- Ірина М***Відгук від покупця. Продавець: Superiorshop
Дуже сильний запах фарби. Сподіваюся вивітриться до нового року, купувала на подарунки...
- Ткачук Д***Відгук від покупця. Продавець: Superiorshop
Дуже різкий запах фарби, погана якість покраски та матеріалів. Не рекомендую
- Недоліки:
- Різкий запах, погана якість
- Тетяна В***Відгук від покупця. Продавець: Superiorshop
Такий міцний запах фарби, що неможливо тримати в квартирі! До того ж так його запакували (в коробку з-під шоколаду тільки знизу й целофан та плівку нової плщти), що приїхав пошкоджений! Доставка була в поштомат, то побачила тільки вдома. Не раджу!
- Анна Н***Відгук від покупця. Продавець: Superiorshop
Чудовий столик! Все як на фото.
- Переваги:
- Колір, дерево, виготовлене в Україні!
