Картка Rozetka

Відгуки покупців про Регенеруючий кондиціонер DAENG GI MEO RI преміум 500 мл

Код:  470765424
Оцінка користувачів 5/5
на основі 7 відгуків
  • 5 зiрок
    7 оцінок
  • 4 зiрок
    0 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
  • Сергій
    Відгук від покупця. Продавець: Шакалака

    Рекомендую

    Переваги:
    Краща ціна
  • Станіслав З***
    Відгук від покупця. Продавець: Шакалака

    Беру часто для жены , она в восторге! По этому могу рекомендовать для подарка жены/мамы. Хотя опять же может подойти не всем , но взять на пробу всё равно рекомендую.
    Так же шикарный продавец , работает оперативно + еще подарок мне положил к заказу.

    По этому 5/5 +++

    Переваги:
    Цена/Качество
    Недоліки:
    Не обнаружил
  • Дарья А***
    Відгук від покупця. Продавець: Шакалака

    Для мого волосся чудово підійшло! Я маю жирне коріння та сухі кінчики, і в комбінації з шампунем з цієї лінійки, взагалі щось неймовірне! Волосся гладеньке, шовковисте, чисте. Лінійка має чудовий запах наче квіткових парфумів. Окреме дякую за подаруночок!

    Переваги:
    Швидко зібрали товар і відправили, дуже швидка доставка, якісна продукція, гарний запах.
    Недоліки:
    -
  • Вікторія С***
    Відгук від покупця. Продавець: Шакалака

    Все чудово,

    Переваги:
    подарунок
  • Людмила Ш***
    Відгук від покупця. Продавець: Шакалака

    Щиро дякую за кондиціонер,та подаруночок.
    Окремо вдячність за швидку доставку.

    Переваги:
    Якість,замовляю не вперше,дуже гарний кондиціонер.
    Недоліки:
    Не має
  • Любовь Ц***
    Відгук від покупця. Продавець: Шакалака

    Беру уже другой раз, першого флакону вистачило як раз на рік. Дуже економний в використанні. І волосся після нього сяюче та гладеньке, шкода тільки, що не допомагає від пушіння волосся.

    Переваги:
    Волосся блискуче та гладеньке, економний
    Недоліки:
    Не знайшла
  • Надія
    Відгук від покупця. Продавець: Шакалака

    Кондиціонер густий, наче маска. Аромат насичений але на волоссі після миття не залишається, що є плюсом. Волосся після миття гладке та шовковисте ( в мене фарбований блонд). Дуже задоволена покупкою

    Переваги:
    Густий, гарний аромат, добре розплутує волосся, не смердить, зручна помпа.
    Недоліки:
    Жодних