- Вячеслав Л***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Працює вже 2 роки майже 24/7, навантаження 200-300 ватт. Проблем немає супер!
- Ihor R***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Через місяць експлуатації станція перестала працювати.
Вимкнулась під час роботи, коли світло увімкнули поставив на зарядку, але станція не бачила свого акамулятора.
Станцію повернур Розетці для ремонту.
20 дні вона пробула у ремонті, по результату мені передзвонили і сказали що списують так як нема комплектуючих для ремонту.
Розетці дякую за сервіс, молодці!- Переваги:
- Досить непоганий объєм заряду
- Недоліки:
- Зламалась через місяць використання.
- Ігор
У мене аналогічна ситуація. Тільки ще не телефонував сервісний центр. Це у Анкер прям якась біда, майже у всіх одна поломка (
- Іван І***
Так це непотріб рідкісний, але ви хоч купили на розетці, і якщо вам або поремонтувати чи повернули кошти то вже Ви щасливець. Я брав не на розетці, Мене вшили, сказали що з моєї вини
- Вячеслав Л***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Працює справно, досить тиха, час зарядки близько 5 голин.
- Дмитро Н***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Через побоювання, що будуть відключення взимку, купив в листопаді минулого року. Перше, що зробив після запуску це розрядив станцію до 1% та зарядив до 100% для вірного калібрування батареї. Наступне, що всім раджу зробити це докупити додатковий адаптер живлення на 100w та кабель usb - type c 100w для швидшої зарядки станції, вихід 100w на станції працює на вхід та вихід. Стандартний зовнішній адаптер живлення видає на зарядку 200w додаємо додатково 100w через порт type c. Чому так, тому що станція стандартним адаптером буде заряджатися 5.5 годин, з додатковим заряд до 80% за 2.8годин до 100 за 4 з чимось наче, точно не пам'ятаю бо розряджаю не менше 30%, та заряджаю до 90% зазвичай.
Для тих хто розраховує користуватися електрочайником, кавоваркою чи мікрохвильовкою і тд. можете забути про цю станцію бо нічого не вийде, пік навантаження 1квт, перевіряв чим зможу вдома користуватися в тому числі були і прилади, які видавали більше 1квт і станція йде в захист, працює захист успішно.
Але не все так погано, бо:
- ціна станції з такою ємністю досить непогана
- двохконтурний котел в режимі опалення споживає 100вт, при нагріванні до потрібної температури споживання менше
- інверторний холодильник на запуск 120вт, далі десь 60вт, а потім взагалі десь 20-30
- роутер арчер ах23 та оптика беруть всього навсього 8-9вт та простенький ноут для роботи без аккумулятора максимум 30вт
Для самих потрібних речей станції достатньо, також перевіряв інверторний кондиціонер то вмикати його сенсу мало бо споживання на охолодження 500вт. Варіант вилка-вилка працює, пробував, але не користуюсь бо не зручно кожного разу смикати зайві прилади, які споживають навіть без їх вмикання. Охолодження в станції прям максимально тихе, ліхтарик теж приємний.
Головна задача була котел на підігрів води та опалення, холодильник та ноут інтернет на що станції вистачає з головою. Перед тим як купувати читав відгуки на оф сайті анкер, відгуків поганих не було тому у виборі не сумнівався.- Переваги:
- Міцний корпус, ліхтарик, тиха робота охолодження станції
- Недоліки:
- Окремий адаптер живлення, час заряджання
- Ваня М***
А розрядити до 1% це обов'язково? За час відключень тупо не встигаю навіть на половину її використати
І ще одне питання розряд до 30 і заряд до 90 це якісь загальні рекомендації чи просто ви так робите з якихось причин?
