Картка Rozetka

Відгуки покупців про Мишка A4Tech Bloody R72 Pro Wireless/USB Black (4711421000871)

Код:  572743882
Оцінка користувачів 3.75/5
на основі 4 відгуки
  • 5 зiрок
    2 оцінок
  • 4 зiрок
    1 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    1 оцінок
  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Мисевский А***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

    Дуже приємна миша для геймінгу. Сенсор працює відмінно, дуже приємана на дотик (я навіть не клеїв накладки резинові). ПКМ та ЛКМ дуже легко натискаються але при цьому відчувається іх натиск. Сама по собі дуже легка (можливо комусь це може бути мінусом). Акум тримає тиждень, а заряджає його до 100% приблизно за 3 години. Приємна комплектація, доп глайди та накладки. По питанню ціка/якість 10 із 10. Єдиний мінус це софт. Він в деяких моментах не зрозумілий та не зручний...

    Переваги:
    Ергономічна, приємні кліки, приємне колесо, буже приємний на дотик пластик, легка, батарея, сенсор
    Недоліки:
    софт
  • Вадим Ш***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

    Робив 2 замовлення на різних отримувачів. Одну мишку замовив собі (оплата при отриманні) іншу в подарунок(оплатив одразу) .
    Ту що замовив собі то доставили через 3 дні,все добре. Там де оплатив одразу-доставка кожного дня переноситься.На питання "в чому затримка відправки?" продавець відповідає скриптом "вибачте за незручності". Жахливий сервіс,завжди користувався розеткою але в котре переконався що якщо оплачуєш одразу то товар йде значно довше

    Переваги:
    классна мишка,взагалі жодних питань до товару немає
    Недоліки:
    продавець Розетка
    • Мисевский А***

      А навіщо ви пишете відгук про продавця? Коли я хочу як покупець почитати відгук про товар. В гуглі йдіть пишіть про продавця, а тут про товар будь-ласка.

  • Андрій М***
    Відгук від покупця. Продавець: thm. Колір: Чорний

    Супер

  • Даниїл Ч***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

    Гарна мишка, але є недоліки софта, не дабл клікає тримається в руці добре і