- вячеслав б***Відгук від покупця. Продавець: Shlyuz
Мило дійсно гарне. Піниться, для чутливої шкіри. Продавець УМНІЦА, швидка доставка, відправка і комплектація міттьєва. Пунктуальні товар брендовий не підробка. Хочеться замовляти і замовляти. Я вже в друге замовляю у цього продавця і не шкодую, ціни на багато дешевши , товар не путають як інші. Упаковують дуже гарно . ПРОСТО ОДНИМ СЛОВОМ . ПРОДАВЕЦЬ НАЙКРАЩИЙ ЗА МОЄ ЖИТТЯ. ДЯКУЮ ПРОДАВЦЮ ЗА ГАРНІ РЕЧІ. БАЖАЮ ВАМ ПРОЦВІТАННЯ І БЕЗЛІЧ ПОКУПЦІВ ,ЩОБ ВІДБІЮ НЕ БУЛО. ЩИРО БАЖАЮ І ДЯКУЮ.
- Переваги:
- Оригинал
- Недоліки:
- Їх нема
- Александр Т***Відгук від покупця. Продавець: Shlyuz
Просто мило , просто супер !!!
- Переваги:
- Все
- Недоліки:
- Немає
- Анатолій В***Відгук від покупця. Продавець: Shlyuz
Хороше мило. Гарно піниться. Приємне бриття.
- Нечепуренко В***Відгук від покупця. Продавець: Shlyuz
Пів року як втік з рабства касєт джилєт і гелю нівєя і не пошкодував.Добре мило для гоління .Аромат вівса і зеленого чаю.Піна добра . Взагалі за такі гроші справжнє італійське мило.Я вже спробував всі , зелене і червоне .
Всі хороші.Після білого хочу спробувати вже дорожче мило українського виробництва Аріфасоуп.Дуже хвалять.- Переваги:
- Якість ,ціна, Італія,банка.
- Віталій Г***
Добрий день!
Що використовуєте після бриття?
- Сергей Ж***Відгук від покупця. Продавець: Shlyuz
Нравится. Упаковка удобная не надо и чаши для намыливания- 2 в одном
- Гуржий Д***Відгук від покупця. Продавець: Shlyuz
Сподобалось.
- Переваги:
- Якісне.
- Недоліки:
- Відсутні
- Євген Л***Відгук від покупця. Продавець: Shlyuz
Якість, аромат, нанесення все на як має бути
- Переваги:
- Нанесення
- Сашко В***Відгук від покупця. Продавець: Shlyuz
Це моє перше милко для гоління, тому можу порівняти лише з балонами.
Жалкую, що не спробував раніше — піна густа, змивається в рази легше, подразнення також немає (голю голову, а не обличчя), аромат приємний.
Коротше кажучи — можна брати.- Переваги:
- Купа
- Недоліки:
- Не виявив
- Павло Р***Відгук від покупця. Продавець: Shlyuz
Мыло отличное. Бреет гладко, запах очень приятный, хотя и немного необычный. Пенится легко.
- Виталий С***Відгук від покупця. Продавець: Shlyuz
Шикарная штука!!! Жаль что 20 лет брился гелем из баллона. Конечно не последнюю роль играет помазок. До этого в 70% было раздражение которое долго не проходило. Купил мыло, лосьон и бальзам Proraso.(бальзам на зиму, лосьон на лето) Спустя неделю кожа стала гораздо здоровее, практически идеальная. Единственный минус не могу оценить запах, по распространённой в нынешнее время причиной. Продавец супер, оперативность крутая. Спасибо большое.
- Переваги:
- Цена/качество
- Недоліки:
- Нет
- Татьяна Б***Відгук від покупця. Продавець: Shlyuz
Вмовила чоловіка спробувати і він не пошкодував. Ніжне гоління, без подразнення. Брали в парі з лосьйоном цього бренду. Приємно було отримати замовлення в брендовій стильній коробці.
- Переваги:
- Ніжний, м'який. Гоління без подразнення
- Недоліки:
- Немає
- Роман Р***Відгук від покупця. Продавець: Shlyuz
- ВалерійВідгук від покупця. Продавець: Shlyuz
Добре піниться, легкий запах
- Недоліки:
- Нема
- Евгений К***Відгук від покупця. Продавець: Shlyuz
Из всех четырех линий Прорасо (красная, синяя, зеленая и белая) именно это мыло мне больше всего понравилось. Как минимум, по запаху и то, что после него кожа не "горит". Единственное, как мне показалось, пенится чуть хуже, чем зеленая и красная, но не исключено, что это скорее всего я просто чуть лучше замочил те два вида мыла.
- Андрей М***Відгук від покупця. Продавець: Shlyuz
- Андрей Г***Відгук від покупця. Продавець: Shlyuz
Добросовестный продавец. Качественно упаковал, быстро отправил. Бритье с этим мылом намного лучше чем со всеми пенами и гелями в баллонах.
- Наташа П***Відгук від покупця. Продавець: Shlyuz
Покупала мужу. Он остался доволен. Из магазина перезвонили уточнили по все по заказу. Могу рекомендовать продавца этого товара, как ответственного и порядочного.
- Переваги:
- Намного лучше гелей и пенок. Мягкое приятное не вызывает раздражения.
- Алексей К***Відгук від покупця. Продавець: Shlyuz
Чудове мило для класичного вологого гоління
- Переваги:
- Приємний свіжий запах. Трохи охолоджує шкіру
- Недоліки:
- Не знайшов
- Полишко А***Відгук від покупця. Продавець: Shlyuz
- Андрей М***Відгук від покупця. Продавець: Shlyuz
- дмитрийВідгук від покупця. Продавець: Shlyuz
Недорого и качественно.
- Переваги:
- Запах. Свежий зелёный чай. Похож на свежий 'Тегуанинь" (если кто знает такой сорт чая) ментола почти нет .
- Недоліки:
- Невыявил.
