Картка Rozetka

Відгуки покупців про Геймпад Microsoft Xbox Elite Wireless Controller Series 2 Black (FST-00003)

Код:  491786229
Оцінка користувачів 4.28/5
на основі 43 відгуки
  • 5 зiрок
    21 оцінок
  • 4 зiрок
    4 оцінок
  • 3 зiрок
    3 оцінок
  • 2 зiрок
    3 оцінок
  • 1 зiрок
    1 оцінок
Фотографії та відео покупців
  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Вадим Ш***
    Відгук від покупця. Продавець: RozetkaEU. Колір: Чорний

    В цілому все добре, додаткові кнопки і різні стіки це топ.

    Але є одна проблема, що вже з коробки у лівого стіка є Stick drift. Це означає, що стік не завжди повертається в нейтральне положення і може давати 1-3% інпуту в якомусь напрямку. В деяких іграх це може бути проблемою. Неприємно таке бачити в геймпаді за такі гроші, але в принципі жити з цим можна. на рахунок правого стіка не знаю, його я майже не використовую

    Переваги:
    Багато додаткового функціоналу в порівнянні з звичайним хбохівським падом. Набагато преміальніше відчувається на дотик, хоч і дещо важче
    Недоліки:
    Stick drift з коробки
  • Євген Л***
    Відгук від покупця. Продавець: GoodForYou. Колір: Чорний

    Отличный контроллер! Магазину 10/10. Продавец Александр 100/10.

    Переваги:
    Не скрипит, не люфтит
    Недоліки:
    Нет
  • Сергій Б***
    Відгук від покупця. Продавець: RM Store. Колір: Чорний

    Як до продавця претензій немає відправлення було здійснено вчасно і товар прийшов в чудовому стані

    Проблеми є з самим контролером. Кнопки LB і RB зроблені неякісно і дуже швидко виходять з ладу і контролер не реєструє нажаття на них. Стіки під кутом не реагують на нажаття з любими насадками на стіках

    Що сподобалось це час роботи. 40 годин працює як і заявлено виробником

    Оцінка 3, бо за таку ціну очікуєш значно більшого тому рекомендувати цей товар неможу взагалі нікому ( якщо звичайно ви не так званий «кіберспорстмен» ) придивіться ліпше до звичайного контролера

    Переваги:
    Простота використання, час автономної роботи
    Недоліки:
    Якість збірки, ціна
  • Володимир Т***
    Відгук від покупця. Продавець: RM Store. Колір: Чорний

    TLDR: категорично НЕ РЕКОМЕНДУЮ даний МАГАЗИН по причині 1) халатного відношення їх сервісу до перевірки техніки, і 2) жахливої підтримки через телеграм, для котрої відповідати на твої повідомлення раз на ТИЖДЕНЬ - в межах абсолютної норми.

    Деталі: 22 лютого 2023 року придбав у них через Розетку цей геймпад Товар приїхав новий, запакований, без нарікань. Гарантія один рік від магазину.

    Наступні півроку геймпад використовувався дуже рідко - години 3-4 за ТИЖДЕНЬ, по вихідним. Не падав, не бився, не заливався рідиною, не розбирався. Зовнішньо - стан абсолютно НОВОГО.

    Близько осені я почав помічати дві не взаємопов'язані проблеми:

    1. Обидва грибки НЕ ЦЕНТРУЮТЬСЯ у вільному положенні, і LT часто реєструє double-click при одноразовому натисненні. Класичний Stick Drift, але достатньо сильний.

    2. LT часто реєструє ПОДВІЙНЕ НАТИСНЕННЯ при разовому натисненні - або ніякого натиснення, як пощастить.

    Через Розетку написав у підтримку (8 грудня 2023), попросили звернутися через Telegram. Написав в Telegram, описав проблему - "Так, відправляйте на діагностику, все перевірим". ОК, відправляю. Проходить 10 днів, і тут раптово я... отримую НАЗАД свій контролер!!! Нуль комунікації, просто месседж Нової Пошти - "заберіть посилку"! І, звичайно, геймпад повернувся в стані "як було"!! Цитую відповідь підтримки, це геніально:

