- Ярослав О***Відгук від покупця. Продавець: Litvin Minus. Колір: Чорний
Кнопка колеса миші перестала працювати, к розетці питань нема - доставили швидко.
- Переваги:
- Світиться гарненько, приїхала швидко
- Недоліки:
- Перестало працювати колесо(середня кнопка миші)
- Вячеслав Д***Відгук від покупця. Продавець: Litvin Minus. Колір: Чорний
Гарна якість, швидка реакція продавця. Рекомендую
- Олена Г***Відгук від покупця. Продавець: Litvin Minus. Колір: Чорний
швидка доставка, ціна відповідає якості. Дякую
- Владислав Л***Відгук від покупця. Продавець: All Right. Колір: Чорний
Пришла не та модель миші
- Денис А***Відгук від покупця. Продавець: All Right. Колір: Чорний
Средняя кнопка - это минус именно для меня, потому что я работаю в Blender3D, и там мне постоянно нужна средняя кнопка для вращения по сцене. Я к этому недостатку успел привыкнуть уже конечно. Обычному пользователю или геймеру это может быть вообще не критично, в виду того что они практически не кликают средней кнопкой мыши.
- Переваги:
- Лёгкая по весу, четыри режима чувствительности, красивая
- Недоліки:
- Средняя кнопка мыши имеет другой более жёсткий механизм кликера.
- Максим Г***Відгук від покупця. Продавець: City-Phone
мишка в цілому мені подобається, але зараз їй трохи більше, ніж 1,5 місяці, а вже десь третій тиждень є певні проблеми. текст обвести неможливо, бо при утримуванні ЛКМ на якомусь моменті він просто перестає працювати - це долі секунди. так само інколи не спрацьовує ЛКМ, доволі часто. мишка може відєднатися на декілька секунд і просто не реагувати. при скролі коліщатка донизу є неприємний скрип. мишкою користувався виключно акуратно, порти на ноутбуці теж в порядку, бо ноутбук новий і реашта девайсів працюють відмінно.
- ОлександрВідгук від покупця. Продавець: Riamon. Колір: Чорний
Ця миша - це просто дуже погана копія. Сенсор на рівні підвального л***а за 80 копійок. Тобто, якщо ви хочете ще й в ігри погратися, то напевно мишка за 100 грн буде кращим вибором ніж це. Вона тільки зовні схожа на нормальну мишку, все інше дуже погано. 300+ грн точно не вартує.
- Переваги:
- Немає
- Недоліки:
- Це суцільний недостаток
- Михаил В***Відгук від покупця. Продавець: Atom. Колір: Чорний
Мышка за свою цену на "пойдёт" - в идеале лучше докинуть и купить получше. На первый взгляд нормальная, может просто мне не повезло с багом, а может баг встречается повсеместно.
- Переваги:
- Приятное на ощупь покрытие мыши
- Недоліки:
- Иногда, при зажатии ЛКМ - происходит просто нажатие или вообще ничего не происходит, хотя баг встречается не постоянно - но досаждает
- Арсеній М***Відгук від покупця. Продавець: Atom. Колір: Чорний
Купив користуюсь більше місяця з хорошого вид підсвідка приємна
- Переваги:
- Приємна гарна
- Недоліки:
- Зриває сенсор
- МаринаВідгук від покупця. Продавець: Benefito. Колір: Чорний
Не працює з програмним забезпеченням, це не геймерська мишка, а звичайна. Не витрачайте кошти на неї, якщо вона потрібна вам для ігор
+ мене замучили дзвінки менеджерів, я в коментарях до замовлення вказала, що я глуха та не беру телефон. Попросила писати на вайбер - так мені дзвонили двічі в день протягом тижня, навіть коли мишка вже була в дорозі.- Переваги:
- Гарна
- Недоліки:
- Не працює с програмним забезпеченням, тому це звичайна мишка
- Артем Ф***Відгук від покупця. Продавець: Riamon. Колір: Чорний
Приїхала хоч і в додадтковій коробці, але сама коробка від мишки була брудна, сама мишка теж була брудна та пошкоджена, ніби нею вже хтось користувався.
- Недоліки:
- Брудна, поцарапана
- Валерий Л***Відгук від покупця. Продавець: Atom. Колір: Чорний
Прислали мышь не такую как указано на сайте.
- Артем Я***Відгук від покупця. Продавець: Benefito. Колір: Чорний
Хочу изменить отзыв потому что понял что подсветка не должна быть такая
- Артем Я***Відгук від покупця. Продавець: Benefito. Колір: Чорний
За свои деньги хорошая мышка, жаль что подсветка не очень хорошая
- Переваги:
- Качество супер, мышка удобно сидит в руке
- Недоліки:
- Буква G светится только на половину, подсветка меняется на розовый
