Відгуки покупців про Миша Asus ROG Keris Aimpoint Bluetooth/Wireless Black (90MP02V0-BMUA00)

• Гомункул чайный
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

В Bluetooth режиме работает хорошо, отклик в пределах нормы.Но когда идёт перевод на провод(провод от мыши на комп),то мышь сама отключается/включается от питания и в ответственный момент это играет злую шутку.В компьютере отключены выключатели напряжения на usb-портах.

• Олександр К
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Матеріали топові, не дуже шумна, для середньої руки.
    Заряджання швидке, заряд тримає декілька тижнів (~4 години/день використання).
    З оновленням через Armory Crate проблем не було - підключив по дроту, оновився і все працює. Такоже через цю прогу можна повністю налаштувати мишу під себе без "танців з бубном".

Щодо дроту - можливо у мене якийсь брак, можливо пробелма з юсб-портом ПК, але по дроту час від часу бувають фрізи на пару секунд (привіт first blood на першій хвилині).
    До підключення по блютуз та безпровідному адаптеру питань теж немає - все працює топово, без фризів. Єдине що підключення по блютуз може конфліктувати з іншими блютуз-девайсами наступним чином: поки граєш соло чи слухаєш музику - все ок, АЛЕ якщо грати з голосом - то можна стати сімулятором диктора реклами на радіо)))
    Я виришив це питання тим що мишу підключив по 2.4 гГЦ, а навушники по блютуз - жодних проблем з тих пір.

Переваги:
    Три варіанти підключення, енергомістка, якісні матеріали, швидкість відгуку
    Недоліки:
    Дротове підключення нестабільне
    • 666

Так і є,на дроті постійні on/off відбуваються і ти не в змозі стабільно грати через дрота.

• Олександр
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Мишка чудова. Раніше користувався Logitech G305, яка дуже гарно прослужила, проте я втомився від постійно перезаряджання батарейок в ній і вирішив перейти на акумуляторного щура.

Можете самі переглянути відео про неї, її хвалять не дарма. Дуже легка, стильна та хороший софт (багатьом не до вподоби, але мені ОК).

Проте РОЗЕТКО, ну як ви могли.. як ви могли її так запакувати?
    Мишка не з дешевого сегменту і має мікросхеми, які можуть пошкодитись при жорсткій переправці, а ви запакували її в харчову плівку!

Навіть враховуючи, що завдяки вдачі та акуратним кур‘єрам навіть коробка не отримала пошкоджень, мені все одно прийдеться тепер думати двічі перед тим, як замовляти у вас техніку, якщо ви й надалі будете так її запаковувати!

Сподіваюсь більше не розчаруєте. Дякую за увагу.

Переваги:
    Зовнішній вигляд, вага, сенсор, бренд (люблю ASUS всім серцем), хот свап. Багата комплектація: мишка, шнур, замінні світчі, декоративні наліпки, накладки на мишу для кращого тертя та мішечок
    Недоліки:
    Приїхало дуже ненадійно-упаковане, завернуте у харчову плівку.

Доброго дня, Олександре! Дякуємо за те, що обираєте нашу продукцію та ділитеся враженнями про неї!

• Євген
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Мишка хороша, але через 5 місяців наліпка на дні почала відставати в двох самих тонких місцях, що заважає ковзанню по килимку та викликає жахливі відчуття. Всі 5 місяців миша їздила по килимку від асус ROG Scabbard II.