    RM Store Підтримка, [20.12.2023 14:39]
    Наразі отримали відповідь - товар був перевірений і стосовно кнопок і стіків ніяких несправностей виявлено не було. Стіки не центруються в нуль, це не можливо. Вони з заводу ідуть з мінімальним відхиленням
    якщо у вас є проблеми з єксплуатацією - надішліть, будь ласка, відео з користуванням та демонстрацією недоліку, щоб ми могли зрозуміти, в чому справа і допомогти вам

    Отже, перша проблема - то "не проблема, так З ЗАВОДУ" (нічого подібного, жодного дріфту з заводу не було, все центрувалося в нулі), а другу ми й "не перзевіряли, тому що... Тому що гладіоліус, забирай свій контролер назад!!" І ще я, замість простого ПОВІДОМЛЕННЯ що "не можемо відтворити Вашу проблему" просто відіслали взад контролер - та й все тут! Немає слів..

    ОК, знімаю ВІДЕО, де в грі ці дефекти наявно видно - і дріфт стіків, і бликаючий LB. Надсилаю - "ОК, відправляйте на повторний огляд". Питаю: "Ви точно детально перевірите?? Не пройде знову 10 днів і назад відправите?" Ні-ні, що Ви!"

    ОК, відправляю повторно... Що тут сказати... Ні, 10 днів не пройшло. Пройшло ТРИНАДЦЯТЬ!!! Буду чесним: це припало на новорічні свята, але все-ж-таки. Підтримка увесь цей час МОВЧАЛА, мої повідомлення ніхто не читав.

    А відповідь була... "Все це в межах норми, викрутіть налаштування МЕРТВОЇ ЗОНИ, і дріфт пройде!". А Про ДРУГУ проблему - звичайно ж, ні слова!! Нема слів...

    Підтримка RM Store написала, що "це не гарантійний випадок, ми можемо відправити товар на ремонт і заміну стіків"

    Але я відмовився і пропросив відправити контролер НАЗАД як є, без ремонту. Терміново. І що? Правильно, підтримка замовкла ще на ТРИ дні!! Результат - мені проморочили голову БІЛЬШЕ МІСЯЦЯ і повернули несправний геймпад. Браво!

    Переваги:
    Чудова якість збірки, преміальний вид, кастомізація, якісний чохол
    Недоліки:
    Магазин RM Store більше місяця морочив голову з діагностикою девайсу
    • Вячеслав С***

      Прочитав ваш відгук, бачу що контролер на справді дуже проблемний. Дякую за те що поділились досвідом, краще візьму звичайний, а не еліт серію

    • Дмитро Ф***

      У всех геймпадов с завода есть погрешность от 7-9%, идеальный не купишь нигде

  • Ігор К***
    Відгук від покупця. Продавець: RM Store. Колір: Чорний

    все круто
    лише резина на ручках штинить шо капєц))

  • Борис
    Відгук від покупця. Продавець: RM Store. Колір: Чорний

    Все чудово. Відправили дуже швидко, пломби на місці. Геймпад супер.

    Недоліки:
    немає
  • Дмитрий М***
    Відгук від покупця. Продавець: toGame

    Брал в подарок. Человеку очень понравился. Лучше геймпада сейчас просто не найти. Дорого, но того стоит

  • Максим
    Відгук від покупця. Продавець: RM Store. Колір: Чорний

    Геймпад прийшов роздрукований, у комплекті був відсутній кабель USB для налаштування. Від покупки залишилися неприємні враження

    Переваги:
    Зв'язалися швидко, відправили того ж дня
    Недоліки:
    Не повний комплект
  • Володимир Р***
    Відгук від покупця. Продавець: RM Store. Колір: Чорний

    Заказ зробив 26.07.23, активно користуюся ним із адаптером який йшов у комплекті із звичайним контролером (брав один собі елітний та другий як додатковий звичайний у цього ж продавця, теж задоволений).
    Контролер шикарний, дуже зручний, приємний та функціональний.
    Пломби були зірвані та був відсутній код геймпасу (він мені не потрібен але трохи прикро).
    Браку немає, оновив прошивку, користуюся кожен день, усе чудово.
    Коштує свою ціну але не всім такий потрібен.

