Відгуки покупців про Миша A4Tech X-710BК USB Black (4711421757874)

• Христина Завірюха
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Купуємо вже другу таку мишку, попередня відпрацювала майже 6 років, змінили лише через те, щоб оновити візуально.

Переваги:
    Легка в налаштуваннях, зручна у руці, довго служить.
  • Александр Пенский

Гарно лежит в руці.
    Років 10 назад була кращої якості. Повернув в магазин наступного дня після покупки.

Переваги:
    Зручна
    Недоліки:
    1. Дуже, ну дуже сильний запах пластику (аж руки мив після користування нею).
    2. Миша пищить. Для мене - це не комфортно. В тихій кімнаті це помітно.
  • Людмила Другакова

Мишка класна . Така сама перша пропрацювала десь 7 років

• Владислав Мужик
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Надійна мишка з високим функціоналом

Переваги:
    Можна біндити клавіші, зручна, надійна
  • Роман Перехрестенко

Мишка бомба, така само 10 років служила, стерлась

Переваги:
    Практичність, надійність, макрос менеджер
    Недоліки:
    Нема
  • Алексей Ботвина
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Мыш пищит. Вернул на сервесный центр, деньтги не возвращают, отправили на какой-то серрвисный центр (В Броварах - это не тот сервисный центор?) Спеуиально тянули 2 недели, деньги не возвращают! Заявка на Ремонт AM071155 от 14.12.2023

Переваги:
    Недоліки:
    Мыш бракованная
    • Алексей Ботвина

Вы получили посылку в вашем сервисном центре 18-го декабря, уже 2 января. Я вернул вм товар в течении 2-х недель. Меня не устраивает ремонт бракованого товара, я хочу вернуть свои деньги! В течении 2-х недель после покупки я товар вам вернул. Вы мне рассказываете, что отправили куда-то дальше тестировать мышку?! Какое тестирование? Я вам вернул товар в течении 2-х недель и требую вернуть мои деньги.

Доброго дня! Дякуємо за звернення, Ваш відгук був переданий відповідальному співробітнику.
      У разі виникнення додаткових питань, Ви можете скористатися довідковим центром

• Євген Головатюк
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Мишка куплена тут 4 роки назад, вся вже потерта, замучена, але працює без нарікань і проблем взагалі.
    Раза два була бита об стіл бо я істірічка, нічого не побилося)

• Анатолій Майстренко

Чудова мишка.
    Приємна на дотик, тихо клікає, шнур в тканинній ізоляції виглядає норм.
    Можливість змінювати чутливість і кнопка потрійного кліка приємно здивувала. З функцією програмування кнопок ще не грався.

Переваги:
    Ціна, якість
    Недоліки:
    Не виявив
  • Олена Колеснік

Все працює

• Олег Мачульский

Отличная мышь!!!

• Денис Доманский

Ідеальна Мишка, продумана і зручна

Переваги:
    Дуже Зручна
  • Качур Евгений
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Єргономічна. Потрібно звикнути після мишки м185. Бракуює резнки по бокам. А так з цією мишкою знайомий ще з дитинства, тому й вирішив повернутись до надійного варіанту

Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Все хто каже пищить не слухайте! - якщо до вуха піднести - так трохи є, але трохи!
    Хто хоче купити недорогу але якісну мишку - купляйте! макрос - дуже гарно! працює макрос дуже зручно та ефективно! Сенсор не зриває. підходить як до ігор так і до праці!

Переваги:
    Це х7
    Недоліки:
    Дуже зручна
  • Сергій Косенко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Зручна, добре сидить в руці

Переваги:
    Норм мишка
  • Саша Скалыга
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Товар не соответствует описанию. Три года назад покупал такую же мышь все нор, данная мышь пришла не в фирм упаковке и без доп кнопок, которые должны идти в комплекте.

Переваги:
    Недоліки:
    Не знаю
    • Євген Костін

де фото?

