Ампули для волосся: що вони собою являють 

Інноваційна розробка трихологів — ампули для волосся — дієвий метод у боротьбі за його здоров'я і красу, який стає дедалі актуальнішим. Це новий напрям, що з'явився всього кілька років тому, але вже став дуже популярним у б'юті-індустрії. Ампульні засоби являють собою препарати з високою концентрацією корисних речовин, які розподілені по порційних ампулах. Їх також називають капсулами, різниця тільки в тому, що капсульовані продукти випускаються в різних упаковках, а купити ампули для волосся можна переважно в скляних.

Забезпечуючи професійний і повноцінний догляд, вони працюють у найрізноманітніших напрямках. У такий спосіб, згідно з відгуками, допомагають позбутися безлічі проблем як із локонами, так і зі шкірою голови, причому щонайшвидше. Все залежить від складу, у якому містяться спеціальні активні компоненти для досягнення конкретної мети.

Призначення ампул для волосся

 • Для легкого розчісування — роблять пасма м'якими, гладкими та слухняними, податливими до укладання, є найдоступнішими за ціною.
 • Для зволоження — ефективно справляються із сухістю і тьмяністю, насичуючи цілющою вологою, захищаючи від зовнішнього впливу.
 • Для відновлення — належним способом дбають про пошкоджені локони, працюючи над відновленням структури, наприклад, після фарбування.
 • Для росту — чинять глибоку поживну та зміцнювальну дії, покращують кровообіг шкіри голови та «пробуджують» сплячі волосяні цибулини, стимулюючи ріст.
 • Проти випадіння — найпопулярніший засіб для догляду; принцип дії ампули проти випадіння волосся також полягає в цілеспрямованому впливі на волосяні цибулини та в заповненні нестачі корисних речовин.
 • Проти лупи — заспокоюють шкіру голови, усуваючи дискомфортні відчуття, націлені на пошкодження структури грибка й усунення проблеми, що викликає лупу.

Переваги ампульних засобів

Сучасні ампули для волосся випускаються в абсолютно герметичних упаковках. Тому до вмісту не мають доступу ні повітря, ні патогенна мікрофлора, що є однією з головних переваг. Завдяки такому рішенню активні компоненти не руйнуються й не втрачають властивості, гарантуючи бажаний результат. 

Ще одна перевага — унікальні формули. По суті, пропонуються вітаміни в ампулах — від Е, F і B6 до «примхливого» B12, який несумісний із багатьма іншими вітамінами. Крім того, для високої ефективності засобів вводяться різні домішки у формі:

 • екстракту алое,
 • кофеїну, 
 • кератину,
 • олії аптечної ромашки,
 • нікотинової кислоти.

Також серед сильних сторін — зручність використання й універсальність. Зазвичай в ампулах для волосся містяться дозовані порції для разового нанесення. До того ж вони є актуальними і для салонів краси, і для домашнього застосування. Головне — знати, як їх використовувати. 

Як правильно користуватися ампулами для волосся

Наносити вміст рекомендується на чисті, вимиті та злегка підсушені рушником пасма. Деколи рідина рівномірно розподіляється тільки по шкірі голови. Одні засоби потребують змивання, інші, навпаки, після нанесення потрібно залишати до повного вбирання. Також різниться час витримування на волоссі — у середньому становить 10-15 хвилин, але може бути і менше, і більше. Повна інформація про способи застосування зазвичай вказана на упаковці або в інструкції.

Здебільшого капсули розраховані на одне застосування. Якщо волосся дуже довге, можна використовувати відразу дві за один раз. Після розкривання герметичної упаковки вміст поступово втрачає активність, тому зберігати його недоцільно.

Показати ще 60 товарів