    Вирішив відгук написати після деякого часу користування)

    Переваги:
    Шикарний контролер
    Недоліки:
    Вскриті пломби та відсутній геймпас
  • Данило К***
    Відгук від покупця. Продавець: Game Loft. Колір: Чорний

    Я максимально задоволений покупкою, він вартий тих грошей що за нього просять

    Переваги:
    Можливість зміни стіків, глибини натиску курків
    Недоліки:
    Не виявив
  • Дмитро С***
    Відгук від покупця. Продавець: GoodForYou. Колір: Чорний

    Бестбай в 2022

  • Данило З***
    Відгук від покупця. Продавець: RM Store. Колір: Чорний

    Дуже шкода, не знаю як у інших але кнопки A та Y не завжди реагують на натискання, особливо якщо натискати їх трішки під кутом

  • Матернюк М***
    Відгук від покупця. Продавець: GoodForYou. Колір: Чорний

    Повністю виправдав очікування! Ламборгіні в світі геймпадів. (Дітям до 10-12 нереклмендую.)
    Продавцю можу поставити 4.9 з 5. (Було б добре відправляти товар одразу а не через 2-3дні.)

    Переваги:
    Все ідеально, налаштовується сам, підібрав стіки під себе і в бій.
    Недоліки:
    Поки не знайшов. 3тя ревізія топ!
    • Николай М***

      Все ж з недоліків це відсутність гіроскопу (за таку ціну можна було і всунуть туди гіроскоп).

  • Тимошенко О***
    Відгук від покупця. Продавець: GoodForYou. Колір: Чорний

    Трішки дорогуватий, але всеодно коштує своїх грошей.

    Переваги:
    Зручність, мобільність.
    Недоліки:
    Ціна
  • Вікторія Т***
    Відгук від покупця. Продавець: toGame

    Товар оригінальний, повністю новий

  • Дмитро
    Відгук від покупця. Продавець: toGame

    Дуже хороший геймпад, повна наливна підтримка на віндовс.
    Дуже хороший комплект аксесуарів.

    Переваги:
    Якість, плюшки
    Недоліки:
    -
  • Максим Б***
    Відгук від покупця. Продавець: toGame

    Пушка,ракета! Товар пришел Быстров оригинале!

  • Роман Н***
    Відгук від покупця. Продавець: toGame

    Геймпад заказал 29 декабря,ребята не перезвонили пока сам не набрал,отправили на след день 30 декабря хотя заказ был сделан 29 утром. и хоть геймпад шикарный,но вовремя на новый год я его подарить не смог.
    Так же на розетке данный геймпад мне стоил 7239 грн плюс доставка. Решайте сами по поводу продавца,за сам геймпад спасибо все с пломбами и все работает как надо.

    Переваги:
    Геймпад
    Недоліки:
    Продавец (если света не было можно было временно приостановить продажу товаров)
  • Андрей С***
    Відгук від покупця. Продавець: GoodForYou. Колір: Чорний

    Стоит своих денег

  • Роман
    Відгук від покупця. Продавець: toGame

    Покупкою задоволений, хоч і є нюанси. Все дуже гарне та приємне на дотик, складається в чохол.
    Тьма-тьмуща опцій для кастомізації: стіки, D-pad, пелюстки - добре тримаються на магнітах та дуже легко замінюються. А програмно можна повністю переналаштувати всі кнопки: можна зробити, що натискаючи X гра буде думати, що ви, наприклад, натиснули RB. Можна налаштувати криву для стіків, силу вібрації та яскравість підсвітки. Можна зберегти налаштування в окремий профіль (здається до 250 профілів) і встановити до трьох профілів на швидкий доступ (перемикає їх нопка між D-pad'ом і правим стіком). Є ще shift-key: аналогічно, як натискати 7 на клавіатурі - друкується символ '7', а якщо затиснути Shift - символ '?'. Ви можете вибрати, наприклад, одну пелюстку (та і взагалі будь-яку іншу кнопку) як shift-key та вказати, що натискаючи кнопку RB при затиснутій shift-key RB буде дублювати X. Тут повністю все налаштовується: яка кнопка буде грати роль shift-key, яка буде первинним символом (коли шифт не натиснутий), а яка вторинним (коли шифт натиснутий).
    Навіть є одна прихована (чи точніше сказати, офіційно незадокументована і недоступна в X-Box Accessories) фіча, яку можна задіяти через налаштування контролера у Steam - зміна кольору підсвітки для кнопки з логотипом X-Box.

