- Олена Т***Відгук від покупця. Продавець: Beauty Sence. Колір виробу: Білий
На друге користування перестав вмикатись. Продавець мовчить вже тиждень. Ніякої комунікації і пропозицій вирішити дане питання. Шахраї. Не рекомендується звʼязуватись із ними. На повідомлення не відповідає.
- Аліна К***Відгук від покупця. Продавець: Beauty Sence. Колір виробу: Білий
Мабуть прилад і хороший, але не якісний попрацював менше 10 хвилин і вимкнувся і більше не вмикається. Магазин мовчить, номер з якого відправляли поштою, не відповідає. Тому нікому не рекомендую ні продавця, ні саме цей прилад(
- Переваги:
- Не має
- Недоліки:
- Несправний
- Яна Л***Відгук від покупця. Продавець: Shopwin. Колір виробу: Білий
Не раджу продавця і ніколи більше не зроблю покупку у даному магазині.
31 березня замовила робот для миття вікон.
Швидко відправили, 1 квітня я отримала з пошти.
Робот прийшов у "затяганій" коробці, але все ж я не відмовилась від посилки і вдома на дзеркалі вирішила протестувати.
Робот дуже шумний, здавалося що от-от має згоріти. Не надійний.
1 квітня було повідомлено продавця та надано усі відео. Попросили почекати на відповідь фахівця, фахівець відповів 2 квітня, що робот справний, але це не так.
2 квітня за домовленістю продавця робот було відправлено на повернення. Кошти обіцяли повернути після отримання робота протягом 5-7 робочих днів.
3 квітня посилка прибула. Було багато нагадувань і її з пошти забрали 10 квітня (нагадаю, що весь час я очікую на кошти).
22 квітня кошти так і не отримала. Численні повідомлення продавцю - ігнорувались.
Тоді було прийнято рішення написати скаргу на підтримку Розетки.
23 квітня продавець відповів, що уточнює у бухгалтерії та о 16 годині кошти повернули.
3 тижня я очікувала на свої кошти.
Продавець ігнорував, не відповідав конкретно на питання.
З коштів, які повернули було вирахувано суму доставки в обидві сторони (хоча з їх комунікацією і "швидкістю" мають додавати за очікування).
Категорично не рекомендую!!!
(всі відео/скриншоти листувань збережені, у разі потреби готова надати)- Переваги:
- Немає
- Недоліки:
- Шумний, не працює за належністю
- Карло Д***Відгук від покупця. Продавець: Гортензія
Товар на 2-гий день використання перестав працювати.Гарантії на нього немає ніякої.Менеджер сказав що це наші проблеми,нести його у сервісний центр.Для чого продавати товар і не відповідати за його якість.Жахливе обслуговування.Не рекомендую ні товар ні продавця
- Недоліки:
- Товар перестав працювати
- Продавець Гортензія
Доброго дня!
Дякуємо за відгук. Нам шкода, Ми намагалися допомогти з вирішенням проблеми.Після перевірки сміття або сторонніх предметів не виявлено, тому проблема, ймовірно, виникла через умови використання. Товар ви отримали в справному стані. Вийшов з ладу під час виконання.
Рекомендуємо ознайомитися з інструкцією та спробувати запустити робот за вказаними рекомендаціями — це часто допомагає відновити нормальну роботу.
- Карло Д***Відгук від покупця. Продавець: Гортензія
Замість 10 Багаторазових салфеток,що вказано в комплекті,прийшло тільки 6.Менеджер після дзвінка так і не звʼязався.
- Недоліки:
- Замість 10 Багаторазових салфеток,що вказано в комплекті,прийшло тільки 6.
- Ярина Ш***Відгук від покупця. Продавець: Fimmi-shop
Була заміна бо перший взагалі не вмикався. Прислали другий, один раз увімкнувся, трохи протестували було норм, а на другий раз вже не працює…
- ТетянаВідгук від покупця. Продавець: Fimmi-shop
Довго вагалась чи писати відгук.
Сам товар прийшов не в повній комплектації ( не вистачало серветок, замість заявлених 10 було лише 4), про що я одразу повідомила продавця. При увімкнені та спробі перевірити як він працює на склі він ще і почав видавати скрипачі незрозумілі звуки. Так от, я товар відправила 23 вересня назад, сьогодні 9 жовтня, кошти мені досі за нього НЕ повернули!
Менеджер вчора сказав що гроші мали були прийти ще 5 днів тому, але виявилось що їх досі не відправили.
НЕ РАДЖУ НІКОМУ ЦЕЙ ТОВАР ТА ПРОДАВЦЯ.
Для мене не типово писати негативні відгуки, але це вже край!
Чекаю реакції магазину та повернення коштів!!!- Переваги:
- -
- Недоліки:
- І в такому «товарному вигляді» я отримала робота
- Ярина Ш***Відгук від покупця. Продавець: Fimmi-shop
Робот працює добре! Товаром задоволена
- Максим С***Відгук від покупця. Продавець: Manori. Колір виробу: Білий
Хороша штука. Миє не ідеально, але значно краще, а ніж самому мучитись.......
- Переваги:
- Працює
- Недоліки:
- Після 3 годин використання вмер блок живлення
- Наталія Л***Відгук від покупця. Продавець: Manori. Колір виробу: Білий
За два використання поломався, зовсім не працює, продавець повний ігнор включив, розетка не несе відповідальність за маркетплейси які є них на сайті, ні повернення ні ремонт, ні повернення грошей немає
- АртемВідгук від покупця. Продавець: Manori. Колір виробу: Білий
Буду робити повернення
- Переваги:
- Немає
- Недоліки:
- Робот не правильно працює, взагалі не може їхати вверх по вікну
