Відгуки покупців про Панель ArmorStandart Air Series для Motorola G32 Transparent (ARM63099)

8 відгуків Код:  353850966
  • Валерій Любчич
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Замовив 2 панелі. Прислали 2 різні. Одну гарну з добре випуклим краєм біля камери. Другу зовсім без бортика біля камери (по суті та що без бортіка навіть гірше за рідну панель)

Недоліки:
    Прислали 2 різні панелі.
  • Максим Дащенко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Підходить, края панелі виступають над екраном, не дозволяючи при падінні екраном до низу торкнутися поверхні склом. Зрозуміло, що якщо впаде на щось виступаюче над поверхнею, наприклад на камінец, то це не спасе)
    А так нормальна річ, більш ефективна ніж штатний "бампер".

Доброго дня, Максим! Дякуємо, що обрали нас та нашу продукцію! Приємного користування! З повагою команда ArmorStandart.

• Ирина Мелкова

Всё супер.

Доброго дня, Ірина! Дякуємо, що обрали нас та нашу продукцію! Приємного користування! З повагою команда ArmorStandart.

• Микола Гонца
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Доброго дня, Микола! Дякуємо, що обрали нас та нашу продукцію! Приємного користування! З повагою команда ArmorStandart.

• Олег Гебеш

Підійшло повністю

Доброго дня, Олег! Дякуємо, що обрали нас та нашу продукцію! Приємного користування! З повагою команда ArmorStandart.

• Максим Шарко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Гарний чехол незнаю якіншим но з цим чехлом всі розуміють наскільки телефон гарний

Переваги:
    Видно логотип Мотороли
    Недоліки:
    З часом пожовтіє

Добрий день, Максим! Дякуємо за зворотній зв'язок. Ваша думка дуже важлива для нас. З повагою команда ArmorStandart.

• Андрій Загоровський

у комплекті до слухавки вже йде чохол

Переваги:
    якість, ціна
    Недоліки:
    у комплекті до слухавки вже йде чохол

Доброго дня, Андрій! Дякуємо, що обрали нас та нашу продукцію! Приємного користування! З повагою команда ArmorStandart.

• Евгений Гуд
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Чехол как чехол, по размерам фиксируется отлично, минусов пока не вижу. Посмотрим за сколько времени пожелтеет.

Доброго дня, Євген! Дякуємо, що обрали нас та нашу продукцію! Приємного користування. З повагою команда ArmorStandart.