- Елена Б***Відгук від покупця. Продавець: Stereostore. Колір: Black
Купила фотоапарат для мами рік тому. Добре працює на даний момент.
- Переваги:
- Якісні фотографії - якісніші, ніж в моєму смартфоні.
- Недоліки:
- Немає
- ДенисВідгук від покупця. Продавець: Stereostore. Колір: Black
Придбав цей фотик для дитини, щоб він фотографував своїх птахів, якими дуже цікавиться. Оскільки йому поки що зарано мати коштовний смартфон за 1000 баксів, а дешевші смартфони, особливо захищені, мають дуже посередні камери, то вирішив пошукати звичайний фотоапарат минулих років, с зумом та непоганою оптикою. Цей апарат привабив оптикою Leica, невеликими розмірами, 8х оптичним зумом та стабілізацією. Тобто це вже не іграшка, але й не так багато коштує. І має невеликий розмір, що зручно для дитини. Продавець також запропонував кобуру (чохол) для цієї моделі, що теж стала в нагоді.
- Переваги:
- В описі
- ДмитроВідгук від покупця. Продавець: Stereostore. Колір: Black
Нормальний фотоапарат коли не хочеться бігати зі смарфоном, як і механічна оптика сильно додає якості. Зручний для недалеких походів чи велопрогулянок. Макро - нормально, Теле на максимумі зуму трохи зернить, але це теж нормально.
Представлені фото добре таки зжаті, але все таки передають те, що хотів сказати: бузок і кішка - це метрів двадцять.
Продавець приємний в спілкуванні, від момент замовлення до отримання пройшло два дні, включаючи доставку Новою Поштою.- Переваги:
- Маленький легенький
- Недоліки:
- Ну мильниця же
- ОльгаПродавець: Rozetka. Колір: Blue
Как сделать, чтобы дата высвечивалась на фотках? Спасибо
- БогданПродавець: Rozetka. Колір: Black
Очень понравилась макросъемка... действительно хорошо. при фотографировании на зуме, от 5Х и больше, качества не наблюдается уже...
а так фотик норма. пока доаолен (: - АлександрПродавець: Rozetka. Колір: Black
О фотике
- Переваги:
- Оболденный зум, качество не теряется, в помещении снимает без фотовспышки отлично, а на улице оболденная цветопередача яркие и насыщенные цвета, первый раз купил фотик на аккумуляторе, так это бомба сколько на батарейках экономишь, у меня 8G карточка стоит всю забиваю на высоком качестве зарядки хватает, ну может пока новый посмотрим дальше, а пикселей тут целый мешок, цена и качество соответствуют. P.S. Ну а вообще на вкус и цвет товарищей нет.
- Недоліки:
- Когда долго снимаеш начинают руки дрожать с непривычки и чуть чуть смазывает но большенство кадров фотик сам выравнивает.
- Edward
Не гонись за пикселями. Много - плохо, если матрица меленькая. Смотри тут: посилання
