Під час вибору будь-якого нового ґаджета фахівці з техніки рекомендують звертати увагу на акумулятори для планшета. Ця складова досить часто стає причиною погіршення роботи пристрою, його поломки й постійного вимикання. Тому під час огляду нової моделі на прилавку магазину варто ретельно аналізувати всі зазначені характеристики.

Різновиди акумуляторів для планшетів

Для багатьох покупців питання як вибрати товар залишається актуальним досі. Щоб зробити правильну покупку і вибрати якісний прилад для роботи, потрібно розбиратися в багатьох характеристиках, що вказані в описі. Батарея для планшета може бути найрізноманітнішою. Перша характеристика, яка вказує на якість тієї чи іншої моделі, це її потужність. Виробники випускають ґаджети з такими показниками, які вимірюються в мА*год:

  • 4000;
  • 4440;
  • 6471;
  •  6500;
  • 8820;
  • 11560.

Чим вища ця цифра, тим відповідно й потужніший сам пристрій і може протриматися на одній зарядці більше часу.

Під час розробки накопичувачів виробники користуються різними технологіями. У Apple і Samsung абсолютно протилежні методи роботи над «виживанням» ґаджетів. Головна характеристика апаратів «Яблука» в тому, що батарею так легко не вийняти. Вони знімаються разом із задньою кришкою й без спеціального обладнання і професіонала не обійтися. У міні-комп'ютерах від Samsung система набагато простіша. У разі поганого функціонування акумулятора користувач може самостійно витягнути прилад, купити схожий і вставити. Це неабияк спрощує завдання покупця, і кращою стає система заміни джерела живлення.

Виготовляється продукція за двома основними технологіями:

  • Літій-іонний. Найпопулярніший товар. Вони відрізняються компактністю, високою ємністю, низьким показником саморозрядження, безперебійною роботою, простим обслуговуванням, не мають ефекту запам'ятовування. Однак у них висока вартість, що може налякати покупців. Не рекомендується експлуатувати їх за температури нижче позначки у 20 градусів і довго не заряджати.
  • Літій-полімерний. У конструкції використовуються солі літію з полімерним електролітом, завдяки чому робляться різні форми джерела живлення. З'являється можливість створювати ультратонкі, пластичні батареї. Мають схожу енергоємність, що й попередній тип, набагато дешевші й можуть витримати більшу кількість циклів перезарядки. Вади схожі з першим варіантом.

Іноді на ринку можна знайти нікель-кадмієві акумулятори для планшетів і нікель-металогідридні. Перший тип не закріпився надовго на піку популярності, хоча має гарні показники терміну експлуатації й надійності. Вони могли працювати за різних температур. Головний їх недолік у токсичності кадмію, маленькій енергоємності, високій собівартості, ефекті пам'яті. Другий тип розроблений за вдосконаленою версією попереднього. Досить часто на такі прилади можна натрапити в простих телефонах із мінімальним функціоналом, а не в міні-комп'ютерах. Сучасні компанії ExtraDigital і PowerPlant виготовляються з літій-іонного і полімерного, оскільки вони найбільш зручні в експлуатуванні і відповідають багатьом запитам споживачів.

Правильне використання батареї

В інтернеті можна знайти численні відгуки про те, як заряджати пристрій, щоб він прослужив максимально довший час. Більшість фахівців із техніки радять не заряджати ґаджет до кінця. Це може нашкодити накопичувачу для приладу. Багато пристроїв функціонують ефективніше з 50-75% заряду, а глибокий заряд тільки зменшує їхній термін служби й погіршує роботу.

Повна яскравість на апараті також негативно позначається на техніці. Вона швидко «з'їдає» заряд і користувачеві доводиться знову приєднувати прилад до шнура. Часті підзарядки не принесуть користь накопичувачу. Тому якщо є можливість знизити яскравість екрану - краще це зробити. Можна поставити його на мінімум або на 50%, головне, щоб було зручно працювати.

Часті висмикування міні-комп'ютера з розетки теж можуть давати негативні результати щодо батареї. Потрібно ставити техніку один раз на заряджання й користуватися, коли вона досягне оптимального значення. Різкі перепади в заряджанні є причиною швидкого зношування і зменшення часу експлуатації акумулятора й самого планшета.

Показати ще 60 товарів