Переваги:
    Одні плюси окрім описаного в відгуку
    Недоліки:
    Почала відходити наліпка, що заважає ковзанню
  • Роман Танич
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Користуюсь цим девайсом вже 3 тижні. Вибором в цілому задоволений, хоча і є н'юанси.
    Наявність програмного забезпечення для різних сценаріїв поведінки і перепрограмування додаткових кнопок мені дуже сподобалась, хоча щоб все налаштувати, довелося витратити дві- три години на це.
    Дуже чутливі основні клавіши, помітив що коли розслабляю руку то самовільно натискаю праву клавішу, це трохи дратує і вказує, можливо на те що мені не підходить дана форма мишки.
    Дуже раджу якимось чином визначити яка форма вам підходить, тому що ця модель має досить не помітний вигин вліво, через це наприклад у мене відчувається дискомфорт, наче вона перекручується під долонею. Значно легше стало коли я вирішив наклеїти гумові гріпси, з ними є кращє зчеплення і миша вже не крутиться під рукою.
    До якості роботи мишки не маю жодних притензій, поки що все гуд, комплектуючі якісні.
    Миша дійсно дуже легка, зараджаю не часто, тобто з часу покупки ще не дозаряджав))
    За доставку та пакування товару дякую Розетці, тут все чітко)

Переваги:
    якісні матеріали, дуже легка вага, гнучкі налаштування та внутрішня пам'ять
    Недоліки:
    вигнута форма може не підходити всім, програмовані профілі іноді глючать на моєму ноутбуці
  • Максим Войцеховський
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

В целом очень круто. Богатая комплектация. Но при переходе с Xtrfy M4 wireless, появились два небольших НО.
    1) Хват. Мне субъективно, но при нажатии ПКМ чуть закусывало палец носа руке, из за того что кнопка очень большая. Решилось проклейкой наклеек с комплекта.
    2) Выход с режима сна не мгновенный, как утверждает производитель, а с микролагом.

Переваги:
    Качество материалов, 2 года гарантии, хот свап.

Доброго дня, Максим! Дякуємо за те, що обираєте нашу продукцію та ділитеся враженнями про неї!

• Костянтин
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Дуже зручна, якісна миша.
    Одразу відчувається преміальність продукту.

Переваги:
    Якість матеріалів, автономність, вибір варіантів підключення, комплектація.
    Недоліки:
    Немає підсвітки колеса

Доброго дня, Костянтин! Дякуємо за питання. Так, обраний Вами процесор сумісний з цією материнською платою.

• Сергій
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Гарнна якість, зручний софт, особливо коли користуєшься ноутом від ASUS, синхронізація підствітки зі всім що підтримує Aura Sync (клавіатура від ноутбука, клавіатура зовнішня, миша, Aura Wallpaper). Три режиму роботи - від кабелю, з USB адаптером 2.4 ГГц та по Bluetooth.

Переваги:
    Якість виготовлення, додаткові перемикачі, інтерфейси підключення, програмне забезпечення.
    Недоліки:
    Було б непогано мати кнопку вибору dpi зверху (присутня знизу)

Доброго дня, Сергій! Дякуємо за те, що обираєте нашу продукцію та ділитеся враженнями про неї!

• Владимир Бабенко

Є можливість перепрограмувати бокові кнопки для зміни dpi

• Максим
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Брал на замену SteelSeries Rival 105 у которой спустя почти 4 года померла кнопка колеса.

Изначально смотрел в сторону SteelSeries, но по отзывам - сплошное разочарование из-за некачественных кнопок. С Razer всё то же самое.

Первый день пользования этой мышкой - впечатления только положительные!

К форме и значительно меньшему весу привык спустя несколько часов. Очень порадовала скорость реакции по "свистку" и Bluetooth. Так-же удивили запасные кнопки в комплекте!)

Как мышь покажет себя со временем - будет видно.

Переваги:
    Скорость реакции по беспроводным каналам, наличие запасных кнопок в комплекте, гибкий кабель
    Недоліки:
    #ценаконь но если прослужит долго - можно простить :)

• Максим

На данный момент заметил, что мышь, подключенная по USB кабелю, несколько раз за день может отвалиться. А может и не отвалиться..

• Євген
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Дуже гарна миша, рекомендую.
    Декілька днів звикав до її несиметрії, але потім все ок.

Доброго дня, Євген! Дякуємо за те, що обираєте нашу продукцію та ділитеся враженнями про неї!