    Дещо розчарувався, що пелюстки працюють лише як дублюючі кнопки (але можна вказати, яку саме кнопку буде дулювати кожна пелюстка), а не як додаткових 4 кнопки.

    Сам майже не користуюсь цим всім, лише хіба силу вібрації налаштував (в мене нема таких ігор де треба сильно кастомізувати його) і замінюю лівий стік на довший, коли граю гонки. Багато бачив відгуків на reddit, що пелюстки дуже сильно допомогають гравцям шутерів, оскільки дозволяють тримати великі пальці на стіках (керуючи персонажем та камерю) та при цьому перезаряджати зброю чи кидати гранати за допомогою пелюсток (дублюючи кнопки ABXY).

    Шкода, що не йде в комплекті USB адаптер для бездротового з'єднання (не плутати з bluetooth). Але, нащастя він в мене був від X-Box One контролера і підійшов без проблем.
    Хотілось би використовувати звичайні АА батарейки, як в контролерах X-Box One, але я розумію, що при таких опціях кастомізації AA батарейки там просто нема куди всунути.
    Ну і останній недолік (не суттєвий для мене) - повна підтримка є лише для операційних систем Windows 10 або новіше. На Windows 7, 8.1 не підтримується bluetooth - тільки кабель або USB адаптер для бездротового з'єднання, а також не підтримується додаток X-Box Accessories (посилання).

    В цілому, я дуже задоволений покупкою, щоправда, не можу рекомендувати його всім. В більшості випадків X-Box One контролера вистачить з головою. Повторюючи слова одного ютюбера: якщо хочете хороший контролер - беріть X-Box One контролер, але якщо вам його недостатньо і ви хочете найкращий - беріть X-Box One Elite Series 2.

    Переваги:
    висока якість, достатньо велика ємність батареї (хоч і вбудованої), чохол, зарядна док-станція, можливість підключення як покабелю (usb) так і у бездротовому режимі (bluetooth або USB адаптер (купується окремо)), дуже багато можливостей програмної кастомізації (через додаток xbox accessories), три режими пружності стіків, кілька варіантів стіків в комплекті які легко і швидко замінюються, два варіанти хрестовини (D-Pad), три варіанти глибини ходу RT і LT, крім вібромоторів в ручках, є ще по одному в RT і LT, кнопки-пелюстки
    Недоліки:
    кнопки-пелюстки можна запрограмувати лише як дублюючі для інших кнопок, USB адаптер для бездротового з'єднання не йде в комплекті, повна підтримка лише windows 10 та windows 11
    • Александр

      Здравствуйте! Насчёт лепестков, их точно нельзя настроить на кнопки клавиатуры, через тот же Стим с его драйвером для геймпадов?

    • Влад

      Крутий відгук, дякую!

    • Роман

      Пелюстки можна запрограмувати лише на інші кнопки контролера. Без варіантів. Я теж був розчарований, коли дізнався це. Але якщо подумати, ви не отримаєте ніякого виграшу, навіть якби це було можливо.

      Ігри, як правло, одночасно підтримують або клаво+мишку, або контролер. Іноді дозволяють перемикатись між ними, при першому натиснені кнопки. Таким чином, в першому випадку, гра взагалі не реагуватиме на натискання "клавіш"які буде імітувати контролер. А в іншому,ви просто будете тратити час на перемикання туди-сюди між клавіатурою та контролером.

      Інший нюанс - ви програмуєте сигнали,які відправляє сам контроллер,а не те як ОС інтерпритурє їх.Таким чином,ви можете його підключити до іншого пристрою і ваші налаштування будуть працювати.

      Але ви можете налаштувати не тільки пелюстки,а будь-які кнопки на контролері. Ви можете переналаштувати все так,як вам буде зручно.

      Загалом,цей контролер додає дрібні зручності, без яких цілком можна обійтись. XBox One S/X дуже хороший варіант, але Elite - найкращий.

