- Оксана Т***Відгук від покупця. Продавець: «ISP». Розмір: L. Колір: Блакитний
Гарний та зручний жилет. Не дуже теплий, але це теж непогано, коли плануєш носити його восени та весною. Трохи більшемірить, тому що оверсайс, можна брати на розмір меньше, як я і зробила.
- Переваги:
- Гарно виглядає, зручний, якісний
- Недоліки:
- Трохи завеликий капюшон, але це не критично
- Татьяна М***Відгук від покупця. Продавець: «ISP». Розмір: 2XL. Колір: Бежевий
На фото рожевий, а отримала бежевий
- Переваги:
- Розмір
- Недоліки:
- Інший колір, не відповідає на фото
Відповідність розмірній сітці
Відповідає
Комфортне для температури до
0°C
- Продавець «ISP»
Доброго дня! Прикро, що покупка не виправдала Ваших очікувань. Думка покупця для нас має велику цінність, адже Ви допомагаєте нам ставати кращими! В опис товару ми додаємо повну характиристику товару, яка відповідає дійсності. Ми вибачаємось за доставлені незручності.
- Наталія В***Відгук від покупця. Продавець: «ISP». Розмір: 2XL. Колір: Бежевий
Мені сподобалась жилетка, приємний колір, зручна, трохи завеликий капюшон, як для мене. Розмір відповідає таблиці.
- Недоліки:
- Трохи б довше. На 5 см.
- Продавець «ISP»
Доброго дня! Дуже дякуємо Вам за відгук. Ми впевнені, що він буде цікавим і корисним для майбутніх покупців. Завжди до Ваших послуг!
- Жанна П***Відгук від покупця. Продавець: «ISP». Розмір: L. Колір: Бежевий
спасибі, все підійшло
- Продавець «ISP»
Доброго дня. Дякуємо, за замовлення! Завжди до Ваших послуг!