• Марк Миленко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Через півроку не інтенсивного використання почали пісчати кнопки

Добрий день! Зверніться до нашого СЦ a4tech.ua/service-centers

• Ярослав Лысенко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Мышка супер! Давно этой марки пользуюсь) Взял для службы в ЗСУ) Доволен...

• Андрей Митюк

а причем здесь ЗСУ?

• Федір

Бо ЗСУ теж використовують комп. техніку.

Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Пользуюсь данной моделью полтора года (купил 2, для ноута и стационарного компа).

После другой мышки немного непривычны боковые кнопки (они работают в обратном порядке по отношению к другим мышкам). Всё остальное работает очень хорошо.

• Юрий Частковский

Через програмку Oscar Mouse Editor можно перенастроить кнопки.

• Карєлкіна Ольга
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Гарна. Велика. Важка. Довгий шнур.

Переваги:
    Перелічила
    Недоліки:
    Немає поки
  • Іван Роганов
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Вже пройшло 4 роки, миша як нова. Дуже задоволений пркупкою. Протер і наче тільки з коробки. Все працює як треба. Пкм/лкм вузькі, але швидко звик. Матеріали дуже якісні, миша важкенька і добре відчувається в долоні. Шнур ніде не розірвався і не потріскався. Короче все чудово

Переваги:
    Якість, дизайн
    Недоліки:
    Для широких пальців може не підійти
  • Евгений
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Скачал с оф сайта железо - мало того что вам в любом случае прийдется присобачить к нему пару костылей чтоб оно "начало" работать, дак еще и не начнет оно работать. Смог решить проблему спустя несколько часов, путем установки более старой версии, и только тогда програма начала сохранять макросы на програмируемые кнопки, снынешней программой с офф сайта сколько бы костылей не ставил - все равно не работает, пишет что сохранен и записан макрос на мышку - не работает. открываешь закрываешь программу - показывает старую программу на клавише которую програмировал. В целом к мышке самой нет претензий а в програмному обеспенеию огромные притензии. Учитывая что эту мышку и берут только ради макросов на доп клавиши - это огромная проблема.

Переваги:
    В целом все отлично работает и сборка хорошая.
    Недоліки:
    Не идет программное обеспечение в комплекте
    • Євген Костін

Зараз той вік що диск у комплекті не йде, тому будь ласка копіюйте назву мишки та пошук драйверів вмикайте у гуглі і все добре вони встановлюються.

• Андрій К
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Все ок! Все працює, не пищить, не люфтить, не завелика. Норм мишка, я б не сказав, що якась вона велика. Хоча для дитячих рук мабуть може й бути завелика, але то швидше діло привички.

• Василь Цвєтков
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

В принципі миша досить зручна і працює (наскільки довго - покаже час) якщо протягне пару років офісно/дизайнерського режиму - то це буде дуже чудово.
    І якщо Вам нічого іншого крім базових клавіш непотрібно (але тут же багато додаткових) - то миша підійде, але в такому випадку можна взяти і дешевше.

В базі швидкість змінюєтся, але відчуття 5 режимів нема - максимум 3.
    Додаткові бічні кнопки, як виявилось скоріш за все "фішка" х7 серії - тупо перевернуті відносно базових налаштувань усіх інших світових виробників... включаючи серію Bloody того ж виробника :-)

Як колись вже радили і тут і на інших форумах поставити ПЗ - то взагалі повне дно. Не працює, спроби танців з бубном по порадам з інтернет - лотерея.

Тому підтримаю інших описувачів - якщо потрібна надійність і коректна робота - краще заплатити трохи більше і брати вже Bloody.

Переваги:
    Розмір і ергономіка для великої руки
    Недоліки:
    Крім переваг - усе інше, а особливо ПЗ то повний 314....
    • Євген Костін

Все добре працює пз, якщо треба дам Вам, якщо не можете працювати з пошуком у гуглі.

• Юлія Резакова
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Чудова мишка. Досить велика, рука на ній зручно лежить, цикає не дуже тихо, але мені не заважає.

• Богдан Савшак
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Мишка як мишка. Але є один великий недолік. Вона пищить.

