- Олег Б***Відгук від покупця. Продавець: KASYDA. Колір: Білий
Кавомолкою цілком задоволений. Якісна, молоти каву приємно.
- Переваги:
- Зовнішний вігляд - супер. Меле каву нормально.
- Недоліки:
- Немає
- Іван П***Відгук від покупця. Продавець: ROYALHOME. Колір: Коричневий
Суууууупер
- Олександр М***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий з малюнком
На фото чорна ручка з пластику, по факту дерев'яна і натурального кольору, що не погано але не відповідає фото товару.
В цілому не погана за таку ціну. Це моя перша кавомолка і я насолодився цим божественним смаком власноруч помеленої свіжої кави. Але тримати її треба дуже міцно між ніг і це не зручно. Не продуманий момент. Після того як змолов, відкриваєш трішки щоб не розсипати - не зручно теж момент такий. Але не критично, жити можна.
От що зручно так це те що помелена кава зберігається прям в ній.
Компактна це плюс, але якби ручка була довша то молоти було б легше (мабуть).- Переваги:
- Керамічна, не погана якість.
- Недоліки:
- Дійсно не супер зручна у використанні.
- Олександр М***
Додам, що щоразу перед використанням треба підкручувати грубість помолу - відкручуєш зверху, знімаєш ручку, закручуєш цю гайку шестернеподібну так щоб механізм помолу не хитався і збираєш все назад. Під час помолу воно все розбовтується знову і вже наступний помол якщо не підтягнути буде дуже грубим.
- Представник постачальника
Дякуємо за відгук! Фото найближчим часом буде замінено.
- Олександр М***
А для того щоб не підкручувати щоразу, треба стопорне кільце (з хвостиком) піджати до гострого кута, бо через тупий кут воно прослизало а після вже не прослизає більше.
- Юрій Д***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий з малюнком
Кавомолка красива, але це всі її переваги. По-перше буквально через декілька днів користування перестала молоти нормально, помол став дуже крупний і неякісний, наче щось із жорнами. По-друге користуватись не зручно - відкидна кришка не знімається а тільки відкидається, тому коли пересипаєш помелену каву, недомолені зерна висипаються зверху.
Повірив коментарям, а не варто було.- Переваги:
- Красива
- Недоліки:
- Не зручна, погано мелить
- Тетяна Є***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий з малюнком
Мелю насіння чорного тмина.
- Переваги:
- Без шуму, без пилу ,раннім ранком. Те що треба! Дякую!
- Недоліки:
- Нема
- Представник постачальника
Дякуємо за відгук!
- Ганна К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий з малюнком
Якість чудова, користуюся вже майже рік і ніяких нарікань не маю.
- Переваги:
- Привабливий дизайн, низька ціна.
- Недоліки:
- Не виявлено.
- Представник постачальника
Дякуємо за відгук!
- ВалентинВідгук від покупця. Продавець: KNOTWEED SHOP
Дуже гарний сервіс та товар.
- Продавець KNOTWEED SHOP
Дякуємо за відгук!
- Ірина Є***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий з малюнком
Очень красивая! Если насыпать полную верхнюю ёмкость, то мелить где-то 10 минут. Эффективнее мелить не очень быстро, чтоб зерна успевали попадать в жернова. Помол меня устраивает.
- Переваги:
- Очень хорошая зарядка для рук. Мелит хорошо
- Недоліки:
- Я не увидела. Медленно-но это ж не електрика.
- Алексей С***Відгук від покупця. Продавець: ROYALHOME. Колір: Коричневий
По умолчанию помог очень крупный, прям куски зерен. Заворить такое кофе проблематично. Возможно будет ок для френчпресса, но пока нет возможности проверить.
А так вещь оказалось бесполезной, стоит в шкафу.
Помол поидее можно отрегулировать, но инструкции в коробке не было, а то что нашел в интернете - пока не удалось протетстировать, рекомендуют накручивать дополнительно гайку или гровер, чтобы добиться мелкого помола.
Продовоец на вопрос об иснтрукции ничего не ответил.
И сама колба когда прихала - была с мелкими дефектами.
В общем крайне недоволен покупкой. - Олександр Г***Відгук від покупця. Продавець: LZ Home. Колір: Білий
Треба каву насипати так,щоб жорнова були заповнені,а то часточки зерен вискакують при меленні.
- Переваги:
- З помолом справляється чудово.
- Недоліки:
- Під закрутку бажано поставити гровер,щоб постійно не піджимати.
