- Олександр П***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 90 мл
Приємний запах, знайомий ще з радянських часів
- Мирослав Т***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 90 мл
Сподобався аромат
Ціна прийнятна - Олексій Т***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 90 мл
Відмінно!
- Анатолій Є***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 90 мл
Відповідає оригіналу.
- Олександр К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 90 мл
Як тройний дікалон колись був)
- Переваги:
- Добре дезенфікує
- Недоліки:
- Запашок не армані)
- Ростислав Р***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 90 мл
Повівся на відгуки — пожалкував. Після використання смердиш, як старий дід - "Тройним" одеколоном. Невже комусь таке й справді подобається?
Викину.- Переваги:
- Нуль
- Недоліки:
- Сморід
- Сергій Б***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 90 мл
Все ОК...
- Переваги:
- Ціна -якість
- Недоліки:
- Немає
- ГлєбВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 90 мл
Сподобалось те що за таку ціну скло, а не пластик. Запах жосткий, але це більше плюс.
- Переваги:
- Пляшка, ціна
- ВолодимирВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 90 мл
Стара забута класика. Легкий не нав'язливий запах залишається після використання. Приємне відчуття свіжості і запах, забутий запах...
Радий що згадав про варс- Переваги:
- Запах. Класика є класика
- Недоліки:
- Відсутній дозатор, але це з 90 років...
- ВолодимирВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 90 мл
Суперовий лосьон. Трохи відрізняється від одеколонів.
Слабший запах, як на мене.
А такими варсами користувався ще з 90-х років.- Переваги:
- Якість
- Оксана К***
Лосьон после бритья не может быть с таким же насыщенным запахом как и туалетная вода. Лосьон - это по уходу за кожей лица, а туалетная вода это для запаха.
- Олег В***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 90 мл
Оригинал все ок
- максим ч***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 90 мл
в те времена , когда я был маленьким, слышал такой аромат и видел бутылочку , решил попробовать уже взрослым . аромат довольно приятный для разнообразия , у же накопил коллекцию разных . из бутылки цветы , немного мужского - после бритья есть. обволакивающий , определённый характер есть , - это всё только из бутылки , на себе пока не пробовал . но цветочный точно !
- Переваги:
- приятный аромат
- Недоліки:
- нету .