• Никита
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Была Logitech g305, прослужила 3 года и появился дабл клик, вот и поменял. К новой форме привык за пару часов
    В кратце про все:
    -Сборка отличная, особенно передняя часть корпуса из PBT пластика из за чего цепкость лучше. Но в надписи ROG быстро скапливается мусор(на фото видно)
    -Комплектация отличная:провод, донгл, грипсы(не клеил), наклейки, доп микрики
    -Батарея написано что держит до 119 часов но у меня с подсветкой продержалась 98 часов, вроде плохо но мышь заряжается за +/- час так что простимо.
    -ПО(Armoury crate). Многие пишут что с ним проблемы но у меня все отлично, все можно настроить. Что бы правильно подключить мышь воспользуйтесь инструкцией в комплекте.
    Отзыв буду дополнять если будут проблемы.

Мышь рекомендую!

Переваги:
    написал
    Недоліки:
    написал

Доброго дня, Никита! Дякуємо за те, що обираєте нашу продукцію та ділитеся враженнями про неї!

Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Попался брак. Через несколько часов работы левая кнопка после нажатия стала плохо возвращаться на свое место, прям туго. Поменял микрики местами, этого хватило еще на несколько часов, и потом кнопка начинала залипать. Поставил второй набор микриков, который идет в комплекте, несколько нажатий и левая кнопка осталась в нажатом положении.
    Мышку вернул. Теперь думаю брать ли такую же, в надежде, что со второй будет все ок.

Переваги:
    Качественные материалы, довольно удобная
    Недоліки:
    Явный брак, залипает левая кнопка

Доброго дня, Сергей! Нам щиро прикро, що Ви зіткнулись з труднощами при використанні нашої продукції!

• Богдан
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Зручна, приємна на дотик, швидка (навіть здалося, що вона швидше старої провідної X7). Добре тримає заряд.
    Одним словом подобається

Доброго дня, Богдан! Дякуємо за те, що обираєте нашу продукцію та ділитеся враженнями про неї!

• Ярослав Добровольский

Пушка

• Сергій Скобовят
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Користуюся декілька місяців, повністю задоволений. Легка, зручна, добре тримає заряд акумулятора.

• Данило Баранов
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Мишка приїхала ціла та не вридима,за це можно ставити клас.

Переваги:
    Надійна доставка, красивий вигляд.
    Недоліки:
    Поки немає
  • Алексей Онищенко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Крута комплектація (додатково входять перемикачі 2 штуки, додаткові тефлонові ніжки, комплект з 2х пар для бічних кнопок), довговічність, час бездротового використання, зручне налаштування миші через фірмову утиліту Armoury crate, а саме налаштувати 4 пресета dpi, вмикати/вимикати або змінювати підсвічування, перепризначити функції кнопок, як вам потрібно.

Переваги:
    час бездротового використання
    Недоліки:
    немає

Доброго дня, Алексей! Дякуємо за те, що обираєте нашу продукцію та ділитеся враженнями про неї!

• Андрій Дудуц
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Мишу взяв в доповнення до ноутбуку ASUS.
    Через ПО ASUS синхронізував підсвічування ноута та миші, вийшов досить гарний комплект. Оновлення ПО виявилось дещо складнішим ніж я думав, але за кілька спроб мені це вдалося.
    В цілому, придбанням задоволений.

Переваги:
    Дизайн миші, багата комплектація, кількість типів підключення, автономність
    Недоліки:
    З коробки здалась надто легкою, але за кілька годин звик, тому для мене це швидше особливість аніж недолік.

Доброго дня, Андрій! Дякуємо за Ваш вибір та довіру! А також за те, що ділитеся враженнями про нашу продукцію!

• Игорь Малютин

Как вам мышка сейчас? Спасибо

• Андрій Дудуц

Все чудово, мишою задоволений )) додаткових недоліків поки не виявив

Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Долго не обновлял себе мышь, так что к выбору подошел ответственно. Не игроман, но иногда играю. Мышь приятная, быстрая. Понравилась комплектация с запасными переключателями и подкладками, а так же накладками на клавиши.

