- Дмитро П***Відгук від покупця. Продавець: Kitchen life plus. Об'єм: 2.5
Отличный чайник, начитался что какие-то чайники текут, ржавеют, темнеют от огня, поэтому подходил с осторожностью к выбору. Никаких из перечисленных проблем замечено не было.
- Переваги:
- Приятная прорезининая ручка, с виду все качественно сделано.
- Недоліки:
- Не обнаружено.
- АнастасіяВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Сталевий. Об'єм: 2.5
Гарний зручний чайник. Свисток не дуже гучний, що мені подобається.
- Переваги:
- Красивий, зручний.
- Недоліки:
- Немає
Представник постачальникаДякуємо за Ваш відгук!
- ВалентинаВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Сталевий. Об'єм: 2.5
Погана якість
- Переваги:
- Гарний дизайн
- Недоліки:
- Сильно гріється ручка. Через кілька місяців зламався підіймач носика
- Андрій П***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Сталевий. Об'єм: 2.5
Товар якісний ! Рекомендую
- Никита Г***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Сталевий. Об'єм: 2.5
Очень плохой чайник,свисток еле свистит..
- Переваги:
- -
- Недоліки:
- Плохой свист чайника
- Вадим Р***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Сталевий. Об'єм: 2.5
Після 3-х місяців користування чайником на дні утоврилися іржаві плями. Користувався суть фільтрованою водою, жодного разу з крану навіть не наливав в чайник. Гарантія 1 місяць, тепер зрозуміло чому. Чайник в смітник, Розетці дизлайк
- Переваги:
- Легкий, свисток гучний
- Недоліки:
- Ржавіє
- Виктория Л***
Аналогічна ситуація, трошки інша модель, але також Ardesto, то взагалі за три місяці від ржавчини світиться дирка.
За три місяці!!! - штампують товар неналежної якості. Покупець купить ще один. Тому не рекомендую!!!
- МаринаВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Сталевий. Об'єм: 2.5
Чайник не плохой, время покажет....
- Переваги:
- Номальный чайник
- Недоліки:
- пока не выявлено
- Роман А***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Сталевий. Об'єм: 2.5
#мояраспаковка
Нужен был чайник, выбрал этот. Дизайн понравился. По качеству все вроде ок, ручка приятная на ощупь. Нельзя сказать, что не греется совсем, но вполне комфортно. Доставили быстро, спасибо.- Переваги:
- дизайн, цена
- Недоліки:
- Нет
- Ольга Г***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Сталевий. Об'єм: 2.5
Замечательный чайник, красивый и удобный, закипает быстро, свистит громко, но не раздражает, и температуру долго держит - ради эксперимента заварила чай спустя полчаса после кипения - заварился)
- Ирина Ф***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Сталевий. Об'єм: 2.5
Ужасный чайник. Пошла ржавчина по дну после первого кипячения очещенной воды. Сделала возврат. И уже 22 дня никто не отзывается с Розетки.
- Переваги:
- Нет
- Недоліки:
- Ужасного качества.
- Ілля Ж***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Сталевий. Об'єм: 2.5
#моєрозпакування
Купили на заміну. В старого чайника свисток керувався в на носику, що могло призвести до опіку. Тут кнопки винесені на ручку, вже трохи спокійніше.- Переваги:
- Кнопки керування свистком на ручці.
- Недоліки:
- Поки що все влаштовує.
- Ілля Ж***
Пройшов місяць після купівлі- і з'явилась їржа по межі дна та корпусу.
- Юлия Р***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Сталевий. Об'єм: 2.5
Внимательно читайте характеристики, я не дочиталась что дно тонкое, но пока работает нормально. А вот свисток ни разу не громкий
- Переваги:
- Компактный
- Недоліки:
- Свисток тише чем у предыдущего чайника, тонкое дно
- Алёна А***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Сталевий. Об'єм: 2.5
Громкий свисток
- Переваги:
- Красивый дизайн
- Недоліки:
- Нет
- ЕленаВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Сталевий. Об'єм: 2.5
По акции купила на замену старого. Свисток очень громкий, объем удобный, хорошо моется
- Переваги:
- Объем, свисток громкий, стильный дизайн
- ВикторВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Сталевий. Об'єм: 2.5
обслуживание и доставка отличные
- Denis U***Продавець: Rozetka. Колір: Сталевий. Об'єм: 2.5
Якщо хочите купить то не сумнівайтесь купляйте
- Котченко О***Продавець: Rozetka. Колір: Сталевий. Об'єм: 2.5
Свисток сломался после 3 месяцев. . Не рекомендую никому
- Переваги:
- Нет
- Недоліки:
- Одни недостатки
