- Катерина Л***Відгук від покупця. Продавець: HiShop
Замовляла атомайзери по відгуках. На момент мого замовлення були всі позитивні відгуки. Якість флаконів жахлива. Із 5 флаконів, два флакона я вже викинула ( бо вони протікають). Остальні три даже не використовувала, відразу викинула. Не раджу ці атомайзери.
- Переваги:
- Жодної переваги.
- Недоліки:
- Жахлива якість.
- Продавець HiShop
На момент Вашого відгуку - усі інші відгуки і є позитивними. У всіх все ок. І якість всіх ніби влаштовує і протікання - рідкість. Схоже, якщо одразу 2 з 2 - потікли -проблема на Вашій стороні
- Ірина Ч***Відгук від покупця. Продавець: HiShop
Гарні
Купую не перший раз
Рекомендую - Процик Н***Відгук від покупця. Продавець: HiShop
Люблю ділитися парфумами з подругами . Тому атомайзери для мене необхідна річ. Саме ці атомайзери гарної якості.
- Продавець HiShop
Вдячні за відгук та замовлення
- Іванова І***Відгук від покупця. Продавець: HiShop
Протікає! Всі парфуми вилилися в сумку! Все рівно, що взяти і вилити по 5 мл геть
- Переваги:
- Жодної
- Продавець HiShop
Дивно. Схожих скарг немає. Ви перевірили усі флакони і всі протікають? Судячи з кількості покупців які вже успішно скористались даним товаром без схожих скарг - це дуже малоймовірно.
- Андрей К***Відгук від покупця. Продавець: HiShop
Цена нормальная. Качество нормальное. Отправка быстрая
- Продавець HiShop
Вдячні за відгук і замовлення
- Дар'яВідгук від покупця. Продавець: HiShop
Атомайзери хороші, добре функціонують. Зручно брати в подорож.
- Продавець HiShop
Вдячні за відгук і замовлення
- Андрій Ш***Відгук від покупця. Продавець: HiShop
Якість непогана. Сподобалось
- Продавець HiShop
Вдячні за відгук і замовлення
- Сергій К***Відгук від покупця. Продавець: HiShop
Все добре
- Продавець HiShop
Вдячні за відгук і замовлення