Насчет ПО. Возможно, если у вас из Асус только мышь, то вам может показаться, что ПО сильно объемное и большое, но если у вас уже есть что-то из их продукции и ПО уже стоит, то ничего нового не добавиться.

Кстати, лично у меня ничего не глючит. В чем удобство ПО - легко назначаются профили (кнопки, макросы для мыши) а что самое важное- легко привязывается профиль к программе или группе программ. Таким образом, вам в ручную не нужно переключать профиля мышки когда вы запускаете какое-то ПО.

По поводу обновления мыши - тоже не сразу вышло, пришлось на сайт зайти и почитать. Там чуть подробнее написано, чем в командах ПО, хотя по сути одно и то же.
    Главное - мышь подключите по проводу и подключите в отдельный ЮСБ радиоприемник от мыши. Затем возможно еще придется переключение сигнала внизу мыши убрать с проводного и опять на него поставить. После этого запускаете обновление и оно замечательно устанавливается.

Переваги:
    Приятная на ощупь и удобно сидит в руке, выносной приемник, 5 профилей для кнопок, легко скользит, запасные переключатели и накладки
    Недоліки:
    понравилось все, возможно хотелось бы чуть мягче колесо прокрутки, но в целом это не критично.

Доброго дня, Сергей! Дякуємо за Ваш вибір та довіру! А також за те, що ділитеся враженнями про нашу продукцію!

• Валентина
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Мышка мне понравилась. Она среднего размера, я думаю подойдёт и для маленькой руки и для большой. Сенсор мыши работает очень точно, и я могу легко управлять курсором даже в самых быстрых играх. Выглядит мышька красиво. В общем, я очень доволен своей покупкой и рекомендую ее всем игрокам.

Переваги:
    Сенсор, дизайн, размер
    Недоліки:

Доброго дня! Дякуємо за Ваш вибір та довіру! А також за те, що ділитеся враженнями про нашу продукцію!

• Ластовицкий Евгений

А что за наклейки у тебя? И как они называются?

• Богдан Тарасюк
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Мишка у користуванні близько тижня, ось що вдалось виявити:

- автономність мишки висока, пройшов тиждень, перш ніж мишка почала горіти червоним, просячи підзарядити її
    - три режими підключення (провідне, безпровідне, Bluetooth)
    - комплектація мишки на рівні: у комплекті два додаткових оптичних перемикачі, додаткові ніжки та накладки на кнопки
    - накладки на кнопки то must use, з ними вони прослужать вам довше
    - мишка дуже легка, клік також максимально легкий і приємний
    - мишка середнього розміру, для великих рук може здатись навіть дещо малою
    - на донглі є зручна защіпка, можна прищепити його ще ближче до самої мишки, на вашому килимку
    - є підтримка ROG Aura, можна синхронізувати усі ваші ROG пристрої для спільної підсвітки

З суттєвих мінусів - софт цієї мишки не найкращий. Ви скачуєте з сайту виробника архів, який ставить вам з добрий десяток служб до всіх ваших ROG пристроїв одразу, і це займає багато часу. Мені так і не вдалось оновити мишку через цю програму, хоча я й підключив її як слід, одразу через провід і безпровід, проте отримував помилку при оновленні. Мишка реєстрацію на сайті виробника пройшла успішно, але оновити ПЗ для неї так і не вдалось.

Ще один мінус, який може бути важливим тим, хто любить біндити щось собі на коліщатко - воно тут не найкраще, і мені здається "туговатим" - клік важкий і скрол теж не є швидким.

Переваги:
    Автономність, комплектація
    Недоліки:
    Софт для мишки дуже сирий, мені не вдалось оновити ПЗ для мишки через нього. Також, коліщатко без підсвітки і дещо "туге", я на мене, не дуже зручно скролити в браузері.
    • John Doe

Додаткові перемикачі не оптичні - це Omron D2F-01F на 1М натискань

Доброго дня, Богдане! Дякуємо за те, що обираєте нашу продукцію та ділитеся враженнями про неї!

