День Рождения ❤️ ROZETKA 2026

Відгуки покупців про Ліхтар Quantum Adept 10W LED zoom +COB з USB (QM-FL1031)

Код:  570630853
Оцінка користувачів 4.33/5
на основі 46 відгуків
  • 5 зiрок
    32 оцінок
  • 4 зiрок
    5 оцінок
  • 3 зiрок
    4 оцінок
  • 2 зiрок
    2 оцінок
  • 1 зiрок
    3 оцінок
Фотографії та відео покупців
  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Микити Г***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір корпусу: Чорний

    Прожил пол года хорошо светит

  • Сергій П***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір корпусу: Чорний

    Працює але чюти якийсь гул з корпусу

    Переваги:
    Є магніт
    Недоліки:
    Гул з боку акумулятора насторожує
    • Експерт Rozetka
      Експерт Rozetka

      Доброго дня! Дякуємо за звернення. Для вирішення питання зверніться, будь ласка, в службу підтримки за посиланням.

    • Представник бренду

      Можливий звук пов'ячзаний з роботою ШІМ-мікросхеми при роботі ліхтаря.

  • Кристина П***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір корпусу: Чорний

    Гарний ліхтарик

    Переваги:
    Яскраво світе, можна вимкнути одним затисканням кнопки, не треба п'ять разів натискать)
    Недоліки:
    Нема акумуляторів в комплекті, нема шнурка на руку...
  • Сергій Я***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір корпусу: Чорний

    Ліхтар непоганий за свою ціну. Має сучасний світлодіод LED XHP50 з високою щільністю люменів і гарною ефективністю. Зручний в експлуатації. Опис ліхтаря відповідає дійсності.

    Переваги:
    Не треба перемикати всі режими, щоб вимикнути, достатньо натиснути на кнопку вимикача 3 секунди в будь-якому режимі. Має індикатор заряду/розряду, а також захист від перерозрядження/перезарядження.
    Недоліки:
    Згідно з інструкцією, гарантійний термін експлуатації 12 місяців. Але продавець чомусь дає лише 6 місяців гарантії.
    • Представник бренду

      Дякуємо за вибір продукції Quantum. Ми дуже раді, що Вам все сподобалося. Для нас і наших майбутніх покупців дуже важливий ваш досвід. Ваш відгук підтверджує якість цього товару, та дає змогу іншим покупцям зробити правильний вибір.

  • Денис Я***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір корпусу: Чорний

    За свою ціну супер!

  • Вера П***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір корпусу: Чорний

    Ліхтарик працює, світить добре, зручний. Питання до Продавця: отримала товар таке враження що на склі є внутрішнє пошкодження схоже подряпину фото додаю це на всіх ліхтариках так чи можна обміняти на якісний? Дякую за відповідь

    • Експерт Rozetka
      Експерт Rozetka

      Доброго дня! Дякуємо за звернення. Для вирішення питання зверніться, будь ласка, в службу підтримки за посиланням.

    • Представник бренду

      Для заміни скористайтесь відповідним розділом на сайті.

  • Михаил Ш***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір корпусу: Чорний

    Светит ярко, поставил аккумулятор 2600 и очень доволен

    Переваги:
    Цена, качество
    Недоліки:
    Нет
  • Максим Л***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір корпусу: Чорний

    Пушка

    Переваги:
    Лупить шо блискавка
    Недоліки:
    Нема кліпси або шнурка
  • Павло О***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір корпусу: Чорний

    Хороший ліхтар. Відповідає опису.

    Переваги:
    Бічний світлодіод. Біле і червоне світло. Магніт.
  • Тарас С***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір корпусу: Чорний

    Гарний ліхтар. В кармані мало місця займає так як малого розміру. Є магніт. Світить яскраво. COB допомагає економити батарею коли використовую по роботі. АКБ на 3300 додає автономності. Зарядка через Type-C і роз'єм схований під zoom лінзою, а не заткнутий резинкою яка губиться

    Переваги:
    Розміри, Type-C
    Недоліки:
    Стробоском. Я розумію для чого він, але все одно його наявність трохи напрягає (ну це чисто суб'єктивно). Хоча для когось це може бути і перевагою
    • Тарас С***

      Хочу додати, що кнопка - туга, що захищає від випадкового натискання. Zoom також тугий. Є резинові ущільнювачі. Рекомендую використовувати АКБ з плоскими полюсами (контактами)

