Безкоштовна доставка Rozetka + Prom

Відгуки покупців про Портативний міні кондиціонер для дому настільний переносний охолоджувач зволожувач повітря (білий)

Код:  528081809
Оцінка користувачів 3.52/5
на основі 42 відгуки
  • 5 зiрок
    24 оцінок
  • 4 зiрок
    1 оцінок
  • 3 зiрок
    2 оцінок
  • 2 зiрок
    3 оцінок
  • 1 зiрок
    12 оцінок
Фотографії та відео покупців
  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Людмила Г***
    Відгук від покупця. Продавець: KayDzen. Колір корпуса: Білий

    Вещь классная, реально охлаждает воздух и ещё увлажняет, что для меня прям важно. Шум немного есть, но терпимо, в общем полезная штука для дома.

    • Продавець  KayDzen

      Вітаємо, Людмила! Приємно отримати Ваш відгук. Завжди Вам раді!

  • Остап К***
    Відгук від покупця. Продавець: KayDzen. Колір корпуса: Білий

    Компактный, тихий и не греется — почти идеал. Для офиса идеально. Слегка охлаждает и освежает.

    • Продавець  KayDzen

      Вітаємо, Остап! Дякуємо, що поділилися своїми враженнями. Завжди Вам раді!

  • Вероніка К***
    Відгук від покупця. Продавець: KayDzen. Колір корпуса: Білий

    Очень классный девайс — вентилятор с охлаждением и увлажнением, при этом компактный и тихий.

    • Продавець  KayDzen

      Вітаємо, Вероніка! Дякуємо, що поділилися своїми враженнями. Завжди Вам раді!

  • Світлана П***
    Відгук від покупця. Продавець: KayDzen. Колір корпуса: Білий

    Не вартий уваги, бо не охолоджує як зазначено. Трохи ліпше ручного вентилятора

    Переваги:
    Не виявила
    • Продавець  KayDzen

      Вітаємо, Світлана! Дякуємо за відгук. Шкода, що Ви залишилися незадоволені.

  • Олександр С***
    Відгук від покупця. Продавець: KayDzen. Колір корпуса: Білий

    Не прожив і місяця. Вентилятор все повільніше і повільніше крутився, при цьому блок живлення (якого доречі в комплекті не було) та гніздо входу дуже сильно нагрівались. В результаті перестав працювати повністю.

    Переваги:
    Відчутний ефект від роботи, свіжа прохолода дійсно рятує у спеку.
    Недоліки:
    Дуже ненадійний, вистачило на кілька тижнів.
    • Продавець  KayDzen

      Вітаємо, Олександр! Дякуємо, що повідомили нам про це. Ваш відгук був переданий відповідальному співробітнику для вирішення питання.

  • Алёна Е***
    Відгук від покупця. Продавець: KayDzen. Колір корпуса: Білий

    Ни о чем! Шумный очень. Холода хватает на минут 20 -30 максимум

    Переваги:
    Никаких
    Недоліки:
    Шумный, не долго охлаждает
    • Продавець  KayDzen

      Вітаємо, Альона! Дякуємо, що поділилися своїми враженнями. Завжди Вам раді!

  • Юрий Ж***
    Відгук від покупця. Продавець: KayDzen. Колір корпуса: Білий

    Не работает

    • Продавець  KayDzen

      Вітаємо, Юрій! Ваш відгук переданий відповідальному працівнику для вирішення питання, очікуємо Вашу відповідь в приватних повідомленнях.

  • Валерій С***
    Відгук від покупця. Продавець: KayDzen. Колір корпуса: Білий

    Недоліків не побачив. Працює без нарікань. Легкий, не шумить.

    • Продавець  KayDzen

      Вітаємо, Валерій! Дякуємо за відгук. Щиро раді, що Ви залишилися задоволені.

  • Денис М***
    Відгук від покупця. Продавець: KayDzen. Колір корпуса: Білий

    Отримали товар швидко. Користуємось щодня, все добре. Ніяких питань. Товар відповідає опису.

    • Продавець  KayDzen

      Вітаємо, Денис! Приємно отримати Ваш відгук. Дякуємо, що обрали нас. Завжди Вам раді!

  • Андрей К***
    Відгук від покупця. Продавець: KayDzen. Колір корпуса: Білий

    Товар в первые же 2 часа перестал работать это рекорд конечно ( такого плохо товара я ещё не видел

    • Продавець  KayDzen

      Вітаємо, Андрій! Ваш відгук переданий відповідальному працівнику для вирішення питання, очікуємо Вашу відповідь в приватних повідомленнях.

  • Світлана П***
    Відгук від покупця. Продавець: KayDzen. Колір корпуса: Білий

    Доброго ранку. Придбала, не дивлячись на негативні відгуки . При огляді, як Б/У
    Не використовувала.

    Недоліки:
    Не можливо дістати контейнер
    • Продавець  KayDzen

      Вітаємо, Світлана! Ваш відгук переданий відповідальному працівнику для вирішення питання, очікуємо Вашу відповідь в приватних повідомленнях.