  • Владислав М***
    Відгук від покупця. Продавець: GoodForYou. Колір: Чорний

    Все отлично

  • Колесов С***
    Відгук від покупця. Продавець: GoodForYou. Колір: Чорний

    К самому магазину претензий нет, товар пришёл на отделение Новой почты через 2 дня, и это в предновогодний период. Код на Xbox game pass ultimate в коробке был, но я не проверял его. Теперь по самому геймпаду. Он явно не стоит таких денег. Да, собран из более дорогих, "премиальных" материалов, приятная прорезиненная поверхность, заметно лучший ход д-пада. Усилие при вращении стиков можно регулировать от варианта старого тяжелого сопротивления xbox360, до нового лёгкого. Можно заменить накладки на стиках; но дефолтные оказались самыми лучшими, разве что для огромных пальцев будут лучше альтернативные увелеченные. Дополнительные 4 лепестка, по сути, дублируют уже существующие кнопки, вы не сможете на них повесить новые действия в играх, и это не тоже самое, как дополнительные кнопки на геймерских мышках. Полезность от лепестков может быть, только если другие кнопки по какой-то причине не хотите использовать. По настоящему удобная и классная фича - 3 режима хода триггеров. Можно для гонок сделать полный ход, как педали, а для стрелялок минимальный ход, аналогия будет со свичами с минимальным ходом и например большим ходом клавиш. Можно установить Xbox accessories приложение из майкрософт стора. В нём можно дополнительно поднастроить геймпад, вроде задав ему до 3 режимов кнопок (профилей), добавив ему имя, или например отрегулировав мёртвые зоны триггеров. Очень плохо, что всё это можно сделать только через type c кабель, по блютуз такой функционал отсутствует. Софтина кривая, работает плохо, обновила прошивку геймпада через провод с 3 раза. Сам геймпад парится к блютуз девайсам раз через, более того, после прошивки надо удалять устройство ото всюду и заново парить. Возможно юсб блютуз адаптер частично решит проблему и то только для пк. По итогу, из полезного это классный чехол-зарядка, аккумулятор вместо батареек, чуть выше общее качество исполнения и пожалуй режимы хода триггеров. С другой стороны, пс4 кастомные контроллеры тоже не сказать что слишком дешёвые.

    Переваги:
    Высокое качество сборки, хороший комплект-чехол, регулировка хода триггеров.
    Недоліки:
    Плохой блютуз, много относительно сомнительной практичности приблуд, ужасный софт.
    • Артем Ф***

      Блютус - это шлак вообще везде, его можно рассматривать только как отсутствие альтернатив, но всерьез полагаться не стоит. И да, родной USB приемник решает все проблемы, работает как часы - даже лучше, чем через кабель (т.к. ниче не мешает).

  • Любовь Р***
    Відгук від покупця. Продавець: GoodForYou. Колір: Чорний

    Очень разочаровало, что в упаковке с джойстиком шёл уже использованный xbox game pass код. Обнаружилось это вчера вечером, когда его пытались использовать/активировать. Честно говоря, такие вещи отворачивают от последующей покупки в этом магазине.

    Недоліки:
    Использованный подарочный xbox game pass код
    • Продавець  GoodForYou

      Здравствуйте, Любовь.

      Ваш код не мог быть активирован только потому, что все геймпады, которые мы продаём имеют заводские пломбы с завода и доступ к содержимому коробки появляется только у покупателя. Причин по которым у вас не получилось активировать подарочный 14 дн. код на xbox game pass может быть большое кол-во. Если у вас не получается разобраться, обратитесь за поддержкой по контактному номеру, который указан в гарантийном талоне. Постараемся вам помочь.

    • Любовь Р***

      Написали в Microsoft по поводу ошибки активации game pass кода. Они попросили выслать чек и код, по которому мы пытались активировать подписку и проверили мой аккаунт. После проверки мне активировали другую подписку, так как этот код уже ранее где-то был использован. Проблема была решена. И спасибо менеджеру магазина за содействие в ее решении.