Недоліки:
    пищить
    • Ігор

піщить тільки коли приложити як ракушку до вуха а так норм

• Евгений

Ну ничего себе у тебя локаторы, слышно только если поднести к уху

• Олексій Сєрик
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

5 років вже, покішо працює. Трохі покриття стерлося, і оплітка на проводі злізла (ще років три тому).

Переваги:
    Працює 5 років вже
    Недоліки:
    Не знайшов
    • І Ко

Моя ще з 2008 року працює, пару раз провод перепаював, бо розлазився, та тепер вже зносилися тримачи колеса, трохи колесо глючить. судячи з фото якість сучасноі меделі через 15років впала.

• Андрей Петров
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Хорошая мышь, заменил старую уже потертую Х7 .

Переваги:
    Безотказная.
  • Александр Глушенко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Пользуюсь с февраля 2019, как бы я её не ранял, изгибал провод под всеми возможными углами, ей вообще плевать! Очень хорошая мышь, несколько доп кнопок никогда лишними не будут, а кнопке настройки чувствительности - цены нет. По глупости взял мышку самого большого размера, а зря. Под мою ладонь лучше среднюю или даже маленькую, но это мой косяк. Всем советую внимательно выбирать размер.

Переваги:
    Долговечность, очень хороший кабель, удобная в играх и использовании, за кнопку настройки чувствительности отдельное спасибо!
    Недоліки:
    Колёсико мыши не очень чувствительное.
  • Lunaria
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Сама краща із тих всіх, що я колись купувала. Купую вже другу. Минула відпрацювала 5 років. Ще ні одна мишка при активному користуванні так довго у мене не працювала.

Переваги:
    Довго працює, зручна
  • Иван Тарадин
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Вже десять років користуюся мишами цієї серії, просто раз на кілька років міняю, коли щось виходить з ладу. Термін їхньої служби навряд чи буде більше 3-х років, але в цілому модель дуже зручна. У січні черговий раз купив собі нову мишу, і попалася жахлива, скріпуча, обидві кнопки скріплять навіть коли на них просто лежить палець, начебто її змастити треба, не уявляю як буду 3 роки щодня на ній працювати

Переваги:
    Зручная модель
    Недоліки:
    скрипить
    • Юрій Балабан

Користююсь даною мишкою з 2014 і все норм, єдиний мінус - зтерлось покриття)

• Сергей Иванив

В мене ця миша працює вже більше 10 років. За весь час лише один раз замінив зношений кабель підключення на новий.

• І Ко

з 2008 року в строю

• Артем Магмет
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Купив цю мишку у даного продавця майже 2 роки назад і можу сказати що товар на 5+ - нічого не люфтить,не зламалось,залипання клавіш нема.
    Все і досі працює як нове при тому що я активно використовую її в іграх кожен день

Переваги:
    Відмінна якість
    Недоліки:
    Відсутні
  • Максим Рогач
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Приятная мышка на внешний вид, датчик работает отлично, без срывов, служит верой и правдой, ПО среднее, но функцию свою выполняет.
    При работе в тихой обстановке слышно, как мышь пищит, поэтому, если Вы чувствительны к подобным шумам, от мыши лучше отказаться.

Переваги:
    Эргономика, приятная на ощупь
    Недоліки:
    В темноте может быть слышно писк
  • александр мандрыкин
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Мышка хорошая недостатков нет ,прошлая такая же прослужила 5 лет купил такую же рекомендуют)

Переваги:
    Удобная,долго служит ,недорогая
  • Владислав
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Пищащий сенсор сразу из коробки. Вернул товар.

Переваги:
    Глуховатые смогут пользоваться без проблем
    Недоліки:
    Остальные не очень
  • Максим Ретинский
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Удобная мышь, но возможно попался брак.

Переваги:
    Наличие глайдов в комплектации, приятная поверхность, неплохой сенсор при такой цене
    Недоліки:
    Скрипит лкм
  • Владислав

Пищит

Переваги:
    Недоліки:
    Брак из коробки