- Юлія Ж***Відгук від покупця. Продавець: Культура Стиля
Дитині подобається. На літо ідеально.
- Наталя Б***Відгук від покупця. Продавець: Культура Стиля
Тоненький, на літню пору або дууууже теплу піжаму. Дитині зростом 100 см цей спальник впритик, бо хвостик знизу займає 10 см
- Юлія С***Відгук від покупця. Продавець: Культура Стиля
Дуче чудава річ дитина в захваті
- Вікторія К***Відгук від покупця. Продавець: Культура Стиля
Гарний спальник на такі гроші. Доставили швидко
- Переваги:
- Дитині сподобався
- Недоліки:
- Якби ще трішки тепліший, то взагалі був би супер
- Карим Д***Продавець: Культура Стиля
Все гуд.
- Переваги:
- Гарна якість
- Недоліки:
- Трошки тоненький але це ок
