- Сергій П***Відгук від покупця. Продавець: DjemUa
Все відмінно
- ДанилоВідгук від покупця. Продавець: DjemUa
Стіл непоганий, по розмірах - приємно здивував. Збирається легко, висота регулюється, стоїть добре навіть на поганій підлозі.
- Переваги:
- Легкий, легко збирається, регулюється висота, не хитається
- Недоліки:
- Поки не знайшов
- Продавець DjemUa
Щиро дякуємо за відгук! Нам дуже приємно, що товар виправдав ваші очікування. Бажаємо приємного користування та чекаємо на вас знову.
- Самопадний О***Відгук від покупця. Продавець: DjemUa
Прекрасний стіл!!! Думав за такі гроші нічого не знайти але... Боявся що не зможу зібрати але ножем на різьбі треба просто прикрутити. Завдяки регуляторам стоїть гарно навіть на кривій підлозі.
- Переваги:
- Купив і користуєшся
- Недоліки:
- Немає
- Продавець DjemUa
Дякуємо за довіру! Дуже приємно отримувати такі відгуки. Приємного користування
- Череп І***Відгук від покупця. Продавець: DjemUa
По-перше, вразив сервіс. Одна доба (замовлення доставка) і стіл у нас))) Full puck))) По-друге, якістю задоволені! Чудовий бюджетний варіант! Компактний, стильний і легкий! Дякуємо! Рекомендую)
- Переваги:
- Бюджетність якість
- Недоліки:
- Немає
- Продавець DjemUa
Дякуємо за відгук, приємного користування, покупці які читають відгуки перед покупкою ОГЛЯД ПРИ ОТРИМАННІ Обов'язково, і всі будуть щасливі.
- Валерія Л***Відгук від покупця. Продавець: DjemUa
Спасибо приехал в отличном состоянии , без скол и царапин
- Переваги:
- Быстро доставили , отличный стол
- Недоліки:
- Нет
- Продавець DjemUa
Дякуємо за відгук
Шановні покупці, ще раз наголошуємо: стіл — це крихкий товар, тому його обов’язково потрібно оглядати при отриманні на пошті. На пакуванні є маркування з проханням перевірити товар.
На жаль, у цьому випадку товар не був оглянутий при отриманні, а негативний відгук залишено вже після цього. Будь ласка, перевіряйте посилки на пошті, щоб уникати таких ситуацій.