  • Алла М***
    Відгук від покупця. Продавець: KayDzen. Колір корпуса: Білий

    Поработал 10 минут.Полное разочарование...Крышка отсека с аккумулятором холода не закрывается.Продали откровенный брак, не исключаю что после ремонта

    Переваги:
    Если бы работал,то в жару спасал бы отлично
    Недоліки:
    Брак
    • Продавець  KayDzen

      Вітаємо, Алла! Ваш відгук переданий відповідальному працівнику для вирішення питання, очікуємо Вашу відповідь в приватних повідомленнях.

  • Ігор Є***
    Відгук від покупця. Продавець: KayDzen. Колір корпуса: Білий

    Враховуючи недоліки, товар рекомендую. До того ж дуже турботливий сервіс, дзвонили особисто дізнатися про мої враження про товар

    Переваги:
    Все працює
    Недоліки:
    Вистачає на невелику площу, та на помірну спеку
    • Продавець  KayDzen

      Вітаємо, Ігор! Дякуємо, що обрали саме нас. Завжди Вам раді!

  • Ігор Б***
    Відгук від покупця. Продавець: KayDzen. Колір корпуса: Білий

    Все добре працює, заявлений час роботи і охолодження виправданий. Легко переноситься. Охолодження є як і зволожування повітря. Іноді виникають проблеми з контейнерами з водою так як їх складно діставати руками через конструкцію.

    Переваги:
    Переносний, легкий, дешевий
    Недоліки:
    Не такий потужний як минула версія. Складно діставати контейнери для охолодження
    • Продавець  KayDzen

      Вітаємо, Ігор! Дякуємо за відгук. Щиро раді, що Ви залишилися задоволені.

  • Олена Є***
    Відгук від покупця. Продавець: KayDzen. Колір корпуса: Білий

    Наразі покупкою задоволені, працює добре, охолоджує теж непогано

    • Продавець  KayDzen

      Вітаємо, Олена! Дякуємо за відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені. Завжди Вам раді!

  • Александр Д***
    Відгук від покупця. Продавець: KayDzen. Колір корпуса: Білий

    В перший день перестав працювати

    Переваги:
    Відсутні
    Недоліки:
    Якість
    • Продавець  KayDzen

      Вітаємо, Олександр! Ваш відгук переданий відповідальному працівнику для вирішення питання, очікуємо Вашу відповідь в приватних повідомленнях.

  • Виктор М***
    Відгук від покупця. Продавець: KayDzen. Колір корпуса: Білий

    Непоганий кондиціонер за свої кошти. Працює норм, я задоволений.

    • Продавець  KayDzen

      Вітаємо, Віктор! Дякуємо, що обрали саме нас. Завжди Вам раді!

  • Николай Б***
    Відгук від покупця. Продавець: KayDzen. Колір корпуса: Білий

    Це просто жах. Нікому не раджу купувати цю х-ю! 1. Відсік для розпилу води протікає. 2. Вентилятор перестав працювати через декілька днів використання.

    • Продавець  KayDzen

      Вітаємо, Микола! Ваш відгук переданий відповідальному працівнику для вирішення питання, очікуємо Вашу відповідь в приватних повідомленнях.

  • Сергей Б***
    Відгук від покупця. Продавець: KayDzen. Колір корпуса: Білий

    Шумный, течет немного, а вот какого о охлаждения я не почувствовал. Слабый. Очень

    • Продавець  KayDzen

      Вітаємо, Сергій! Дякуємо, що поділилися своїми враженнями. Нам шкода, що Ваш досвід не відповідав Вашим очікуванням.

  • Олена К***
    Відгук від покупця. Продавець: KayDzen. Колір корпуса: Білий

    Чудово працює! Охолоджує швидко!

    • Продавець  KayDzen

      Вітаємо, Олена! Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені. Завжди Вам раді!

  • Мирослава З***
    Відгук від покупця. Продавець: KayDzen. Колір корпуса: Білий

    Класна річ! Працює добре.

    • Продавець  KayDzen

      Вітаємо, Мирослава! Дякуємо за відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені. Завжди Вам раді!

  • Марк К***
    Відгук від покупця. Продавець: KayDzen. Колір корпуса: Білий

    Дуже класний кондиціонер, компактний і добре дує

    • Продавець  KayDzen

      Вітаємо, Марк! Дякуємо за відгук. Також можете подивитися інші наші товари. Завжди Вам раді!

  • Надія В***
    Відгук від покупця. Продавець: KayDzen. Колір корпуса: Білий

    Купіть вентилятор більше толку. Гроші на вітер. Покупкою розчарована

    Переваги:
    Не має
    Недоліки:
    Не холодить, капає знизу
    • Продавець  KayDzen

      Вітаємо, Надія! Дякуємо, що поділилися своїми враженнями. Нам шкода, що Ваш досвід не відповідав Вашим очікуванням.

  • Георгій Б***
    Відгук від покупця. Продавець: KayDzen. Колір корпуса: Білий

    Незамінна річ у таку спеку, спасибі. Якість хороша, загалом задоволені!

