- Струтинський В***Відгук від покупця. Продавець: EU&FOOD
Смачно як завжди.
- Михайло П***Відгук від покупця. Продавець: EU&FOOD
Колись пробував, дуже смачні, зараз брав для мами, їй сподобались. Рекомендую
- Переваги:
- Смачні
- Продавець EU&FOOD
Щиро дякуємо за відгук. Нехай смакує.
- Ольга К***Відгук від покупця. Продавець: EU&FOOD
Дякую, все добре. Дуже смачні.
- Продавець EU&FOOD
Дякуємо за замовлення, нехай смакує.
- Владислав М***Відгук від покупця. Продавець: EU&FOOD
Дуже смачні