    • Виталий

      Можливо трохи за пізно - але майте на увазі, стосовно активації кодів Xbox дуже вибагливий до регіону активації, слідкуйте де активана ваша консоль і де регіон активації коду
      Якщо що на сайті Майкрософт все можна активувати з VPN *(це так , про всяк випадок)

  • SV
    Відгук від покупця. Продавець: GoodForYou. Колір: Чорний

    Сначала все было нормально, но по прошествию некоторого времени перестала работать кнопка а ( не откликается поле 5-6 нажатий). Перебиндил, не стал в сервак здавать , все равно не пользуюсь ей, но потом сломалась и вторая кнопка - LB, 5-6 и не откликается. Сам по себе джойстик нормальный, но брак попался.

  • Константин Ф***
    Відгук від покупця. Продавець: GoodForYou. Колір: Чорний

    Магазину спасибо
    Обидно что в консоли идёт то что называется джойстиком
    После этого вы поймёте как вам обманывали, еквилибриум от дяди Била

    • Аноним

      Причем тут Бил? Если все Xbox это Фил)

  • Александр П***
    Відгук від покупця. Продавець: GoodForYou. Колір: Чорний

    Классный гейпад Просто топчик

    Переваги:
    Очень удобный
  • Александр
    Відгук від покупця. Продавець: GoodForYou. Колір: Чорний

    норм

    Переваги:
    лепестки, сменные стики, материалы, чехол, встроенный аккум, упаковка
    Недоліки:
    цена?
  • Иван О***
    Відгук від покупця. Продавець: toGame

    Магазин Up-Date к вопросу доставки отнеслись хорошо, звонили аж 4 раза уточняли как удобно доставить, потом сообщили что гемпад появился раньше и если будет удобно смогут доставить раньше , потом сообщили что курьер выехал, предоставили разный варианты оплаты , картой при осмотре или терминалом, вообще в этом плане они молодцы. Сам гемпад дорогая игрушка, мало того что на нем удобно играть , сама настройка это отдельная игра с гемпадом, но в принципе мне какжется немного дороговат.

    Переваги:
    качество материала, удобство использования, тонкая настройка, дополнительные детали в комплекте, настройка кнопок
    Недоліки:
    хотелось бы иметь блютуз в комплекте, кнопку меню сделать поболше, эта та которая как гемпаде для ps4 (сенсорная большая кнопка)
    • Тарас

      Втіаю з покупкою

      Шнур є?

    • Роман

      Я так розумію ви переплутали блютуз і usb адаптер для бездротового з'єднання 2.4 ГГц (посилання). Його таки нема в комплекті.

      А блютуз - це шлак. Нестабільний і з великим часом відгуку (порівняно з кабелем чи бездротовим usb адаптером).
      Просто, якщо ви купуєте топовий геймпад і хочете підключати його через блютуз, то це як купити ферарі, щоб їздити на ній шише 60 км/год по ґрунтовій дорозі.

  • Тетяна Г***
    Відгук від покупця. Продавець: GoodForYou. Колір: Чорний

    Чудовий геймпад! З нами швидко зв'язались і швидко відправили товар! Якість на рівні!

    Переваги:
    Приємний на дотик і функціональний. Оригінальний
    Недоліки:
    Недоліків геймпаду немає. Хотілось би лиш щоб продавець розширював варіанти оплатти)
  • Пользователь
    Відгук від покупця. Продавець: GoodForYou. Колір: Чорний

    Продавец отправил в день оплаты, товар приехал на следующий день.

    Переваги:
    Сам геймпад крутецкий и тактильно очень приятный и собран хорошо.Попробую в играх, допишу. Пока жду Siries X
    Недоліки:
    Недостатки по части оплаты. Когда покупаешь у розетки, не снимается доп коммисия за кредитные средства и доставку новой почтой берет розетка на себя (этот товар достаточно дорогой). В данном случае продавцу либо наложенным платежом либо перевод на карту как частному лицу, значит коммисия с кредитки. + Оплата доставки за свой счет. Внимательно считайте сколько вам наценка за это все обойдется.
  • Александр А***
    Відгук від покупця. Продавець: GoodForYou. Колір: Чорний

    Магазин сработал оперативно, геймпад выше всяких похвал!

