Картка Rozetka

Відгуки покупців про Сідло велосипедне Baisike N669A Комфорт, з вентиляційним відверненням

Код:  515254889
Оцінка користувачів 5/5
на основі 10 відгуків
  • 5 зiрок
    10 оцінок
  • 4 зiрок
    0 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
Фотографії та відео покупців
  • Денис
    Відгук від покупця. Продавець: Олимп

    За ці гроші супер

  • Едуард В***
    Відгук від покупця. Продавець: Олимп

    Замовляв дівчині, все ок, за свої гроші норм сідло. Однак не рекомендую замовляти Новою поштою, бо доставка як пів ціни товару це жесть

    Переваги:
    Топ за свої гроші
    Недоліки:
    Доставка коштувала 200 грн
  • Володимир Р***
    Відгук від покупця. Продавець: Олимп

    Супер !!!

    Переваги:
    Ціна та якість
    Недоліки:
    Не виявлено
  • Назар Я***
    Відгук від покупця. Продавець: Олимп

    Ніби хороше сідло, бралося на електровелосипед, зручно сидіти і не крутити педалі, для простого вела не дуже підійде,хіба на короткі поїздки. Поверхня має хороший зачіп, п'ята точка не зісковзує, як на шкірі, чи шкірзамі. А з часом буде видно на скільки його вистачить...

    Переваги:
    Зручне для електровела, не ковзке, досить пружне, для міста супер
    Недоліки:
    За 2 тижні не виявив
  • Людмила Н***
    Відгук від покупця. Продавець: Олимп

    Сідло комфортне,та м'яке. Пружини не скриплять,поки що

    Переваги:
    Ціна
    Недоліки:
    Поки не виявлено
  • Александр К***
    Відгук від покупця. Продавець: Олимп

    норм

  • Остап К***
    Відгук від покупця. Продавець: Олимп

    Класна амортизація приваблива ціна і швидка доставка і це все в одному товарі великий респект це сідло просто мій топ всім рекомендую підійде майже під всі ровера

    Переваги:
    М'яке, легке встановлення
    Недоліки:
    Ніяких
  • Оксана А***
    Відгук від покупця. Продавець: Олимп

    Товарг хороший, але я змовляла з салатовим кольром а пришло з червоним

    Переваги:
    Добре
    Недоліки:
    Немає
  • Дмитрий А***
    Відгук від покупця. Продавець: Олимп

    Поменял седло от camache, которые шло с великом на эту модель. Доволен. Покатушки стали комфортнее.)

    Переваги:
    Мягче чем, родное
    Недоліки:
    Не нашёл
  • Тарас Б***
    Відгук від покупця. Продавець: Олимп

    Хороше сидіння. Після встановлення на велосипед стало набагато мякше і приємніше їхати. Поглинає добре нерівності і ямки.