- Наталя А***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Діаметр: 26
Береже вашу кухню від бруду.
Дуже задоволена- Представник постачальника
Дякуємо за відгук!
- ОлексійВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Діаметр: 26
Бризок немає, якщо знати, як користуватися.
Екран - це імітація скляної кришки з маленьким отвором для випуску пари, проте "отвір" в нього набагато більший, тому конденсат не стікає в олію та їжу (що власне і є причиною бризок), бо не утворюється взагалі - пара вільно проходить крізь екран, а функція термоізоляції майже така сама.
1) Потрібна пательня з протипригарним покриттям, аби олії було менше.
2) Потрібно готувати на мінімальних температурах, хай навіть це буде довше.
3) Пательня має бути з високими бортами, тоді не всі бризки зможуть до екрану дістатись.
4) Перемішувати їжу бажано якомога рідше.
5) Обирати екран треба БІЛЬШОГО діаметру, аніж пательня - тоді екран не буде ковзати на краях, а впритул торкатиметься країв сіткою. Аби ручка не перевішувала з утворенням щілини, треба примотати до неї "опору", яка буде спиратися на ручку пательні і таким чином "сидіти" рівно на ободі.
P.S. В мене це вже третій екран, нарешті оптимальний...- Переваги:
- Легкий, зручно тримати, коли треба перемішати їжу. Замінює скляну кришку, яку треба мити після кожного використання. Ціна зі знижкою (на цей час).
- Недоліки:
- Довелося доробити, аби накривав пательню без щілин.
- Наталья Ф***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Діаметр: 26
Марна трата грошей
Бризки є(((- Недоліки:
- Не виконує функцію
- Юлія Ф***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Діаметр: 26
Купувала на сковорідку,щоб при жарці котлет ,не було бризгів на плиті.А вони є ....
- Переваги:
- Їх немає
- Недоліки:
- Тонкий метал,користі ніякої.
- Линза М***Відгук від покупця. Продавець: Cookshop. Діаметр: 26
Звичайний екран, китайської якості. Сіточка дрібненька. по колу йде обідок. Товар у целофановій плівці. Яким буде в експлуатації - покаже час. Купив за 72грн, доставка 59 грн.
- Переваги:
- Ні переваг, ні недоліків.
- Продавець Cookshop
Доброго дня! Вдячні Вам за відгук.