    • Тарас С***

      А ще радує, що коли ввімкнув ліхтар, вибрав режим (мінімальний наприклад). Покористувався і наступне натискання буде вимикати ліхтар, а не вибирати наступний режим (стробоскоп)

    • Тарас С***

      Коли кнопка буде красна - у Вас ще є пару годин до моменту, коли АКБ розрядиться (залежно від ємності АКБ)

  • Дмитро З***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір корпусу: Чорний

    за свою ціну супер ліхтар. купив нормальні акумулятори, направляю у стелю і він так працює годинами - світить добре і не перегрівається

  • Петро К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір корпусу: Чорний

    Сам ліхтарик норм.
    Але ніде не вказано, шо акумулятор НЕ іде в комплекті.
    Так, там вказано комплектація, але звідки мені знати, що ви ліхтарик по частинах продаєте. Ше б світлодіод самому заставили докупляти!(

    Недоліки:
    Без Акумулятора!
    • Представник бренду

      Дякуємо за відгук, але в характеристиках товару на сайті вказано,
      Комплектація: Ліхтар, Кабель USB/Type-C, Важливо: Li-ion 18650 3.7V (не комплектується).

  • Дмитро
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір корпусу: Чорний

    Цей ліхтарик можна тримати тільки на відкритому просторі. Тому що, якщо його покласти у сумку, або у кишеню - то обов'язково у нього якось натиснится кнопка. І добре, якщо він буде світлом вниз. А якщо вверх - не дай боже заглянути у сумку, пляма на глазу буде довго. Бо включається він одразу на повну силу. І потрібно ще пам'ятати - якщо він включається у закритому просторі - то він грієтся, як скажений.
    А ще в нього є крутий магніт. Тому коли він не включається у вашій сумці - він цим сильним магнитом притягає до себе гаманець з вашими картками, телефон, або ще щось, до чого може дотянутися. І якщо ваша картка у банкоматі почне ломати комедію - це наслідки цього кишенькового ліхтарика.
    Я спробував відламати цей магніт - але приклеїли міцно. Потрібно щось краще, ніж бокорізи та молоток. Боявся зламати кришку. Думаю на днях знайду точильник та відпиляю.
    І ще - коли він світить на повну силу він свістить. Та дуже грієтся. Взимку було нормально. Але влітку боюсь довго ним користуватися.
    Пока що бовтається у машині. Шукаю собі щось дійсно кишенькового.

    Переваги:
    Дешевий
    Недоліки:
    Дуже багато
    • Представник бренду

      Дякуємо за відгук. Цей ліхтар використовують в тому числі туристи і від них не було подібних відгуків.
      Для ваших вимог можна використати інші, кишенькові ліхтарі.
      посилання
      посилання
      посилання

    • Тарас С***

      Не відчуваю дискомфорту від наявності магніта взагалі. Навіть більше, в роботі наявність магніта для мене є перевагою, тому що коли паяю на висоті ліхтар добретримається на одному місці і світить завжди туди, куди я його направив

  • Олексій С***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір корпусу: Чорний

    Моделлю ручного ліхтаря Quantum QM-FL1031 користуюся майже 2 роки. Ліхтар повністю виготовлений з алюмінію, пофарбований у чорний колір. У головній частині ліхтаря є основний світлодіод (колірна температура холодна, приблизно 6000К - 6500К) із прозорим склом. На самому корпусі-ручці є додатковий світлодіод СОВ, дифузор виконано з матового пластика, може світити або розсіяним білим кольором, обо червоним.
    Взагалі, ліхтар можна використовувати в п’ятьох режимах освітлення: LED (в головній частині) – 1) потужний режим, 2) низький світловий потік, 3) режим мерехтливого білого світла та COB (в корпусі ліхтаря, сбоку) – 4) біле світло, 5) червоне світло.
    Головна частина ліхтаря має телескопічну конструкцію, тобто ширина променя регулюється висуванням голови ліхтаря (честно, взагалі не користуюсь цією функцією)

    Відкручується хвостова кришка, і в цій же хвостовій частині знаходиться досить потужний магніт (ліхтар міцно тримається на металевих поверхнях, як у горизонтальному так і у вертикальному положеннях).

    До ліхтаря підходять звичайні акумулятори Li-Ion типорозміру 18650, 3.7В.
    Перший такий ліхтар, я купував у комплектації без акумулятора.

    Корпус має всього три оберти різьби (там, де прикручується хвостова частина з магнітом), присутній гумовий ущільнювач.

