- MishaВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір корпусу: Зелений
Отримав товар не переглянув на новій почті моя помилка довіряв цьому магазину.
Товар прийшов БУ.
Коробка від нової почти запечатана все добре.
Коробка з товаром в середині розпечатана розірвана трохи.
В середині знаходився потертий і подертий чек попереднього власника.
На фонарі видно місцями сліди.
Сам фонарь робочий.
Фонарь куплявся на подарунок тепер прийдеться лишити собі.
Дуже розчарований розеткою- Недоліки:
- Товар прийшов б\у
Эксперт RozetkaДоброго дня! Дякуємо за звернення, Ваш відгук був переданий відповідальному співробітнику через форму зворотнього зв'язку (внизу сторінки) для вирішення проблеми, ми з Вами зв'яжемось. В майбутньому, будь ласка, використовуйте цю форму.
- Сергій Р***Продавець: Rozetka. Колір корпусу: Зелений
Без батареї. Мала потужність
- Переваги:
- Немає
- Недоліки:
- Без батареї
- Яценко Ю***Продавець: Rozetka. Колір корпусу: Зелений
Даже не планирую к покупке! На кой ляд нужен КОРПУС без аккумулятора и зарядного за такую цену? Это как патифон без пластинки!
- Переваги:
- Может они и есть, но в полной комплектации. Вот только цена в этом случае не порадует!
- Недоліки:
- Не приобрел.
- Михаил
Патефоны как раз и продавались без пластинок. Отсутствие аккумулятора это плюс, а не минус. С аккумулятором цена была бы выше, и платить за лишнюю батарею нет смысла. Батарея стандартная, подходит на все инструменты Бош. В комплекте с шуруповертом шло 2 аккума и зарядка , можно отдельно еще купить. Взял один аккум вставил в шуруповерт, второй в фонарь
- ВолодимирПродавець: Rozetka. Колір корпусу: Зелений
Невже хтось купує таке,за такі гроші?
- Переваги:
- ----
- Недоліки:
- Ціна!ЯСКРАВІСТЬ лише 100лм.За ці кошти можна придбати справжній прожектор,ще й з власним акумулятором!
- Оксана Ч***Продавець: Rozetka. Колір корпусу: Зелений
На аккумулятор и зарядное устройство можно ссылку?
- Михаил
Стандартный бошевский power for all. Подходит ко всем электроинструментам бош.
- КириллПродавець: Rozetka. Колір корпусу: Зелений
Фонарик удобен тем, что не надо отдельно таскать зарядное + прорезинен и защищён как следует.
Лампа у него LED (почему-то не указали в характеристиках). Батарею можно ставить на как 12 так и 10,8 вольт, что тоже плюс.
Не хватает колпачка на стекло, чтобы не разбить его в сумке или большом ящике.
