- этоабсолютноВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 10
комнатные растения хорошо принялись после пересадки в этот грунт (шефлера, два вида фикуса и спотифилум)
- Представник постачальника
Доброго дня!
Дякуємо, що поділилися своїм досвідом використання торфосуміші Compo для зеленолистяних рослин і пальм.
Раді чути, що після пересадки Ваші кімнатні рослини — шефлера, фікуси та спатифілум — добре прижилися в цьому ґрунті. Compo справді відомий якісними субстратами, які забезпечують рослинам оптимальні умови для росту.
Дякуємо за покупку та відгук! Бажаємо Вашим рослинам здорового і красивого розвитку.
- МаксимВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 20
Чудова суміш , без всяких жучків , дуже пухка .
- Переваги:
- Пухка , без жучків
- Недоліки:
- Не виявив
- ТетянаВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 20
За кілька днів у вазонках, де використала цю землю, з'явився грибок, біла пліснява по всьому верхньому шару.
- Недоліки:
- Неякісний товар
- Представник постачальника
Доброго дня, пані Тетяно!
Дякуємо за ваш відгук і перепрошуємо за неприємний досвід.
Торфосуміш COMPO SANA виготовляється на основі натурального торфу та містить органічні речовини, що створюють сприятливе середовище для розвитку як корисних мікроорганізмів, так і, на жаль, поверхневої плісняви у разі надмірної вологості, поганої вентиляції або щільного поливу.
Біла пліснява — це, як правило, сапрофітний грибок, який не шкодить рослинам, але свідчить про потребу в покращенні умов догляду: зменшення поливу, розпушення верхнього шару ґрунту або додавання дренажу.
Ваш відгук уже передано постачальнику для розгляду. Якщо ситуація повторюється або є інші питання — просимо звернутися до служби підтримки Rozetka.
- ОльгаВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 20
Професійний ґрунт, якщо так можна сказати про ґрунт. Нарікань немає. Для рослин беремо тільки цей ґрунт
- Олена В***Відгук від покупця. Продавець: Відбудуй. Об'єм: 20
Дякую, все чудово .
Швидко звязалися оперативно відправили, ще й нагадали, не забути забрати .- Переваги:
- Рекомендую
- ВолодимирВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 10
Замовляв на розетці, грунт з явними ознаками плісняви.
- Представник постачальника
Добрий день,Володимир. Дякуємо за Ваш відгук!Для нас дуже важливо отримати зворотній зв`язок. Для запобігання цієї проблеми рекомендується стежити за оптимальними умовами зберігання, проводити регулярне провітрювання та контролювати вологість торфосуміші. Це допоможе забезпечити якісне використання продукту без небажаних наслідків.
- Daria L***
В мене абсолютно така сама проблема була, але я купувала не тут. Найдорожчий грунт був саме цей, і всі мої посаджегі рослини запліснявіли зсередини, добре що встигла вряьувати їх!
- Руслан В***Відгук від покупця. Продавець: Кіо Арт. Об'єм: 10
Ґрунт класний!
- Недоліки:
- Немає
- Руслан В***Відгук від покупця. Продавець: Кіо Арт. Об'єм: 20
Ґрунт якісний, сподобався
- Переваги:
- Швидка відправка
- Недоліки:
- Немає
- Виктория Б***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 10
ТорфСмесь ОТЛИЧНАЯ!!!
- Переваги:
- Качество!
- Недоліки:
- Нет!
- Представник постачальника
Добрый день Виктория,
Благодарим за ваш отзыв.
Пользуйтесь с удовольствием.
- Татьяна К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 10
Отличная торфосмесь. Вредители замечены небыли, состав хороший, драцена счастлива)
- Переваги:
- Состав
- Дмитрий Ж***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 10
Цена отличная, скорость доставки тоже супер
- Переваги:
- Цена, скорость доставки
- Недоліки:
- Нет
- Валентина Т***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 10
Бабця каже, добрий торф. Шкідників і плісняви, як тут пишуть, ми не побачили. P.S. Дивилися добре.
- Дарина Б***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 10
- Кононов А***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 10
- Мирослава Г***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 10
Замовляла на Розетці.
Пакет не прозорий, тому одразу було не видно. Розрізала перед пересадкою пакет і одразу ж видно на грунті білі комочки і шари білої плісняви. Не рекомендую
Эксперт RozetkaДоброго дня, Мирослава! Дякуємо за звернення, Ваш відгук був переданий відповідальному співробітнику через форму зворотнього зв'язку (внизу сторінки) для вирішення проблеми, ми з Вами зв'яжемось. В майбутньому, будь ласка, використовуйте цю форму.
- Александр Д***
Белые комочки это перлит. Если бы Вы внимательно читали состав, то смогли бы понять что это такое.
- Елена С***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 10
Хороший грунт. Для пальм подходит идеально.
- Евгений О***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 10
Прекрасный грунт, рыхлый, не тяжёлый, идеально подходит для зеленолистных и особенно пальм, содержит перлит, довольно таки в большом количестве. Растения хорошо реагируют на него, вероятно из за стимулятора роста корней который так же уже в нём. Грунтом очень доволен!
- Переваги:
- Рыхлый, позволяет корням дышать, влагоёмкий.
- Недоліки:
- Не нашёл.
- Сергей П***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 10
можливо суміш і непогана, проте даний товар - ґрунтова суміш - була заражена шкідниками (Тріпсами / Thysanoptera)!
- Недоліки:
- зараження шкідниками
Эксперт RozetkaДоброго дня, Сергій! Дякуємо за звернення, Ваш відгук був переданий відповідальному співробітнику через форму зворотнього зв'язку (внизу сторінки) для вирішення проблеми, ми з Вами зв'яжемося найближчим часом. В майбутньому, будь ласка, використовуйте цю форму.
- Анна Б***Продавець: Rozetka. Об'єм: 20
Рекомендую
- Переваги:
- Чудовов справляється
- Недоліки:
- Немає
- Сергій Г***Продавець: Rozetka. Об'єм: 10
Скажіть будь-ласка, ти підійде дана торфосуміш для вирощування банану, папаї, ананасу?
- Дмитрий Г***
Для ананаса лучше купите грунт для кактусов