• Володимир
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Після старої logitech g402 яка відслужила, та і досі живої мишки хотілось якусь меншу по розмірам, хотів стару версію keris але побачив що вийшла нова aimpoint, дивно чому на неї менша ціна але то таке. Дивно чому колесо вирішили не робити rgb, не зовсім мені воно сподобалось, тяжко пояснити, про це було багато відгуків до старої моделі, можете там почитати, видно не сильно над ним постарались. Утиліта зручна в плані настройки мишки, але особисто в мене через неї комп більше підлагував тому я її зніс. З прорезиновими наклейки виглядає дуже солідно, і з ними зручніше в рази. Рекомендую якщо маєте щось з екосистеми rog

Переваги:
    Зручна форма мишки, зручне ПО, синхронізація з aura, тейп на кнопки,
    Недоліки:
    Колесо мишки

Доброго дня, Володимире! Дякуємо за те, що обираєте нашу продукцію та ділитеся враженнями про неї!

• Роман Безшлега
    Продавець: Rozetka

Всё идеально кроме того, что через пару месяцев скролл стал плохо работать. теперь нужно отправлять в гарантийный сервис и ждать 3 недели. Чем пользоваться в это время?

Переваги:
    Всё идеально кроме
    Недоліки:
    кроме того, что через пару месяцев скролл стал плохо работать
  • Роман Безшлега
    Продавець: Rozetka

спустя пол года скролл начал плохо работать (крутишь, а картинка плохо прокручивается). Вероятно это из-за загряжнение каких-то элементов связанных с скроллом и их нужно почистить. Пока мыша на гарантии - это сделают бесплатно, но раз это загрязнение, то значит оно будет и после гарантии и придется её чинить/чистить регулярно каждых пол года

Переваги:
    мышка хорошая во всем, если бы не..
    Недоліки:
    спустя пол года скролл начал прокручиваться на месте
  • Стефан Джорджевич
    Продавець: Rozetka

Мышка незаслуженно обделена вниманием. На самом деле для людей не гонящимися за минимальным весом, то эта мышка будет идеальным выбором. Форма лично для меня очень удобная. Долго живет аккум, 2 недели спокойно выживает при довольно активном использовании. Очень монолитная сборка, клик кнопок гигаприятный, как основных так и боковых, без какого-либо люфта. Сенсор Rog Aimpoint (сделанный на основе топового сенсора PixArt) другого даже не пожелаешь. Хотсвап для микриков, что очень важно, ибо потенциально мышь проживет в несколько раз дольше конкурентов без этой опции. Ножки очень качественные из настоящего тифлона. В комплект входят как сменные ножки, так и запасные микрики (на 10 млн нажатий), также красивые и достаточно удобные грипсы. Удобный провод для зарядки/пользования в проводном режиме, естественно type-c (привет Logitech G Pro). Софт у Asus немного нагроможденный, но в целом удобный и функциональный. Из-за слабых продаж часто продается про акции, поэтому очень советую брать, по такой цене мышь просто подарок. Особенно порадует возможность возможность хотсвапа, когда такой случай появится.

Переваги:
    • Субъективно удобная форма • Очень долгая жизнь батареи • Очень качественная сборка • Хотсвап • Топовейший сенсор • Щедрый комплект • Ножки из настоящего тифлона • Удобный type-c провод/донгл
    Недоліки:
    • Софт

• John Doe
    Продавець: Rozetka

Миша була придбана 4.04. Сьогодні 22.04, тобто за 18 днів з'явився дабл-клік на лівій кнопці( на світчі, ресурс якого заявлений на 70 млн натискань). Добре, що є хотсвап, але загальне враження зіпсоване. Найс якість, асус

Переваги:
    1. Якість матеріалів корпуса 2.Тривалість роботи від акумулятора
    Недоліки:
    1. Іноді злітає макрос на бокові кнопки. Треба перезапускати ПК 2. В комментарі детальніше

Доброго дня! Нам щиро прикро, що Ви зіткнулись з труднощами при використанні нашої продукції. В описаній ситуації, Ви можете звернутись до сервісу магазина-продавця.