    Кнопка ввімкнення/перемикання режимів освітлення, натискається легко, і при першому натисканні включає світлодіод в самому потужному режимі (тому, будьте уважні - якщо, ліхтар будете класти у кишені/сумки/рюкзаки). В цьому режимі ліхтар доволі сильно нагрівається (при тривалому використанні ліхтаря, на мою думку, то краще використовувати другий режим освітлення - "низький світловий потік")

    Комплект (в коробці) складається із: ліхтаря, usb-c кабеля та інструкції на українській мові. Параметри заряджання комплектним дротом usb-c : 5 Вольт, 1 Ампер.
    До ліхтаря докупив фірмовий літій-іонний акумулятор Quantum Li-ion ICR18650, 2600 mAh, 0.5-1С з клемним виступом ( модель: ICR18650TH / 2600 ) посилання

    Переваги:
    Відмінний ліхтар, за співвідношенням ціна-якість
    Недоліки:
    За таку ціну, критичних недоліків немає
  • віктор т***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір корпусу: Чорний

    Світить непогано. Але чомусь при вимкнутому стані розряджається батарея. Доводиться виймати батарею коли не користуюсь

    Переваги:
    Добре світить.
    Недоліки:
    Розряджається батарея при вимкнутому стані.
    • Представник бренду

      Дякуємо за відгук.
      Можете скористатися гарантією для діагностики вашого ліхтаря.
      Коли ліхтар не використовується можна також використати дієлектричну прокладку.

    • Віталій К***

      та сама проблема. акум садить в ноль. а тепер перестав взагалі зараджати свіжі укуми.
      брав батькові, у нього все гаразд. значить мають болячку.

    • Представник бренду

      Просимо вибачення за можливі незручності. Скористайтеся гарантією — ми виправимо всі можливі несправності.

  • Игорь Д***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір корпусу: Чорний

    Яскравість на 5w

    Недоліки:
    Поки нема користуюсь одну ніч.
  • Макс
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір корпусу: Чорний

    Гарний фанарь! Світить гарно як на ближньому так і на дальньому!

    Переваги:
    Все добре!
    Недоліки:
    Час покаже!
  • Олег Б***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір корпусу: Чорний

    Супер!

    • Представник бренду

      Дякуємо за вибір продукції Quantum, за ваш відгук та високу оцінку!

  • Алексей Г***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір корпусу: Чорний

    Отлично за такую цену

    Переваги:
    Очень яркий, имеет регулировку направления света
    Недоліки:
    Не обнаружено
    • Представник бренду

      Дякуємо за вибір продукції Quantum, за ваш відгук та високу оцінку. Користуйтесь з задоволенням!

  • Василий Г***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір корпусу: Чорний

    Всё работает

    Недоліки:
    Нет
    • Представник бренду

      Дякуємо за вибір Quantum, за ваш відгук та високу оцінку. Користуйтесь з задоволенням.

  • Дмитро
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір корпусу: Чорний

    Перед покупкою не подивися розміри ліхтарика, та був приємно здивований, коли його взяв у руки. Він такий компактний! Запросто розміщуються у кишені. Встановив новий акумулятор, зарядив через ліхтарик. Він такий потужний, що треба бути обережним, щоб не засліпити когось. Подобається, що вимкнути можна натисканням 2 секунди. Один маленький мінус - кнопка надто виступає над корпусом, та можно випадково натиснути у кишені. А так це супер ліхтарик за такі гроші. Дякую Розетки що швидко доставили у пункт видачі.

    Переваги:
    маленькій, дуже яскравий
    Недоліки:
    занадто висока кнопка
  • Золт
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір корпусу: Чорний

    Класний ліхтар. Відсутність у комплекті батареї навіть перевага - можна купити той, що хочете. Комлектний шнур зарядки - сміття. 0,5-0,6А максімум. З нормальним шнуром майже 2А.

    Переваги:
    Міцний, яскраве світло
    Недоліки:
    Шнур зярядки
  • Виталий Е***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір корпусу: Чорний

    Маленький прожектор

    Переваги:
    Можно поставить акумулятор любого объёма
    Недоліки:
    Нет
    • Представник бренду

      Дякуємо за вибір продукції Quantum, за ваш відгук та високу оцінку.

  • Олег Я***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір корпусу: Чорний

    Для карманного фонарика это просто прожектор! То, что в комплекте нет аккумулятора, даже плюс - комплектные не бывают повышенной ёмкости, так что сразу взял аккум самый ёмкий. Материалы добротные и без люфтов, в руке приятный. Мигалки и боковой свет бесполезны, чтобы выключить основной свет нужно или несколько раз нажимать кнопку, пока не перепрыгнешь режимы, или удерживать 1-2 секунды.