Дякую за відповідь - Дмитро Н***
Калібрування думаю не обов'язкове, але якщо почнутся якісь сумніви на рахунок вірного відображення по заряду то краще це зробити (калібрування для того, щоб був вірний контроль заряду батареї). На рахунок 30-90% то наскільки знаю, чи це станція чи тел чи щось інше акумулятори не люблять повного розряду (особливо в холод) також і заряджання до 100, просто це загальні рекомендації для тривалішої служби батареї. Але якщо будуть довгі відключення то буду заряджати до 100 . Також в інструкції сказано розряджати до 30 та заряджати до 60 кожні три місяці для збереження терміну служби аккумулятора
- ОлегВідгук від покупця. Продавець: Rozetka
Ужасная станция не берите, 2 недели прошло и сгорела,просто отключил провод евровилка от инвертора и через 2 сек подключил другой, итог он станция потухла, вопрос к представителю почему нет защиты на станции? За что такие деньги? Теперь нет денег, нервов и работы так как не могу работать без електричества. И все это во время войны , спасибо за "качественный" товар. Отдельное "спасибо" инженерам компании Анкер 2 бакса на форум защите сьекономили!
- Переваги:
- Мощность, внешний вид
- Недоліки:
- Ненадёжная, нет защиты
- Володимир
Не сработала защита от перегрузки, что подключили?
- Леонид М***
Не знаю, у меня такая же станция и всё время срабатывает защита от перегрузки,подключал кофеварку 1,6квт сработала защита, электроплиту 2квт тоже благополучно сработала, если у вас она сгорела из-за перешруза, разве это не гарантия?
- Іван І***
Та в мене теж на рівному місці згоріла. І по гарантії не пройшло, тому більше нікому не раджу ту фірму, і закликаю менеджерів ними не торгувати. Брав не на розетці
- ІгорВідгук від покупця. Продавець: Rozetka
Мені сподобалась. Виглядає якісно. Екран достатньо інформативний,керування просте. Єдине коли вмикаєш слабкі прилади від 220 якось не точно показує їх споживання (наприклад увімкнув подовжувач з wi-fi, лампою, годинником і телевізором. Споживання має бути однаковим, але на екрані міняється то 101Вт, то 98Вт, то 84Вт. Не знаю, може так працює інвентор). Потужне ще не підключав.
Але тримає заряд досить добре. Пізніше може доповню відгук.- Переваги:
- На вигляд якісна і гадійна
- Недоліки:
- Поки не помітив
- Ігор
Доповню відгук. Через 1,5 місяці станція просто перестала працювати. Взагалі не вмикається і не заряджається. На екрані показує лише 2 прочерки. Розказую після чого перестала працювати. Так як у неї є функція одночасно заряджатися від мережі і живити пристрої - вона в мене під час спеки постійно була підключена до холодильника, також ще одночасно я підключав вентилятор, іноді телевізор і лампочку. Загалом навантаження було до 300 Вт, іноді ще підключав додатково пристрої (Макс 700-800 Вт). Однієї ночі під час того як з'явилось світло станція почала заряджатись і одночасно вимкнула інвентор. Я думаю може захист спрацював, підходжу вона наче заряджається і ще працює кулер, більше нічого не працює. Увімкнув інвентор - не вмикається. Витягнув із зарядки, думаю може перегрілась, хоча вона просто тепла як і завжди. Ставлю знову заряджатись і все...
Відніс в Розетку, відправили в сервісний центр.
