Картка Rozetka

Відгуки покупців про Костюм зимовий мембран. Norfin ELEMENT + -35 ° / 6000мм / XXL,4320-05-XXL

Код:  470562129
Оцінка користувачів 4.75/5
на основі 5 відгуків
  • 5 зiрок
    3 оцінок
  • 4 зiрок
    1 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
Фотографії та відео покупців
  • Відгуки про товар продавця Рибалка в Україні
  • Олександр Т***
    Відгук від покупця. Продавець: Рибалка в Україні. Розмір: XL

    Все добре! Вартує своїх коштів. Один мінус, костюм прислали без сумки для зберігання(

    Переваги:
    Швидко та зручно
    Недоліки:
    Немає
    • Продавець  Рибалка в Україні

      Дякуємо за ваш відгук
      Ця модель на жаль не комплектується сумкою для зберігання

  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Дмитрий Г***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Розмір: M

    Дуже м'який верхній шар.Легко рветься,а так взагалі нормально,теплий

    Переваги:
    Дуже теплий с термо білизною
    Недоліки:
    Дуже м'який ,і капюшон не під горло
  • Олег
    Відгук від покупця. Продавець: TT-G. Розмір: S

    Усі розміри співпадають з заявленими виробником.

  • Ксения Б***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Розмір: L

    Наконец-то приобрёл себе костюм на холодную погоду,выбирал долго,и нудно!Выбор пал на этот костюм,его ещё не испробовал,но думаю всё будет хорошо и тепло,покупал по акции.Внушает доверие,при приседании комбез не трещит по швам(на моём демисезонном такая проблема)Лень много писать,если очень коротко,то рекомендую в этом ценовом диапазоне!Мой рост 185,вес 84 размер L сел хорошо с небольшим запасом,можно накидать спокойно под низ одёжки!Доволен!Всем НХНЧ,и хорошего настроения!

  • Питлик В***
    Продавець: Rozetka. Розмір: L

    На перший погляд все добре ... Купив даний костюм але чз рибалок 5 тканина починає кашлатитись від тих липучок ... І потрібно стригти машинкою для катишок ... На карманах липучки вже повідлітали ... В цілому тепло ... Но грошей він своїх не вартий ... Якись дешевий Китай ... На швах ще не розлізся.. планую купувати щось інше ... Матеріал неякісний