    Переваги:
    Качество, яркость
    Недоліки:
    Не обнаружил
    • Представник бренду

      Дякуємо за вибір Quantum.Ми дуже раді, що Вам все сподобалося. Для нас дуже важливий ваш досвід. Ваш відгук підтверджує якість цього товару, та дає змогу іншим покупцям зробити правильний вибір.

  • Валентин Б***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір корпусу: Чорний

    Отличный фонарь, светит очень ярко.

    Переваги:
    Яркость
    Недоліки:
    Боковое свечение не особо светит.
    • Представник бренду

      Дякуємо що обрали Quantum, за ваш відгук та високу оцінку.

  • В'ячеслав
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір корпусу: Чорний

    Чудовий ліхтарик

    Недоліки:
    Немає
  • Эдуард Б***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір корпусу: Чорний

    Пришел без батареи!

    Переваги:
    Пока горит
    Недоліки:
    Пришел без батареи!!
    • Ростислав Б***

      Ну і правильно все, він не комплектується акумом, це написано в характеристиках. Дарма двійку товару поставили.

    • Представник бренду

      Будьте уважні. В опису вказано - Джерело живлення: акумулятор типу 18650 3.7В 1 шт (не комплектується).

  • Сергій К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір корпусу: Чорний

    Загалом хороший ліхтарик, але було кілька випвдків самовключення при транспортуванні в напханому рюкзаку.
    Також не рекомендую обертати головку з лінзою проти годинникової стрілки (в бік "відкручування"). У мене це призвело до викручування плати з LED до якої припаяні 2 дроти. Добре що не відламались. Міцно закрутити її назад не вийде бо вона повністю схована під головкою з лінзою, яка не знімається якимось очевидним способом.

    Переваги:
    Фокусування, 5 режимів, магніт, змінна батарея
    Недоліки:
    кнопка не дуже захищена від випадкового натискання
    • Представник бренду

      При транспортуванні в багажу можна використовувати любого виду діелектричну прокладку на акумуляторі для уникнення розряду елемента живлення.

  • Сергей К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір корпусу: Чорний

    Якісний ручний ліхтарик.
    Прийшов до пункту видачі Rozetka швидко.
    Покупкою задоволений.

    Переваги:
    Якість зборки.
    Недоліки:
    Поки що не знайшов.
  • Мельник С***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір корпусу: Чорний

    Не проработал и месяца. Проблема в кнопке. То включается и переключается с первой попытки, то с двадцатой. Так же не продумано посадочное место под акум. Болтается.

    Недоліки:
    Кнопка, люфт.
    • Представник бренду

      Скористайтесь гарантією.

    • Мельник С***

      Гарантия это конечно хорошо. Не подскажете в каком именно блиндаже находится ближайший сервисный центр?

    • Представник бренду

      Скористайтесь гарантією за звичайною процедурою на сайті РОЗЕТКА.

  • Андрій З***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір корпусу: Чорний

    Чудово.

    • Представник бренду

      Доброго дня! Дякуємо, що обрали Quantum, та за відгук.

  • Александр
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір корпусу: Чорний

    Неплохой фонарь за свои деньги, сразу взял с собой в точку выдачи аккумулятор, проверил, все тип топ, изоленту не мотал, все четко, без люфта. Фонарь светит довольно ярко и далеко, не измерял метраж, в общем за эту цену, ничего толкового не найти кроме этого фонаря. Большой + порадовала зарядка порта тайпси (спрятан порт под верхней крышкой дальности луча)

    Переваги:
    Качество, цена, вид
    Недоліки:
    Нет
  • Оставлятель О***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір корпусу: Чорний

    Сильно жужжит и греется при работе. И плата и аккумулятор. Если примагнитить - шумит намного сильнее. Больше пары минут держать его включенным стремно из-за ненормального нагрева.

    Переваги:
    Наличие соб, компактный
    Недоліки:
    Брак
    • Представник бренду

      Ліхтар потужністю 10Вт обов'язково буде нагріватися, тому що потрібно віддавати теплову енергію яка виділяється під час роботи LED. На корпусі ліхтаря наведено відповідний напис про це - ГАРЯЧА ТОЧКА, HOT SPOT.
      Все це не заважає ліхтарю QM-FL1031 Adept виконувати основні функції - працює довго та впевнено освітлює необхідну площину з можливістю використання регулювання фокуса променя.