- Юрій К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Зарядна станція типовий середняк, непогана ємність, потужність вихідного струму, потужний ліхтарик, інформативний дисплей, надійність конструкції, компактні розміри. Не найшвидша зарядка, та окремий блок зарядки (хоча тут теж є та -)
- Юрій К***
Через 3 місяці експлуатації перестали працювати розетки(інвертор)
- Виталий Л***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Пока вопросов нет
Все работает отлично- Недоліки:
- Долго заряжается
Родная зарядка на 200 ват
- Юрій К***
Та для акумуляторів зарядження меншим струмом навпаки краще, в порт type-c можете підʼєднати додаткову зарядку до 100вт
- Александр М***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Свою функцію виконує на всі 100%, гарний дизайн, інформаційний дисплей який став зовсім не інформаційним, (деталі далі). Купляв у 11.2023 бо хвилювався за можливі блекаути у зимку, але використовував дуже рідко у випадках коли станція була ближче ніж зарядка від макбука). Тестив і на холодильнику і на телевізорі, до-речі ps5 samsung 50” приблизно 4 години тягне ок) Дуже зручно що на дисплеї відображається поточне споживання приладом у ватах, бігав зі станцією по всій квартирі і дивився що і скільки споживає)). Зовнішній блок живлення всього на 200 ватт він не маленький і треба враховувати що зарядка відбувається десь 5 годин від 0 до 100, але якщо додатково підʼєднати у 100 ватний порт type-c наприклад зарядку від макбука то загалом буде 300 ватт зарядного току і станція зарядиться десь за 3,5 години. Але! У березні 24го раптово перестав працювати дисплей, зникла будь яка інформація, але сама станція працює нормально заряджає з усіх портів і заряджається сама. Я спробував не одноразово тиснути кнопку Reset на задній частині корпусу, також пробував повність ії розрядити, типу в нуль, але нічого не допомагає( звернувся у сервісний відділ.
- Переваги:
- Гарний дизайн, продуманий функіонал
- Недоліки:
- 200 ватний відокремлений від корпусу блок живлення, перестав працювати інформаційний дисплей
- Юрій
Відремонтували по гарантії?
- Андрій Д***
Що стосується ремонтів, у Анкерів дуже поганий сервіс гарантійний, тож беріть до уваги цей нюанс.
- Дмитрий К***
в мене таке було, там ззаду є кнопка reset і все запустилось
- Александр М***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Доброго дня, придбав данну зарядну станцію для зарядки гаджетів, рації та інших приладів.
Коли отримав зарядна станція була заряджена на 50%, певірив виходи, все працювало, зарядив до 100%, все працювало добре.
Під час наступного чергування взяв с собою, вистачило на 6 діб заряджання пристроїв.
Станція розрядилася до 7% та вимкнулась, сприйняв за норму так, як це було перше використання.
Повернувшись до розташування поставив на зарядку за допомогою комплектного блоку живлення, станція увімкнулась, але вже не заряджалась.
Якщо від'єднати зарядку, одразу вимикається.
Оформив повернення.
Прошу магазин Rozetka допомогти в скорійшому вирішенні ситуаціі.- Dmytro
Александр - прошло 4 месяца, дайте обратную связь если это возможно - чем закончилась ситуация?
- Александр М***
На жаль поки що все що відповідає розетка, це те що сервісний центр чекає запчастини з-за кордону, на питання які строки, кажуть що необмежені.
Мій запит щодо надання мені висновку з сервісного центру, м'яко кажучи був відхилений.
Я вже чекаю на іншу зарядну станцію, можна дуже довго і змістовно розповідати що від неї має працювати мій реб на позиції, але ми на жаль до всього цього звикли, я не маю стільки часу чекати ремонту.
Експерт RozetkaДоброго дня! Дякуємо за звернення, Ваш відгук був переданий відповідальному співробітнику.
У разі виникнення додаткових питань, Ви можете скористатися довідковим центром
- Вадим С***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Взяв на всякий випадок , якщо буде перебої зі світлом , трохи зажмотився на старшу модель за 30к+
1000 ват годин за такі гроші краще ніж конкурентів, але пікова то 1500вт с але це рівно на 1-2 сек , бо наприклад кава машина 1.5кв тільки при нагріванні потребує 10-15 сек , станція зробити це не дає .
думав поки буде світло поставлю як Бесперебійник на комп , воно то працює , але не пропускає через себе , а відає з акумулятора та одночасно заряджання 200ват , якщо комп більше пожирає , то через деякий час він розрядиться повністю.
