Відгуки покупців про Миша A4Tech R80 Plus Bloody USB Black Skull (4711421977326)

• Даніїл Орлов
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Все сподобалось, прийшла швидко, гарна якість. За неділю користування нічого не зламалося.

Переваги:
    Доставка, якість
    Недоліки:
    Нема
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Так-то мышь ок, кроме одного недостатка

Недоліки:
    В программе Bloody7 менял местами back и forward кнопки, но через время оно почему-то сбрасывается обратно, то есть не сохраняется постоянно в мышке, бред

помогает только выключение и включение мышки снова.
      из-за чего дизлайки? если вы это не делаете, а стандартные юзаете, то, конечно ок, а мне такое не подходит, постоянно сбрасываются мои личные настроки мышки

• Тарас

Підтверджую: мишка глюкава, саме ця модель R80 - невдала. Я не сектант Bloody, і визнаю недоліки товару. Тому за відгук - мій лайк для балансу (я є власником 2х інших моделей Bloody: W95 Max Naraka, J95s - ось ці моделі чудові, останню ганяю в хвіст і в гриву в комерційних цілях на роботі). Окрім того, маю Razer Basilisk V3 і Logitech G502 X - обидві безпровідні, тому є з чим поріанювати.

Продавець: Rozetka

Купував не в Розетці. Корисиувався недовго - до 1 тижня. Враження від миші неоднозначні, більше нагативні. Під мої потреби не підходила, тому оформив повернення товару в офлайн-магазин

Переваги:
    приємні кліки основних кнопок, нешумне колесо прокрутки, ПКМ не має скоса на бічну поверхню, тому безіменний палець не затискає і випадково не блокує цю кнопку. Фірмові металеві глайди - просто супер.
    Недоліки:
    Форма мишки візуально непогана, але при користуванні для мене виявилась незручна. Гостра грань на спинці справа врізаєтся в руку (я звик до форми мишей на зразок G502, Basilisk). Підставка справа ніби то для відпочинку безіменного пальця чи мізинця - безглузді для великої долоні. При моєму долонному хваті 1-2-2 ніяк не допомагає. При спробі постійно тримати мишку 1-3-1 болять м'язи кисті. Програму для налаштування Bloody 7 писали марсіяни для жителів Бетельгейзе, бо логіка побудови інтерфейсу негуманоїдна. Виявив програмний глюк: якщо в Core 2 забіндити на одну з додаткових бічних кнопок "Снайперську гвинтівку", то через налаштування неможливо встановити потрібне мені зменшення DPI при затисненні цієї кнопки. Спрацьовує примусове зниження DPI до 50 (хоча повзунок можна переміщати до 400), а з таким низьким значенням чутливості в 50 керувати курсором майже нереально: треба стіл шириною 2 метри.
    • Тарас

Додам до недоліків: виступ корпусу під фірмовою кнопкою "3" на спинці - зайвий, і тактильно заважає при спробі знайти вказівним пальцем кнопку всліпу, без візуального контролю. Абсолютно безглузде дизайнерське рішення. MicroUSB гніздо для заряджання виглядає знущанням у 2024 році, коли всі адекватні виробники вже перейшли на type c. Так, можна купити магнітний кабель зі зйомним штекером, який навічно ввіткнути в гніздо, але для чого?

• Могильов Николай
    Продавець: Rozetka

Советую побереч свои нервы и не покупать эту мышь. Ладно на автоскролл можно глаза закрыть. Но когда во время активного использования она просто теряет связь это ад. Еще довольно тяжело ездит по коврику, старая х7 летает по сравнению с этой

Переваги:
    Красивая
    Недоліки:
    Автоскролл, постоянные потери связи, тяжело ездит по коврику
    • Денис Давыдов

Аналогично потери связи и колесо живет своей жизнью. Добавлю еще слабый акум.