  • Віталій Г***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір корпусу: Чорний

    Досить приємний ліхтар, достатньо світла (вдома і надворі). Червоне світло - приємний бонус.

    Переваги:
    Яскравий, змінні акумулятории
    • Представник бренду

      Доброго дня! Дякуємо, що обрали продукцію Quantum, та за позитивний відгук.

  • Иван И***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір корпусу: Чорний

    Фонарь понравился, я доволен, единственное, пришлось докупать аккумулятор 18650,так как он пустой идёт, в комплекте нет аккумулятора, он маленький карманный, поэтому к нему только 18650 аккум подходит. Фонарь весь алюминиевый, даже кольцо вокруг линзы блестящее я думал пластиковое, нет, тоже алюминиевое, голова фонаря алюминий, корпус тоже весь алюминиевый, резьба могла быть и чуть длиннее, но и так пойдёт, думаю если аккуратно закручивать то ничего с ней не будет. В крышке есть магнит, магнит неодимовый средней силы, не прям сильный, но и не слабый, на холодильнике держится крепко или на рельсе, не сползает. Светит ярко, но и в тоже время светодиод не такой сильный чтобы высадить аккумулятор быстро. Одна кнопка, 5 режимов, яркий, тусклый, стробоскоп, дальше в ручке белый, и в ручке красный свет. Кнопка впаяна в плату, и слегка резонирует в плате, поэтому пришлось уплотнить аккумулятор двумя слоями изоленты, и теперь кнопка нажимается уверенно. В этой плате кстати светодиоды COB, красные и белые, сама плата вставлена в саласки алюминиевые в корпусе. Включаете одним нажатием, ждёте 10 секунд, и также одним нажатием выключается, или выключается долгим нажатием 3 секунды. Ширина луча регулируется выдвижением головы фонаря. Порт для зарядки type-c, что тоже круто. В крышке фонаря две дырочки для верёвочки, верёвочки в комплекте нет. Фонарь понравился.

    Переваги:
    Яркий, хорошо собран
    Недоліки:
    Пока нет, посмотрим как будет работать
    • Николай Б***

      Добавить нечего - описание полное. Фонарь хорош.

    • Представник бренду

      Доброго дня! Дякуємо за вибір Quantum, та за ваш відгук.

  • Иван И***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір корпусу: Чорний

    Отличный фонарь, мне понравился, я доволен. Но пришлось докупать к нему аккумулятор 18650, так как он пустой идёт, в комплекте нет аккумулятора. Подходит только 18650, потому как фонарик маленький, карманный. Корпус весь алюминиевый, даже внутри где линза блестящее кольцо вокруг линзы, оно тоже алюминиевое, я думал пластмассовое, нет, голова фонаря алюминиевая, корпус тоже. У фонаря одна кнопка, 5 режимов, яркий, тусклый, стробоскоп, потом белый в ручке, и красный свет в ручке. Чтобы выключить - зажимаете 3 секунды. Но если фонарь включили, одним нажатием, то если он погорит 10 секунд примерно, то так же одним нажатием и выключается, то есть не нужно зажимать на три секунды и держать, что удобно. Внутри плата у него, и кнопка впаяна в эту плату, в этой же плате идут COB светодиоды белые и красные, поэтому когда на кнопку нажимаешь то прослеживается не глухая подложка, поэтому пришлось два слоя изоленты на аккумулятор намотать, чтобы плотно аккумулятор вошел и тем самым уплотнил плату - кнопка стала нажиматься уверенно, без резонанса, теперь кнопка вместе с платой не болтается, плата внутри вставлена в алюминиевые пазы. Магнит в ручке, классная штука, то что надо, он не прям сильно сильный, но довольно сильный чтобы держаться на холодильнике, или на рельсе какой-то, неодимовый магнит, но средней силы. Голова выдвигается вперёд назад, регулируешь ширину луча света. Светодиод яркий, но думаю будет долго жить от одного заряда аккума, так как он не слишком уж яркий чтобы высадить быстро заряд. Уплотнительные резинки есть на крышке. Единственное, хотелось бы чтобы резьба была чуть длинней на пару миллиметров, чтобы уверенно закручивать, но ничего вечного не бывает, я думаю если аккуратно закручивать, то ничего страшного не будет. Гнездо зарядки type-с, что тоже круто. В комплекте даже идёт кабель usb - type-c, около 20см длинной. Есть две дырочки в крышке для верёвочки, верёвочки в комплекте нет, фонарь понравился.

    Переваги:
    Яркий, хорошо собран
    Недоліки:
    Пока нет, посмотрим как будет работать