    • Продавець  KayDzen

      Вітаємо, Георгій! Дякуємо за відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені. Завжди Вам раді!

  • Марк Г***
    Відгук від покупця. Продавець: KayDzen. Колір корпуса: Білий

    Все чудово! Працює добре!

    • Продавець  KayDzen

      Вітаємо, Марк! Щиро вдячні за відгук. Також можете подивитися інші наші товари. Завжди Вам раді!

  • Диана К***
    Відгук від покупця. Продавець: KayDzen. Колір корпуса: Білий

    Хороша річ, відповідає опису, всі функції працюють справно!

    • Продавець  KayDzen

      Вітаємо, Діана! Дякуємо за відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені. Завжди Вам раді!

  • Дима Г***
    Відгук від покупця. Продавець: KayDzen. Колір корпуса: Білий

    Все сподобалось. Товар відповідає очікуванням, працює стабільно добре.

    • Продавець  KayDzen

      Вітаємо, Дмитро! Дякуємо, що знайшли час для написання відгуку. Будемо раді бачити Вас знову.

  • Иван К***
    Відгук від покупця. Продавець: KayDzen. Колір корпуса: Білий

    Хороша потужність, якої вистачає щоб остудитися після спеки. Невеликого розміру і компактний кондик, рекомендую

    • Продавець  KayDzen

      Вітаємо, Іване! Дякуємо за відгук та рекомендації. Будемо раді бачити Вас знову.

  • Иван С***
    Відгук від покупця. Продавець: KayDzen. Колір корпуса: Білий

    Цей кондиціонер відповідає опису, працює чудово, недоліків ми не помітили. Залишились задоволені товаром повністю.

    • Продавець  KayDzen

      Вітаємо, Іване! Вдячні Вам за відгук! Також можете переглянути інші товари нашого магазину. Будемо раді бачити Вас знову.

  • Олександр Ш***
    Відгук від покупця. Продавець: KayDzen. Колір корпуса: Білий

    Неробочий провода не припаяні

  • Марк Ч***
    Відгук від покупця. Продавець: KayDzen. Колір корпуса: Білий

    Довольны покупкой, классный кондиционер. Увидели такой у наших знакомых и себе заказали, пока проблем с работой не возникало. Прикольная новинка!

  • Валерий Х***
    Відгук від покупця. Продавець: KayDzen. Колір корпуса: Білий

    Приобрел домой родителям, т.к. основной кондиционер сломался. Думали что не хватит его на комнату, но все супер и реально достаточно мощно охлаждает небольшое помещение.

    Переваги:
    Компактность и вес, цена
    • Продавець  KayDzen

      Вітаю, Валерій! Дякуємо за відгук. Нам приємно, що Ви обрали саме нас для себе та своїх рідних.

  • Віра Г***
    Відгук від покупця. Продавець: KayDzen. Колір корпуса: Білий

    Товар не відповідає вимогам паскудний не вздумайте купувати,гроші не повертають,заплатила 1860 грн.насолоди ніякої,буду шукати експертизу,щоб судитися.

    Переваги:
    Ніяких,краще купити звичайний вентилятор.
    Недоліки:
    Одна швидкість якщо воду в контейнері охолодити в морозилці ,витікає конденсат. Ніякого акумулятора.Працював тиждень і то на відстані
    максимум 1 один метр,і перестав працювати зовсім
    • Продавець  KayDzen

      Вітаю, Віра. Нам шкода, що замовлення не виправдало ваших очікувань.
      Перевірили ваше повернення - товар працює. Але, на жаль, ми не можемо повернути вам за нього кошти, оскільки він має НЕ товарний вигляд. Замовлення відправлено вам назад.

  • Тетіана К***
    Відгук від покупця. Продавець: KayDzen. Колір корпуса: Білий

    Товар не відповідає тому що написано в характеристиці , він не працює від акумулятора, має 2 швидкості і ніякої підсвітки в ньому немає, але головне те що у мене він відпрацював може разів 5 хвилин по 30 і більше не вмикається, викинуті гроші на вітер.

    Переваги:
    Компактный
    Недоліки:
    Немає аккумулятора
    • Продавець  KayDzen

      Вітаю, Тетяна! Дякуємо, що Ви звернули на це увагу. Нам шкода, що у Вас був поганий досвід.

  • Артем В***
    Відгук від покупця. Продавець: KayDzen. Колір корпуса: Білий

    Решили порадовать родителей и купить им на дачку такой мни кондиционер) очень классная вещь, освежает) У самих такой же стоит дома! Рекомендую!

    • Продавець  KayDzen

      Приємно отримати Ваш відгук. Дякуємо, що обрали нас. Приємного користування

  • Ян К***
    Відгук від покупця. Продавець: KayDzen. Колір корпуса: Білий

    Крутий кондиціонер, дуже потужний, хоч і маленький. Рекомендую!

    • Продавець  KayDzen

      Дякуємо, що знайшли час для написання відгука!
      У разі виникнення додаткових питань, Ви можете скористатися довідковим центром.