Мінус це зарядка окремим блоком в розмір як 2 блока від ноута , та пін підключення дуже ніжний , боюсь якщо його норм притиснути , зломається .
краще якщо є можливість доплати взяти старшу модель за 33к або дельта2 екофлов . в них вище написанні моменти відсутні- Переваги:
- Ціна нижче конкурентів , гарна збірка
- Недоліки:
- пікова потужність, окремий блок для зарядки
- Alexey
Куплю станцію на 1000Вт, і підключу кавомашинку на 1500Вт. Дивно що не тягне, поставлю нижчу оцінку. Шо за диваки
- Дмитро Р***
Anker 555 розрахована макисимум на 1000 Вт, більшого навантаження давати не можна, неконтрольованого "пікового" тим більше . Скоріш за все в ній є проблема з запобіжною групою, коли навантаження перевищує потужність щось горить в неї, так сталось з моєю.
Всі хто користується такою > не підключайте нічого потужнішого за 650Вт, бо всі ігри з більшим навантаженням це лотерея!. Тому виробник і пороспродував ці моделі зі значною знижкою.
А так ця модель приємна, якщо для чогось непотужного і по знижці можна брати
- Іван І***Продавець: Rozetka
Згоріла в перші хвилини користування, сервіс відмовляє в гарантійному обслуговуванні, зїзджає на клієнта,хоч є заводський брак, в ютубі є відео частих поломок. Брав не на розетці.
- Переваги:
- Немає
- Недоліки:
- Згоріла в перші хвилини користування
- ДмитроПродавець: Rozetka
Купував зарядну станцію, через місяць користування перестала працювати і видавала помилку. В підтримці сказали що проблема розповсюджена і потрібно здавати в ремонт. Через місяць спроб ремонту з сервісу не повернулась. Повернули кошти.
Дякую Розетці за крутий сервіс але на жаль тепер така станція +2000 грн.- Переваги:
- Дозволяла працювати без електроенергії...
- Недоліки:
- ...недовго
- Іван І***
Ну Вам хоч розетка гроші повернула, а мене інша кантора вшила, сказали моя вина і за ремонт ще так раз. Брав не на розетці
- Олег Г***Продавець: Rozetka
Брал в декабре 22го года за почти в 2 раза дороже указанной тут скидочной цены с доставкой (тогда в Украине на подобное была х3-4 цена), работает до сих пор нормально, не раз выручала. Из минусов отдельное зарядное устройство и зарядка примерно за 4 часа, когда свет дают на 2-3 часа соответственно не успевает зарядиться. Но оно особо и не нужно, в самые сильные отключения что были (не считая аварий на 24+ часа но тут уже ничего не поможет) - встаю когда света нет, работаю часов 6, за тем дают свет на часа 3 и подзаряжаюсь с 20 до 75 примерно и на оставшемся заряде работаю до сна и процентов до 30-50 соответственно. Пока сплю дают свет и станция дозаряжается до 100%.
- Переваги:
- Современный мощный пк в режиме экономии электропитания + монитор + блок энергонезависимого интернета + роутер тянет 7-8 часов.
- Недоліки:
- Отдельный БП и не самая быстрая зарядка.
- Олексій К***Продавець: Rozetka
Доброго часу доби! 1). Дякую за пропозицію вивчити можливості даної зарядної станції. Маю важливі питання. Чи є сервіс-центр у Києві. Надішліть будь ласка контатктний номер телефону та адресу.2). Ви прононуєте важливі додаткові гаджети для даної станції Код: 322019260. Мережевий зарядний пристрій Аnker Power Part III 65 W. 3). Чи підійте він для додаткової зарядки через порт Type-C 4). Яка сонячна панель може підійти. Ви пишете. Будь-яка соянчна панель (11-28 W) з роз'ємом DC-7909. 4). На платформі Розетка не знайшов. Дякую за розуміння та поради.
