- К. Н***Відгук від покупця. Продавець: FlashShop
Класна річ! Їздить з нами постійно на природу. Варили каву, смажили сніданки
- Переваги:
- Компактний, в чохлі. Є захист від вітру
- Продавець FlashShop
Щиро дякуємо вам за відгук! Нам дуже приємно, що ви залишилися задоволені рівнем нашого сервісу. Запрошуємо вас ознайомитися й з іншими товарами з нашого асортименту — впевнені, серед них знайдеться багато корисного та цікавого. Будемо раді знову бачити вас серед наших покупців і завжди готові допомогти з вибором!
- Оксана К***Відгук від покупця. Продавець: yusha
Купила набір. Дуже задоволена. Зручна плиточка. Коди немає світла можна закип'ятити воду, зробити нехитрий сніданок.
- Переваги:
- Набором дешевше, ніж окремо
- Недоліки:
- Не помітили
- Дима А***Відгук від покупця. Продавець: ToolsPoint
Працює
- Переваги:
- Працює
- Недоліки:
- Нема
- Олена П***Відгук від покупця. Продавець: Pont
Гарний товар, швидка доставка та гарне обслуговування.
- Василь С***Відгук від покупця. Продавець: Feeling
Все чудово працює
- Вікторія С***Відгук від покупця. Продавець: Sansey
Дякую,чудова плитка рекомендую,можна навіть саме елементарне приготувати!
- Переваги:
- Міцна
- Недоліки:
- Не знайшла
- Богдан Н***Відгук від покупця. Продавець: ToolsPoint
Удобная вещь
- Продавець ToolsPoint
Дякуємо за відгук!
- Жанна С***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Пальник зовсім не Voltronic K-203, а іншої фірми МА-200. Хоча виглядає як на фото. Замовляла по відгуках, тому навіть не знаю чи те саме отримала. Зовнішній вигляд гарний, спадіваюсь так і працювати буде.
Експерт RozetkaДоброго дня! Дякуємо за звернення. Для вирішення питання зверніться, будь ласка, в службу підтримки за посиланням.
- ВладиславВідгук від покупця. Продавець: Pont
Замовляв "Kovar-203" прислали якись "ефіrd MA-200"см.фото.. - виявив тільки коли приніс до дому, вони зовні один в один, але якість відчувається гірша.
Раніше мені замовляли Ковар у т.ч. раз тут же (я зараз військовий) і ми іх багато використовуємо.
Хоча б десь позначили на маркетплейсе Розетці , або повідомляли перед відправкою що відправляєте НЕ ТО ЩО ЗАЗНАЧЕНО на сайті Розетки.
Коротше , возитися з цім не маю часу - коротка відпустка, може перезамовлю, але вже у другому місці..- Переваги:
- в принципі модель хороша і бувае така з вітро захистом дуже необхідна ...
- Недоліки:
- прислали не від того виробника що зазначено на Розетці!
- Павло М***Відгук від покупця. Продавець: Novotec
За таку вартість недоліків не знайшов
- Переваги:
- Ціна
- Недоліки:
- -
- Продавець Novotec
Дякуємо
- Ростислав О***Відгук від покупця. Продавець: ToolsPoint
все працює як слід. пелюстки захищають від вітру. але! обов'язково додати до опису - знімати захисну плівку з пелюсток! випадково включили не знявши - сморід і зі зняттям плівки, що прилипла...
- Переваги:
- все працює як слід. пелюстки захищають від вітру
- Продавець ToolsPoint
Дякуємо за відгук!
- Наталья К***Відгук від покупця. Продавець: ToolsPoint
Все ок!
- Продавець ToolsPoint
Дякуємо за відгук!
- Ігор Д***Відгук від покупця. Продавець: Novotec
Ніжки погнуті, внаслідок чого стоїть на поверхні не рівно
- Тетяна Ш***Відгук від покупця. Продавець: OpenPlanet
Швидка відправка, все працює
- Сергій А***Відгук від покупця. Продавець: OpenPlanet
Товар чудовий
- Владимир М***Відгук від покупця. Продавець: OpenPlanet
Отличный спасибо.
- Андрій П***Відгук від покупця. Продавець: BabeKolShop
Миттєва доставка. Плитка зроблена ідеально, працює як треба.
- Переваги:
- якісний товар
- Недоліки:
- захисну плівку на пелюстках не дуже зручно знімати, але підозрюю її ніхто не знімає. )
- Володимир З***Відгук від покупця. Продавець: ToolsPoint
Дуже добра річ - працює на 200%
- Переваги:
- Компактність - висока кпд
- Недоліки:
- На ніжках немає протискользящих накладок
- Продавець ToolsPoint
Вітаю! Дякуємо за відгук, цінуємо! :)
- Андрій Т***Відгук від покупця. Продавець: ToolsPoint
Все добре. Працює чудово
- Продавець ToolsPoint
Доброго дня. Дякуємо вам за відгук та раді, що вам все сподобалось :)
- Валерій Т***Відгук від покупця. Продавець: iGrig
Товар відповідає опису. Все працює. Супер!