    • GoodForYou

      Спасибо за ваш отзыв и оценку нашей работы. Больших побед Вам с лучшим геймпадом в руках.

  • HITMAN_82
    Відгук від покупця. Продавець: GoodForYou. Колір: Чорний

    Есть вопрос, может кто знает - при подключении БТ колонки и джойстика к ноуту - джойст каждую минуту отвязывается и соединяется обратно (соответственно игра в этот момент начинает лагать), а колонка нормально себя чувствует.
    Выключил колонку - все нормально, все играет и летает. Включил колонку - снова джойст отваливается.?

    (Играл в такой-же связке только с предыдущим джойстиком (one), никаких проблем вообще никогда не было...)

    (Джойстик обновил недавно)
    Что может быть и как вылечить?

    • GoodForYou

      Думаю, что данную особенность можно вылечить, используя для подключения геймпада оригинальный BT-адаптер: посилання. Задача сделать так, чтобы геймпад и другие беспроводные устройства была на разных соединениях.

    • HITMAN_82

      Походу, это из-за того, что обновил jbl charge 3, ибо она после этого стала как-то странно работать. На джойстик не хочу жаловаться))) без колонки нормально играет. Да и доп адаптер не хочется - как-то не так это))
      спасибо за ответ!

    • Лукашенко А***

      Адаптер для джоя ИксБокс решит не только эту "проблему". "Задержка" отклика реально снижается. Я заметил что отклик у ноутбука падает, если открыть пару вкладок в Хроме с ютубом или радио. Адаптер решил проблему в корне. На самом деле там своя радиочастота. Так же можно будет воткнуть проводные наушники с гарнитурой в джойстик, если к ПК подключить его через адаптер, а если через блютуз, то аудио нужно выводить либо на колонки, либо проводами с ПК. С приставкой джойстик будет связываться не по блютус, адаптер в приставку встроен :)

  • HITMAN_82
    Відгук від покупця. Продавець: GoodForYou. Колір: Чорний

    Отличный геймпад!
    По сравнению с предыдущим - чутка тяжелее но в руках лежит великолепно, приятные материалы, красивый вид. В общем - Майкрософт прыгнули выше головы с этим джойстиком.

    Особенно хочу поблагодарить магазин за оперативность - заказал в пятницу в почти 20:00, тут же звонок оператора, подтверждение и в воскресенье на новой почте я с посылкой!

    Спасибо!

    • GoodForYou

      Спасибо за ваш отзыв. Рады, что вы остались довольны покупкой и качеством сервиса. Больших побед вам с лучшим геймпадом в руках!

    • HITMAN_82

      Дополню свой отзыв - нашел не приятную особенность - Bluetooth соединение на этом джойстике гораздо слабее чем на предыдущем - к примеру - на предыдущем играл на расстоянии ~3-4 метра от ноутбука и ни каких проблем, с новым геймпадом присутствуют фризы, они моментально исчезают если сесть ближе к ноутбуку. Как я предполагаю, может из-за бОльшего количества металла/магнитов в новом сигнал слабее. (На ноуте BT 4.2)

    • Евгений

      Купіть оригінальний блютуз адаптер від xbox)і грайте хоч з двору

  • Роман
    Продавець: GoodForYou. Колір: Чорний

    День добрий, амплітуда коливань вібромоторчиків відрізняється (ліва і права сторона) це по замовчуванню? Чи це брак? Підключено до ПК.

    • GoodForYou

      Добрый день. Так и должно быть, не переживайте.

  • Виталий
    Продавець: GoodForYou. Колір: Чорний

    Совместим с Xbox Series X и с Mac OS?

    • GoodForYou

      Xbox Series X - это игровая консоль... Если вы имели в Беспроводной геймпад Microsoft Xbox Elite Wireless Controller Series 2, то да, он поддерживается операционные системами от Apple ( посилання)

  • Олег Ч***
    Продавець: GoodForYou. Колір: Чорний

    Комплектація??

    • GoodForYou

      В описании о товаре расписана полная комплектация: геймпад, чехол, стики (6 шт.), лепестки (4 шт.), крестовины (2 шт.), инструмент для натяжения стиков, зарядная док-станция, Кабель USB-C.