- МиколаВідгук від покупця. Продавець: OTDmax
Купив виключно для холодильника та ноута. При запуску холодильника станція протягом 1-2 секунд, віддає 1300Вт, далі 85Вт. Ноут забирає 30-35Вт. В такому режимі може тримати 10-12 годин, залежить від того як часто відкривати холодильник. Рекомендую до неї придбати підставку на колесах, вага близько 20кг, тому при прибиранні важко пересувати. Також потрібно встановити додаток та оновити ПО, бо за замовчуванням заряджається 1000 ватами, а я через додаток встановив 500Вт. Також пробував заряджати від сонячної панелі, маю не велику на 28Вт, без проблем все працює. А, і головне, я її використовую як UPS , так от при напрузі в мережі 175В та меньше, вона на бере заряд від мережі, нагрузка працює від батареї (а може як байпас, точно не скажу), а як тільки напруга зростає більше 175В, починає заряджатись.
- Переваги:
- Порівняно з Екофло, працює тихіше, є можливість зайти на станцію через інтернет, є ліхтарик.
- Недоліки:
- Немає можливості підключити додаткову батарею, але можна подати на вхід для сонячних панелей напругу від того ж автомобільного акумулятора.
- Роман Р***Відгук від покупця. Продавець: RozetkaEU
Топ за свої гроші
- ОлегВідгук від покупця. Продавець: RozetkaEU
Важкенька, працює в принципі тихо. Купляли в основному для котла.
Котел в роботі споживає 60
Фен ~750-800. З феном пише що пропрацює 1.3 год.
По зарядці: при заряджанні доходить до 99% і все. Вимикаєш і одразу 100%.- Олексій В***
Я вже с зарядкою до 99 % в себе розібрався. Потрібно не вимикати на 99 %, а чекати поки поступово, зменшуючи вхідну потужність, станція сама не висвітить 100 %. Десь годину доводиться чекати
- Владимир
С 99% до 100% заряжается минут за 5...10, в конце зарядки уменьшает мощность постепенно до 200W так и должно быть, в начале идёт на 800W, через приложение уменьшил с 1000 до 800, пользуюсь 3 дня пока все ок, правда чуток шумновата и часто вентиляторы включаются, но она и должна охлаждаться
- Олексій В***Відгук від покупця. Продавець: RozetkaEU
Нарешті доставили. До станції нема питань, чудово виконує всі функції. Оновив прошивку через додаток. Додаток зручний, хоча трошки завеликий - 180 Мб. Пілосос з потужністю 180 Ватт станція обіцяє живити 7 годин. Холодильник 120 Ватт - майже 12 годин. Єдиний недолік - заряджається тільки до 99 %, як тільки вимикаю заряджання - показує вже 100 %. Може то глюк прошивки.
- Переваги:
- Якісна, функціональна, потужна. Зручне керування кнопками. Зручний мобільний додаток
- Недоліки:
- Заряджається тільки до 99 %
- Роман С***
Я решаю эту проблему установкой таймера в приложении, ставлю на 23 часа при каждом включении.
- Роман С***Відгук від покупця. Продавець: RozetkaEU
При малом потреблении, например роутер, выключает розетки и это не как е отключить. В С1000Х такого нету. Это крайне не удобно. может быть как то можно решить эту проблему?
- Переваги:
- Цена, качество сборки.
- Недоліки:
- Шумная, часто вентиляторы включаются.
- Олексій В***
Нужно выключить ЭКО-режим, есть тумблер на лицевой панели, называется Power Saving. Его нужно переключить вверх. На экране исчезнет зеленая пиктограмма ЭКО-режима.
- Роман С***
Да я так делал, ничего не поменялось, все равно отключает розетки при любом положении тумблера.
- Олексій В***
У меня при отключении ЭКО-режима станция целый день проработала нормально, когда к ней был подключен только роутер. Попробуйте скачать приложение на телефон и обновить прошивку. Я сразу обновил до 5.1.0. А вот у меня не заряжается до 100 %, а только до 99 %. А как у Вас с этим?
- Юрій Я***Відгук від покупця. Продавець: RozetkaEU
Прийшла станція як ніколи вчасно, за тиждень від дати замовлення, чудово тягне котел і холодильник, максимум що вмикав це кавоварку, 1.3 кВт, 2 капучино це приблизно 3% заряду, котел тягне від 50кВт на холостому до 100кВт при роботі, холодильник приблизно так само, при економному використанні (вмикати техніку тимчасово) думаю добу, максимум 2 можна протягнути
- Олексій В***Відгук від покупця. Продавець: RozetkaEU
Товар замовив 12.01 повністю оплатив, у тому числі кур'єрську доставку Meest. Товар прибув в Київ 16.01. Це швидко.
В п'ятницю 16.01 Meest переніс доставку на субботу 17.01, потім в суботу на понеділок 19.01, а сьогодні, в понеділок знов переніс на вівторок, 20.01, без пояснення причин. Звертався в підтримку, вибачалися, обіцяли доставити 20.01 Але це дуже довго- Переваги:
- Поки не можу оцінити
- Недоліки:
- Дуже довга кур'єрська доставка Meest
- Олексій В***
Нарешті таки доставили. Сама станція супер. Відповідає опису, добре укомплектована, упакована. В наявності всі кабелі, інструкція. В роботі ще не перевіряв, т.я. привезли з морозу
- Вячеслав Ш***
Те саме з доставкою, прибула в Київ 17.01, мали доставити 19.01, кожен раз коли питаю про статус, переносять ще на невизначений строк...
- Антон
Пане, то змініть оцінку і відгук саме про станцію, не пантеличте людей, може подумають, що зі станцією якась біда.
Просто додатково вкажіть, що так довго доставка Meest, аби люди це теж враховували, але ж це не проблема продукту. Якщо що, то в мене теж така біда з Meest (досі не отримав), про це теж додатково напишу, але оцінку продукту за це не зніматиму.
- Володимир М***Продавець: RozetkaEU
Тут міг би бути відгук про зарядну станцію... Але:
Замовлення від 15.01., станом на сьогодні (15:30 29.01.2026 р.) так і не виконане, попри обіцянку доставки за 5-7 днів. Просто вражаюча бездіяльність магазину і їх підрядника (служби доставки)! При цьому жодних пояснень, чому так відбувається. Магазин RozetkaEU самоусунувся і їх не турбує чому посилка вже тиждень, з 22 січня перебуваючи в Києві, не вручена замовнику. Кур'єрська служба Meest, обрана магазином безальтернативно, кожного разу лише переносить дату доставки: 22.01. > 23.01. > 26.01. > 28.01. Сьогодні, 29.01., техпідтримка пообіцяла доставити "завтра"))) І це при 100% передоплаті за товар і доставку!!!- Переваги:
- Неможливо встановити
- Недоліки:
- Замовлення не можуть доставити 2 тижні
Експерт RozetkaДоброго дня! Дякуємо за звернення. Приносимо свої вибачення за спричинені незручності.
Для вирішення питання зверніться, будь ласка, в службу підтримки за посиланням.- Володимир М***
30.01. після чергової обіцянки «доставити якнайшвидше; сьогодні-завтра», довелося скасувати замовлення. В сухому підсумку:
1) марно втрачено 2 тижні часу;
2) зарядної станції немає;
3) гроші обіцяють повернути за тиждень.
Дякую RozetkaEU та Meest Пошта за чудовий сервіс!
