пошкоджень матеріалу. Але у будь-якому разі нагадуємо, що згідно з законодавством України у вас є 14 днів для оформлення процедури обміну/повернення товару, який вам не підійшов за будь-яких причин.
- Матвій С***Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
Дуже гарне крісло
- Переваги:
- Круте
- Недоліки:
- Немає
Представник постачальникаВітаємо! Вдячні Вам за високу оцінку та вибір продукції HATOR :) Бажаємо довготривалого та комфортного користування!
