- АлександрВідгук від покупця. Продавець: Germany clothes. Розмір: 50. Колір: Бежевий
Ветровка довольно тонкая, но пошита хорошо. Хорошо села на высокую худощавую фигуру, на размер маломерит.
- Продавець Germany clothes
Дякуємо за відгук!
Завжди будемо раді бачити Вас серед наших Покупців!
- Брух Р***Відгук від покупця. Продавець: Germany clothes. Розмір: 52. Колір: Бежевий
У чоловіка стандартний український 52 розмір. Куртка пошита так, що і в 54 в машині вести автомобіль неможливо - плечі, руки, не вільно.
- Переваги:
- -
- Недоліки:
- Дивні лекала, ми міняли куртку на іншу, залишили, але не в захваті. Ціна зі знижкою 50% зависока для такої якості.
- Анатолій К***Відгук від покупця. Продавець: Germany clothes. Розмір: 54. Колір: Бежевий
Дуже якісний товар, проблем не виявлено, рекомендується для покупки. Як невеличкий бонус, набір запасних кнопок у внутрішній кишені.
- Переваги:
- Дуже непогана вітровка, якісна та практична, добротно зроблена.
- Недоліки:
- Поки не знайшов. Бажано брати на розмір більше, але, само собою, потрібно міряти...
Відповідність розмірній сітці
Замале
- Germany c***
Спасибо за Ваш отзыв!
- Алексей К***Продавець: Germany clothes. Розмір: 52. Колір: Бежевий
Продавец - хам. Покупать тут вещи после такого "обслуживания" нет никакого желания.
- Переваги:
- Товар не приехал
- Недоліки:
- Товар не приехал
- Germany c***
Покупателю перед отправкой сняли замеры с курточки нескольких размеров. Предложили это сами, чтобы сэкономить его время. И попросили его снять размеры с какой-нибудь его курточки и сравнить с теми, что ему отправили. Он поблагодарил и сказал, что сделает это вечером и ответит в письме. Не ответил.
- Germany c***
Утром менеджер перезвонил сам и спросил, отправлять ли ему курточку. Покупатель начал диктовать какие-то не существующие параметры своей курточки (сантиметров на 10 длиннее). Ему ответили, что таких размеров не может быть. попросили перемерять. Он ответил: "Вы пишите, а то у меня времени нет!"
- Germany c***
Менеджер ответил, что если у Покупателя нет времени, он всегда может "снять" заказ и не терять свое время. О поведении Продавца и Покупателя судить Вам.