• Ярослав Копецкий
    Продавець: Rozetka

Покупал в 2017м году, живая до сих пор.
    Сошла часть покрытия над глазами - так даже прикольнее смотрится. Поверхность сверху продержалась 4 года, а потом начала зеленеть. НАДО ОЧЕНЬ ХОРОШО ВЫТИРАТЬ РУКИ. Спиртосодержащими средствами лучше вообще не протирать верх иначе ему хана. Покупал не здесь. Акум держит не неделю как на новой, а 3-4 дня. Затем я просто подрубаю питание и работаю на нашей дальше. В идеале надо чтобы адаптер был прямо на столе стоял. Была проблема со связью мышки - оказалось что если взять Logitech mk240 и включить только клавиатуру то мышка начинает терять сигнал - думал ей хана. Проблему решил заменой клавы мк240 на другую или включением мышки от комплекта с клавиатурой - кому что по вкусу. Хочу купить новую пока есть - пару лет её вообще не было. Игралэю в мобы, стратегии и шутеры. Нагрузка что на ЛКМ что на ПКМ лютейшая - нареканий нет ни одного. Она летала, падала - выжила.
    У меня уже рука под нее атрофировалась что кроме неё я другие мышки не могу даже брать в руки, не то что работать.
    Лично для меня - ОНА ОЧЕНЬ УДОБНАЯ!

Переваги:
    Держит заряд даже после длительного срока службы
    Неубиваемая
    В комплекте есть все необходимые провода.
    Недоліки:
    Частично слезло покрытие после долгих лет службы
    Очень требовательное к подбору средств для ухода( спиртосодержащей нельзя никакое!)
  • Руслан Розум
    Продавець: Rozetka

Скролить постійно , працювати не можливо. СЦ може прийняти на ремонт, але ж проблема масова. Треба замінювати одразу , а не ремонтувати, тому що ремонт це час. Краще не купувати цю модель.

Недоліки:
    Скролить постійно , працювати не можливо.
  • Могильов Николай
    Продавець: Rozetka

Мышка красивая и стильная. На этом плюсы заканчиваются. Постоянные зависания на месте, нужно приложить немалые усилия что бы сдвинуть с места(по сравнению со старой х7), коврики менял разные ситуация с зависаниями и скольжением не поменялась. Плюс временами еще и автоскрол присутствует. Короче под пиво самое то играть. Сплошное разочарование за свои деньги

Переваги:
    Прикольный вид
    Недоліки:
    Автоскрол, зависание на месте
  • Володимир
    Продавець: Rozetka

Мишка самостійно скролить. Це дуже дратує як в роботі так і при перегляді ютубу чи геймінгу. Інвентар змінюється самостійно, чи наприклад перемакає шортси. В телеграм при перегляді медіа файлів теж перемикається. Представник - бот, кидає лінк на сервісний центр. Не рекомендую, і більше цей бренд брати не буду. Не дивлячись на те, що нічого не зламалось. Чесно кажучи, думав проблема з ПК чи драйверами, виявилось що це мишка робить перемекання файлів, фото, інвентрау в грі.

Переваги:
    Нічого не зламалось за два роки користування
    Недоліки:
    Миша сама перемикає, скролить, програмно не вирішується
  • Василій Бабайов
    Продавець: Rozetka

Для цінителів.Поки грав в дотку мишка мені стіл зламала довелось новий купувати.А так мишка класна

Переваги:
    Здорова прикольна мишка в доту под півас саме те
    Недоліки:
    Довелось купувати новий стіл
  • Андрей Батог
    Продавець: Rozetka

Замовив цю мишу так як втомлювався безімянний палець при роботі з MX mster 3, рука у мене досить велика, тому шукав для себе заміну, вирішив спробувати цю модель:

Для меня вона занадто мала, зникла під моєю рукою, за технічні характеристики нічого не можу сказати відмовився при отриманні сподіваюсь відгук допоможе тим хто шукає велику мишу бо саме так вона позиціонується.
    Це сугубо мої враження розмір моєї долоні ш 10см Х 20 см

Переваги:
    Дизайн
    Недоліки:
    Розмір