- Анжела М***Відгук від покупця. Продавець: Berling official
продавець вічливий, передзвонили, доставка швидка в зазначений термін, упаковка щильна чайник не пошкоджено..
- Переваги:
- чайник відповідає фото, на свою ціну виглядає гідно
- Недоліки:
- немає сітечка, немає захисних дірочок у носику чайника
- ЮлияВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: З малюнком. Об'єм: 800
Это не заварник, а целый чайник). Подходит для большой семьи или приема гостей. В остальном все отлично)
- Переваги:
- Красивый, качественный
- Недоліки:
- Очень большой, тяжеловат
- НаталіяВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: З малюнком. Об'єм: 800
Люблю заваривать чай в керамике. В ней он особенно хорошо раскрывает свой вкус. Хотя и не в каждом керамическом изделии чай будет вкусным. В этом чайнике чай вкусный) Толстые стенки чайника хорошо держат тепло. Он радует глаз цветом и формой. Рекомендую
- Переваги:
- Красивый. Получается вкусный чай.
- Недоліки:
- Отсутсивие ситечка около носика внутри, отчего крупный лист чая забивает носик чайничка.
- Инна Г***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: З малюнком. Об'єм: 800
Главная функция чайника - ароматный чай и к тому же довольно долго горячий - реализована на 100%.К тому же ёмкость удобная и внешний вид тоже даже очень приятный!
- Переваги:
- АРОМАТНО И ЭСТЕТИЧНО!
- Недоліки:
- Нет
- Светлана С***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: З малюнком. Об'єм: 800
Понравился.
- Переваги:
- Качественный
- Недоліки:
- нет.
- Наталья П***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: З малюнком. Об'єм: 800
Очень классный чайник,в точности ,как на фото,в меру тяжелый,как и должно быть,брала на подарок,упаковка соответствует фото.
- Переваги:
- Супер чайник и обслуживание Розетка,очень аккуратный,скурпулезный парень выдавал заказ.
- Недоліки:
- -
- Наталія С***Продавець: Rozetka. Колір: З малюнком. Об'єм: 800
Чайник красивий, відповідає повністю фото і розмірам, упакований в коробку як на фото. Прийшлось повернути бо трохи не підійшов. Думала буде менший. Як для подарунка то підходить ідеально, думаю що і чай буде довго гарячим, бо важкенький.
