- Петро Г***Відгук від покупця. Продавець: EVO+. Колір: Клен світлий. Глибина: 40
Був потрібний столик на який можна поставити ноутбук і дивитись його і з ліжка і з крісла.
- Переваги:
- Столик на колісах можна крутити і переміщати без зусиль. Відносно легкий. Надійна конструкція.
- Недоліки:
- Юсб порт всього 10 Ватт, кращеб вже його не було та розміщений не дуже вдало, заважає поставити ноутбук блище до краю. Для комфортного перегляду ноута з ліжка має бути на 10см нижче.
- Продавець EVO+
Добрий день! Дякуємо за відгук! Приємного користування!
- Марія С***Відгук від покупця. Продавець: EVO+. Колір: Клен світлий. Глибина: 40
Дуже класний стіл, подобається що можна легко редагувати висоту стола
- Продавець EVO+
Дякуємо за відгук! Приємного користування!
- Олена К***Відгук від покупця. Продавець: EVO+. Колір: Клен світлий. Глибина: 40
Стіл добре зроблений підходить для різної висоти, можна підставити куди завгодно. На колесах, легко переміщається. На столі поміщається ноутбук і мишь. Всім раджу у кого невелике приміщення.
- Недоліки:
- Не має
- Продавець EVO+
Дякуємо за відгук! Приємного користування!
- ВіталійВідгук від покупця. Продавець: EVO+. Колір: Клен світлий. Глибина: 40
Так, стіл добрий, якісно зроблений і зручний у різних положеннях
- Переваги:
- якісно зроблений і зручний у різних положеннях
- Продавець EVO+
Дякуємо за відгук! Бажаємо приємного користування!
- Кристина Л***Відгук від покупця. Продавець: EVO+. Колір: Білий. Глибина: 40
Столик відповідає опису
- ТАРАС Ш***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Горіх грецький. Глибина: 40
Прекрасний стіл, але є одне але. USB порт застарілий, діє тільки 10 ватт, що актуально було років 20 тому.
- Переваги:
- Міцний, гарний
- Недоліки:
- Застарілий порт USB зайвий, зіпсував все полотно столу
- Представник постачальника
Добрий день!
У цій моделі передбачено подвійний USB-порт, який дозволяє підключати пристрої з невеликим енергоспоживанням, такі як настільні лампи та гаджети, із сумарною потужністю до 10 Вт, що зазначено в описі "про товар".
Дякуємо Вам за зворотний зв’язок. Ми обов’язково врахуємо його та спробуємо покращити цей компонент у майбутніх версіях столу, зберігаючи при цьому помірну вартість.
Раді, що сам стіл Вам сподобався. Бажаємо приємного та тривалого користування!