- Переваги:
- Хороший пальник, за таку ціну. Доступ до балончики зручний, захист від вітру.
- Недоліки:
- Немає
- Продавець iGrig
Вдячні за відгук. Нехай служить довго та надійно!
- Андрій А***Відгук від покупця. Продавець: High level
Класний пальник. Все підігнано добре, не люфтить.
- Сергей Б***Відгук від покупця. Продавець: TSV
Чудовий пальник, допомагає зварити каву/чай при відсутності світла
- Переваги:
- Малий розмір, легкий, є чохол, легко збирати
- Недоліки:
- Немає
- Святослав Ш***Відгук від покупця. Продавець: Real Sender
Напевно, найкраща плита в цьому ціновому діапазоні. Перша аналогічна прослужила років з 5, витримавши при цьому постійні походи
- Переваги:
- Ціна, практичність та термін використання
- Недоліки:
- Немає
- Продавець Real Sender
Дякуєм!
- Катерина С***Відгук від покупця. Продавець: WOLFSHOP
Пальник нормальний, кілька разів був використаний на нетривалий час (чай, кава). Чудово, що є вітрозахист, че дуже корисна опція. Зараз дуже затребувана річ. За свої гроші - саме те
- Переваги:
- Вітрозахист
- Костянтин Г***Відгук від покупця. Продавець: OpenPlanet
Работает отлично. Спасибо.
- Переваги:
- Защита баллона от нагрева (и пламени от ветра)
- Недоліки:
- не выявлены
- Володимир Ч***Відгук від покупця. Продавець: WOLFSHOP
Пальник і продавець супер.Це моя думка.Кожному своє.Дякую.
- Олексій Г***Відгук від покупця. Продавець: WOLFSHOP
- Юрий Б***Відгук від покупця. Продавець: WOLFSHOP
Средний
- Володимир К***Відгук від покупця. Продавець: WOLFSHOP
Ціна-якість вогонь
- Віталій Л***Відгук від покупця. Продавець: OpenPlanet
Все добре. Отримав товар в належному стані, без зауважень. Корисна річ. Модель дуже зручна в користуванні, особливо противникові пелюстки, в роботі у вітряну погоду показав себе відмінно. Інші моделі теж непогані, але ця модель краще. РЕКОМЕНДУЮ, не пожалкуєте.
- Переваги:
- Переваги цієї моделі по всіх питаннях.
- Недоліки:
- Немає, і не буде.
- Ганна У***Відгук від покупця. Продавець: BabeKolShop
Замечательная горелка. Проверена в работе. Выполняет все свои функции.
- Переваги:
- Вес грелки
- Недоліки:
- Нет
- Василь К***Відгук від покупця. Продавець: Eholov
Нормальний пальник за свою ціну. Це в мене другий подібний. Перший завдяки вітрозахисту працював навіть у шторм на березі моря. Допоміг під час окупації. Але окупанти поцупили. Тому купив знову такий же самий.
В машину, велосипед (туризм, риболовля) - підійде. Можна й для пішого туризму, але краще шукати легші і компактніші.- Переваги:
- Дешево і сердито, балони дешеві і продаються де завгодно
- Недоліки:
- Заважкий для пішого туризму
- Максим К***Відгук від покупця. Продавець: OpenPlanet
Горелка отличная, получил быстро. Рекомендую.
- Переваги:
- Не дорогая, хорошего качества
- Анатолий К***Відгук від покупця. Продавець: S O L
Хорошая штука греет литр воды за 3 минуты ветро-защита обклеена пленкой !!!Так что не забудте снимать ее уменя она по незнанию оплавилась пришлось зачищать .Думал это дикор Советую .не хуже Брендовых горелок только - бы ее переработать зделать чють компактнее былобы superrr
- Переваги:
- Ветро защита
- Недоліки:
- Габариты
- АннаВідгук від покупця. Продавець: BT7-SHOP
Зручна та компактна. Працює коректно. Захист від вітру виконує свої функції.
- Переваги:
- Компактна
- Недоліки:
- Не виявлено
- СергейВідгук від покупця. Продавець: j-hel
Вообщем привезли ржавое устройство и обвинили в этом розетку, потому что оно хранилось у них! Ответили что заменят но , я должен оплачивать перевозку.....вообщем вы поняли фирма сливает по дешёвке брак....
- Недоліки:
- Ржавое , не использовал
- Продавець j-hel
Будь-ласка пишіть відгук, який відповідає дійсності. Товар зберігався на складі Розетка, при отриманні товар Ви не перевірили, Вам запропонували обмін на новий або компенсацію вартості товару. Ви обрали обмін, оскільки при отриманні товар не перевірили, то його треба повернути за рахунок покупця, а на заміну отримаєте новий товар, знову ж таки оплативши доставку. Мети продавати неякісний товар не маємо, завжди на зв'язку і готові вирішити питання. Будь-ласка завжди перевіряйте товар при отриманні за для запобігання неприємних ситуацій. Також вам повідомили, що при відправці не мали змоги перевірити товар, бо він зберігався не на нашому складі. Перепрошуємо за незручності!
