- Ігор Г***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Дуже класні, багато років використовувати можна
- Переваги:
- Износостойкие, широкие
- Представник постачальника
Дякуємо за ваш відгук!
Раді, що педалі Ardis для дорожнього велосипеда вам сподобалися
Зносостійкість і широка платформа — дійсно важливі переваги для комфортної та довготривалої їзди.
Дякуємо, що поділилися досвідом — це корисно для інших покупців
- Руслан В***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Все супер
- Евгений М***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Працюють добре
- Недоліки:
- Немає
- Леонід К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Як оригінальний
- владимир г***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
the goods Ardis quality
- Переваги:
- good quality
- Недоліки:
- nothing
- АнатолійВідгук від покупця. Продавець: Rozetka
На педалях однакова, ліва різьба.
- Переваги:
- Оплата
- Недоліки:
- Неможливе використання за призначенням.
Експерт RozetkaДоброго дня! Дякуємо за звернення. Для вирішення питання зверніться, будь ласка, в службу підтримки за посиланням посилання
- АлександрВідгук від покупця. Продавець: Rozetka
Меняю оценку на единицу. Ось просто рассыпалась в районе резьбы, видимо перекалили. Никому не советую их покупать.
- АлександрВідгук від покупця. Продавець: Rozetka
Обе педали пришли перетянуты
- Александр
Резьба на одной из осей педали просто посыпалась. Мой новый отзыв с оценкой 1 не публикуют.
- ИгорьВідгук від покупця. Продавець: Rozetka
Нормальні резинові педалі. Буду ставить замість пластмасових - бо з тих пласмасок нога часто зісковзуе.
- Переваги:
- Дешеві
- Василий Т***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
одна из педалей была с перетянутыми подшипниками (почти не вращалась). один из подшипников был вообще без смазки. нужно доводить до ума своими руками.
- Переваги:
- дешёвые
- Недоліки:
- качество не высокое
- Олександр П***Продавець: Rozetka
Купив собі такі педалі, бо пластикові, то вже зовсім барахло.
Це ніби закос під совдепівські, але їм до них як, до неба рачки.
Недоліки:
1) В підшибниках не хватає по одній кульці. В результаті кульки будуть збігатися в одну купу і буде нерівномірний знос, та і крутитися будуть з заїданням.
2) Змазки зовсім мало. Це підшибники тихохідні і набивати їх мастилом потрібно 70-80% від вільного об'єму
3) Ось перекалена, при затягуванні гайки підшибника різьба на осі вилущується.
4) Відлив резинок паскудний, з раковинами.
5) Раніше гайки кріплення ризинок закручувалися зі сторони шатуна, а тут з зовнішньої сторони. Десь зачепив, відкрутилася і загубилася.
6) На гайках ризинок навіть не ставлять гровер від самовідкручування.
Все це можна довести до розуму, крім перекаленої осі.- Переваги:
- Металеві
- Недоліки:
- Їх купа (читаємо нижче)
